שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהום ואני ב״בואו לאכול איתי״

Venus in Furs{תהום}
לפני 4 שנים • 25 בפבר׳ 2020
Venus in Furs{תהום} • 25 בפבר׳ 2020
פרלין כתב/ה:
כאלה שני חמודים!
מתתי עליכם, שני כיפיים.

תודה פרלינוש (או שיותר הולם לסופרת כמוך-פרלינוב)
מתי אורגיה?🦄🤗
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 25 בפבר׳ 2020
תמיד, מה.
מאוד העציב אותי לראות את המחליפה החיוורת לספת הוויניל האדומה!
קשיו
קשיו • 25 בפבר׳ 2020
מבאס לראות עד כמה אנשים לפעמים יכולים להיות אטומים לקבל משהו קצת שונה..
אהבתי את החד קרן icon_smile.gif
Venus in Furs{תהום}
לפני 4 שנים • 26 בפבר׳ 2020
Venus in Furs{תהום} • 26 בפבר׳ 2020
פרלין כתב/ה:
תמיד, מה.
מאוד העציב אותי לראות את המחליפה החיוורת לספת הוויניל האדומה!

היא לא חיוורת, היא פשוט נקייה🤪💖
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 26 בפבר׳ 2020
עכשיו ראיתי עד הסוף.
עדיין מתה עליכם, אבל האמת? גם חיבבתי את לירז. היא לא רעה, פשוט מאוד שמרנית ונראה לי שהיא רוצה להיפתח. הבעל שלה חמוד, רגוע רגוע. אהבתי שהשלמתם בסוף ודן, יא מתוק, איך נתת תשע?

היה מעניין ונחמד עד מאוד. שמחה שהפצתם אור.
Venus in Furs{תהום}
ממש לא השלמנו בסוף, רגע לפני הכרזת התוצאות היא עוד סיננה אלינו ״מתה שתעופו מפה כבר״, וזה אחרי שהשכנים שלה תקפו אותי ואיימו עלי ברצח בזמן שנאלצנו לחכות למטה במשך שעה וחצי. לא היה חסר הרבה שהלילה יגמר במיון או גרוע מכך.

ולמרות כל זאת נתתי תשע כי חשבתי על מילותיה של מישל אובמה: "When they go low, we go high"
Venus in Furs{תהום}
זה לא צולם, רוב הצוות היה למעלה וראיין את הזוגות האחרים, אנחנו חיכינו לתורנו בזמן ששכן שעבר שם לא אהב את הלבוש שלי ואחרי שנבח עלי שאסתלק ולא זזתי הלך וחזר עם חבר שלו, חובש קסדה, שבא ותקף ועמד להתחיל קטטה. בשלב הזה המפיקה הצעירה שהיתה איתנו למטה גררה אותנו לכיוון המעלית. הבנתי שזה כנראה הדבר הנכון לעשות, ומצד שני כאב לי שאנחנו כל הזמן נסוגים בפני הקיצוניים, האלימים, הכופים והמשתיקים.
דיברתי על זה רבות בראיון המסכם וזה שאני נראה שם אחרי בכי זה בגלל זה, אבל כל הסיפור הזה הושמט כמו הרבה דברים אחרים שקרו שם.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 26 בפבר׳ 2020
כשהורדת את הפיאה? באמת נראית נורא עצוב.
טוב, אני לוקחת את חיבתי ללירז ומכפילה את חיבתי לשניכם. מאוד עבר שאתם שני נחמדים במיוחד שמחפשים לעשות רק טוב.
Red stormy
Red stormy • 26 בפבר׳ 2020
Venus in Furs כתב/ה:
זה לא צולם, רוב הצוות היה למעלה וראיין את הזוגות האחרים, אנחנו חיכינו לתורנו בזמן ששכן שעבר שם לא אהב את הלבוש שלי ואחרי שנבח עלי שאסתלק ולא זזתי הלך וחזר עם חבר שלו, חובש קסדה, שבא ותקף ועמד להתחיל קטטה. בשלב הזה המפיקה הצעירה שהיתה איתנו למטה גררה אותנו לכיוון המעלית. הבנתי שזה כנראה הדבר הנכון לעשות, ומצד שני כאב לי שאנחנו כל הזמן נסוגים בפני הקיצוניים, האלימים, הכופים והמשתיקים.
דיברתי על זה רבות בראיון המסכם וזה שאני נראה שם אחרי בכי זה בגלל זה, אבל כל הסיפור הזה הושמט כמו הרבה דברים אחרים שקרו שם.

אוי זה נשמע נורא,איזה אנשים מגעילים יש 😕
שולחת חיבוק גדול, אור ואהבה