לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סמים קלים בסשן: בעד/נגד ונימוקים

ZoroZigzag
לפני 4 שנים • 21 בפבר׳ 2020
ZoroZigzag • 21 בפבר׳ 2020
מריחואנה באהבה...(יא סאחים) 😈
natti​(נשלטת)
natti​(נשלטת) • 21 בפבר׳ 2020
ממש אבל ממש לא
נשלט דנדש
נשלט דנדש • 21 בפבר׳ 2020
ואוו....
מי היה מאמין שרובכם כאן סחים בלטה.
חחח
natti​(נשלטת)
natti​(נשלטת) • 21 בפבר׳ 2020
לעשות סשן שהשולט מרחף על סמים והשפחה גם לא בהכרה מלאה זה חוסר אחריות
Master Maor​(שולט){הפוכית}
לפני 4 שנים • 22 בפבר׳ 2020
פעם אחת הייתי תחת השפעת אלכוהול בסשן, למדנו לקח. לא מערבבים BDSM ואלכוהול. כדום אתה חייב להיות תחת שליטה מוחלטת. עד כאן אזהרת מסע מה שנקרא. אם שותים לא שולטים.

לגבי תחושות, הרי שלבצע סשן מעיף אותי, ואלכוהול רק מוריד מזה, לא מוסיף. לגבי הנשלטת זה משתנה, גילינו שלפעמים טיפת אלכוהול יכולה להיות נחמדה ולפעמים לא. ממש תלוי מצב. אישית לא אוהב לבצע סשן עם נשלטת שצריכה לשתות כדי להתמסר. מרגיש לי לא נכון. אבל זה אני.

לגבי סמים - לא מכיר ולא יודע.

מאסטר מאור
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
סמים קלים? הפסקתי להשתמש, אז אני נגד icon_smile.gif
אלכוהול, נדיר ששותה. מוריד ממני עכבות בצורה מסוכנת לדעתי.
קצת חנון קצת מופרע​(מתחלף)

לי אישית אין התנגדות כל אחד יעשה מה שטוב לו

כל אחד יעשה מה שטוב לו ומה שעוזר לו להשתחרר.
דום ארוס​(שולט){הפרויקט}
נגד סמים (מכל סוג שהוא)
נגד אלכוהול

אני חושב ששני הצדדים צריכים להיות במצב של מודעות עמוקה למה שמתרחש.

הצד השולט צריך להיות צלול ולהבין בדיוק מה קורה ואיך שזה קורה. בנוסף הוא חייב להיות קשוב לתגובות של הצד הנשלט.

לגבי הצד הנשלט , הוא צריך להבין לגמרי מה מתרחש , ולהבין שהוא רוצה בזה ונהנה מזה.

את תחושת הריחוף או הניתוק צריכים לקבל מהאנטראקציה שקורות במהלך הסשן ולא ע"י עזרים חיצוניים אז רק פוגעים בעוצמת החוויה
philosophic john​(שולט){ginny}
לפני 4 שנים • 23 בפבר׳ 2020
philosophic john​(שולט){ginny} • 23 בפבר׳ 2020
בסופו של דבר זו תמיד תהיה החלטה של פרטנרים לסשן.

אישית אני נגד ברוב המקרים. למה?
נתחיל בזה שאם זה סשן, אז כנראה שיש בו משהו מסוכן. ברגע שנכנסת למשהו שאפשר לתארו כבדס'מ - יש סיכון (והרי גם מין ונילי הוא לא תמיד בטוח).

שולט/ת שלא במודעות מלאה, בהבנה מלאה ובשליטה מלאה בחושים - זו סכנה פוטנציאלית לנשלט/ת.

נשלט/ת שלא במודעות מלאה וכו' - זו סכנה פוטנציאלית לעצמו/עצמה - כי לא תמיד מסוגל/ת לחוש כאב, קושי או סכנה אפשרית במשמעותם המלאה, וגם אם כן - לא תמיד מסוגל/ת לדווח.

אז למה רק ברוב המקרים? כי מלכתחילה בדס'מ הוא מפגש בין בגירים שרוצים לעשות ביחד משהו
אפילו שיש בו סיכון (ואולי בגלל שיש בו סיכון). כמו כל פעילות בדס'מית - צריך לברר סיכונים, ללמוד את החומר המשכר/מסמם המסויים, להבין השלכות אפשריות, ולפעול בצורה שהיא לכל הפחות מודעת לסיכונים ומבוססת הסכמה הדדית - ואת כל זה לעשות *לפני* שלוקחים משהו...
InternalSunshine​(שולטת)
לפני 4 שנים • 24 בפבר׳ 2020
InternalSunshine​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2020
במידה וזה מוסכם על כל הצדדים אז אין סיבה שלא.

אני באופן אישי נהנת לעשן במהלך סשן, ויצא לי לפגוש כאלה שזה הפריע להם, כאלה שזה לא הפריע להם וכאלה שחלקו איתי פייסל, בין אם תוך כדי או במהלך הפסקה (:
כנ''ל לגבי סיגריות... אם זה נכלל בקטגוריה (להרבה לא-מעשנים יש בעיה עם הריח, הגיוני סך הכל).
(למען הסר ספק, אני מקפידה לוודא מראש שזה בסדר)