סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש פה נשים שהם באמת שולטות ונהנות מזה?

Amirg
לפני 4 שנים • 29 בפבר׳ 2020

יש פה נשים שהם באמת שולטות ונהנות מזה?

Amirg • 29 בפבר׳ 2020
נשלט מטבעי לאורך כל חיי בתכלס, אבל מעולם לא ראיתי או חוויתי את החוויה מלבד סשן בתשלום... אשמח לחוות קשר/ חוויה של שולטת נשלט עם מישהי שבאמת אוהבת את זה icon_smile.gif
Yet again
Yet again • 29 בפבר׳ 2020
תפתח גם בלוח הכרויות
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אתה יכול לשאול את אותה השאלה ולשנות את הפנייה לשולטים, נשלטים ונשלטות.
ברור שיש, אבל לרוב השולטות פה יש לא מעט פניות ומעבר לכך לפעמים השיחות לא מתקדמות כי אין התאמה למה שרוצים.
המילה שהשתמשת בה ״חוויה״, מראה על כך שזה משהו חד פעמי שבא לך לחוות ואולי זה למה שולטות לא רואות שהפנייה שלך רצינית, בהנחה שפנית אליהן.
וכמו שנאמר מעליי, תרשום מודעה בלוח ההכרויות שיחסית תהיה מפורטת וטיפה תספר על עצמך ותהיה מקורית.

בהצלחה icon_smile.gif
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 29 בפבר׳ 2020
כשהייתי צעיר וחסר ניסיון חשבתי כמוך.

החברה, המיינסטרים והפורנו (הפמדומי והלא פמדומי) משדרים שאין באמת מצב אמיתי בו אישה באמת נהנית משליטה, כמה פעמים שמעת שנשים מחפשות "גבר אלפא", "דומיננטי" ושאר מילים מכובסות שכאלו? (ואפילו שולטות יכולות להשתמש במונחים כאלו).

בתחילה, אתה נחשף לדברים הנפוצים ביותר שהכי קל להיחשף אליהם - אתה נחשף לשחקניות פורנו שעושות הצגה ולשולטות בתשלום -- המניע הכלכלי, סותר את ההגדרה שלנו לקשר רגיל ואוהב כי זה מערב כסף ומצטייר כ"שירות" (אני לא אומר שאין מקרים ששולטת בתשלום באמת נהנית מהשליטה ורוצה למסד קשר כזה, אבל בהכללה, זה מה שראיתי, וזה מה שקראתי לאורך השנים). ואז אתה מגיע לכלוב, ובכלוב אין הרבה שולטות (בשום מקום אין). אתה מחליט ללחוץ על לוח ההכרויות של הפמדום, אולי תגלה שם אי אבוד (עבוד!) של שולטות שנהנות משליטה - אבל אבוי, מה לעזאזל, אתה רואה שם רק הודעות על דרישות לשירותים שונים (ניקיון, חלונות, טרמפים...) שכלל לא קשורים במאום לשליטה או למיניות \ רומנטיקה, אז אתה ממשיך בקו המחשבה הזה. אבל בסוף, אתה ממשיך להתערבב פה ומכיר נשים שבאמת ובתמים זה מה שעושה להן את זה, אז הסר דאגה מליבך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת פבר' 29, 2020 9:35 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 29 בפבר׳ 2020
נשים *שהן*.
וכן, יש בהחלט.
זה לא אומר שהן מוכנות לקפוץ למיטה עם כל מ שמציג עצמו כנשלט.
תשקיע בפרופיל שלך קצת. כתוב בו מי אתה ומה עושה לך את זה.
כתוב בלוג.
כשייקרא מבין השורות מי אתה כאדם וכנשלט, זה ישפר משמעותית את הסיכוי שלך להכיר שולטת.
בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
המלט
המלט • 29 בפבר׳ 2020
תגדיר ״באמת שולטות״
אנאלון​(נשלט)
לפני 4 שנים • 1 במרץ 2020
אנאלון​(נשלט) • 1 במרץ 2020
נראה לי שיש כאלה, לפחות אחת מהכרות אישית. ואם אני מסתכל על פרופילים ובלוגים של שולטות נראה לי שהן נהנות באמת מזה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 1 במרץ 2020
ננסח את זה ככה. כן, יש כאן נשים שמגדירות את עצמן שולטות. כן, הן נהנות ממה שהן עושות תחת הכותרת הזו. לא, הן לא גובות כסף. ולא, לא בטוח שאתה והיא חושבים על אותו דבר, למרות ששניכם משתמשים באותה מילה.
מעבר לזה, מה שדיפ אמר.
זאבון פטיש
לפני 4 שנים • 2 במרץ 2020
זאבון פטיש • 2 במרץ 2020
היי

יש לי כאן כמה שולטות ידידות שמשיחות איתן לא רק שנהנות, אין להן דרך אחרך להיות עם גברים.

יש לי ידידה שאוהבת לבעול גברים ורק ככה היא גומרת, אז יש ויש.

הן ללא תשלום אבל תתכונן לפנק אותן המון וחלקן עם סיגנון חיים יוקרתי.

צריך סבלנות לאתר ולמצוא את הנכונה ולבנות בלוג שיספר עלייך ויגרה אותן לתפוס בעלות ואו עניין בך..