אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סמים קלים בסשן: בעד/נגד ונימוקים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 4 שנים • 24 בפבר׳ 2020
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 24 בפבר׳ 2020
לדעתי, זו החלטה בין שותפים/ות.

כל השותפות/ים צריכים להיות מודעים לכך שסמים/משני-תודעה יכולים להשפיע על הנושאים הבאים:
- תפישת הכאב
- תחושות על פני העור
-תגובות רגשיות
- יכולת להסכמה
- תפישת מציאות
- קואורדינציה (ולכן האיסור בהרבה קבוצות קשירה על קשירה והיקשרות תחת השפעה)

בעיני, אני מעדיף את התודעה שלי תוספות כימיות. אנדורפין, אדרנלין ואוקסיטוצין מספיקים לי בהחלט...

נב אם אתם הולכים על כן, רצוי גם לדעת מראש מה התגובה התומכת המועדפת של כל שותפ/ה במקרים של טריפ רע, כי טריפ לא מבדיל בין שולטים לנשלטים...
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2020
אם זה מכניס קצת לראש טוב ומשחרר לא רואה עם זה בעיה על אחת כמה וכמה אם לא מדובר באלמנטים טכניים מידי הדורשים דיוק מירבי.
אישית סושנתי ככה בין אם אני קצת ובין אם הצד השני קצת והיה מצויין, להפך זה לפעמים שדרג את הסשן מאד.
מכבד את מי שנגד.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
המוטו הוא, ״בטוח, שפוי ובהסכמה״.
סמים קלים, (קלים ככל שיהיו), הם משפטים על התודעה. באותו הרגע זה לא הופך להיות מאה אחוז לגיטימי.
אגב, תקף גם לצריכה גדולה של אלכוהול בסשן גם כן.
תעליב אותי חזק​(נשלט)
אחד הפנטזיות הכי מטריפות שלי, שמימשתי כבר, זה שמישהו ממסטל אותי מפופרס בזמן סשן השפלה. אין על זה.
פעם גם מישהו שיכר אותי כמעט לגמריי. זה היה מדהים. אבל - רק עם האנשים הנכונים וכמובן לא בכל הפרקטיקות... נניח קשירות וחניקות או כאב חזק, נראה לי אסור לשלב... אבל השפלה וכאלה - זה יכול להיות מדליק.
מה שמראש בהסכמה, עם תחושת בטחון - למה לא icon_smile.gif
Kitty frank
לפני 4 שנים • 25 בפבר׳ 2020
Kitty frank • 25 בפבר׳ 2020
שאכטות לנצח ותמיד.
TheStrider​(סדיסט)
לפני 4 שנים • 25 בפבר׳ 2020
TheStrider​(סדיסט) • 25 בפבר׳ 2020
מטומטם בצורה יוצאת מהרגיל, השולט/ת עלול לסכן את בריאות הנשלט/ת, הנשלט/ת עלול/ה לא לשים לב לכאב או תחושה שהיא תדרש לתקשר לשולט.
BonitaApplebum
לפני 4 שנים • 26 בפבר׳ 2020
BonitaApplebum • 26 בפבר׳ 2020
חובבת גדולה של אלכוהול ומרי ג׳יין, אבל את הסקס שלי, ונילי או בדסמי מעדיפה לעשות פיכחת לגמרי.

(אולי מסייגת ואומרת שאחרי היכרות מבוססת קצת שאכטות זה נחמד)