ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורנו פמדומי נשי?

↑ ↓
סווריןן
לפני 5 חודשים • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 18:45

פורנו פמדומי נשי?

סווריןן • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 18:45
בדיון מקביל שמתנהל עכשיו, נכתב כך:

"כל שולטת במציאות שתציג מולה סרט פמדומי מיינסטרימי ממוצע, תרגיש שהיא עוד שנייה מתפחלצת מרוב שדמות השולטת בו פשוט נועדה לשרת את הנשלט.
התסריט תמיד זהה: דמות השולטת קולטת את הפטיש של הגבר, של איזה נשלט זר שהיא פעם ראשונה רואה בכלל, שמנסה לכפות אותו עליה באיזשהי צורה (הצצה וחדירה לפרטיותה, נגיעות בה, שיתוף כפוי בפנטזיות שלו) והיא מבלי לחשוב פעמיים ישר זורמת להגשים לו את זה- בדיוק לפני התסריט שהוא רוצה. הצרכים שלה לא רלוונטיים. אם זה לא מדליק את הנשלט, זה לא יופיע בסרט." (כתבה זאת ארצ'אנג'ל).

נראה לי שהצדק עימה.

אז אשמח לראות הפניות מצד נשים לפורנו-שליטה ש*כן' עושה להן את זה.

(אני מתנצל מראש אם היו שרשורים כאלה בעבר. נדמה לי שהיה משהו על פורנו, אבל לא משהו מוגבל לנשים שמפנות לפורנו ויזואלי שמפעיל אותן. )
טלי35​(שולטת)
לפני 5 חודשים • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 19:02
טלי35​(שולטת) • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 19:02
כשאני כבר צופה - זה לרוב בפורנו של גייז מאוד כוחני ואלים.

(ו... חלק מהקטע של פורסד בי זה להכין וליצור לעצמך פורנו לפי ההעדפות שלך. לא? הכי טוב (; )
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 חודשים • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 19:09
ArchAngel​(שולטת) • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 19:09
אין לי הפניה לסרטון ספציפי שאני יכולה להגיד שהוא הכי עשה לי את זה, אבל מה שאני כן יכולה להגיד זה שהפורנו שהכי מדבר אלי הוא של זוגות שהחליטו ביחד לפתוח מצלמה במהלך האקט.
בלי תסריטים מלאכותיים, בלי תאפורה מיוחדת, בלי טריקים של מצלמות, בלי חזרות על התפקיד. פשוט הם, בשיא האותנטיות שלהם.
    התגובה האהובה בשרשור
nicknose​(נשלט)
לפני 5 חודשים • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 19:11
nicknose​(נשלט) • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 19:11
עוקב בשקיקה.
deepThinker​(נשלט)
לפני 5 חודשים • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 19:14
deepThinker​(נשלט) • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 19:14
ArchAngel כתב/ה:
אין לי הפניה לסרטון ספציפי שאני יכולה להגיד שהוא הכי עשה לי את זה, אבל מה שאני כן יכולה להגיד זה שהפורנו שהכי מדבר אלי הוא של זוגות שהחליטו ביחד לפתוח מצלמה במהלך האקט.
בלי תסריטים מלאכותיים, בלי תאפורה מיוחדת, בלי טריקים של מצלמות, בלי חזרות על התפקיד. פשוט הם, בשיא האותנטיות שלהם.


Mp4 or didn’t happen
סווריןן
לפני 5 חודשים • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 20:03
סווריןן • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 20:03
תודה על התגובות עד כה. אשמח אם נשים תוכלנה להיות ספציפיות ממש.
טלי - יוצא שאת בכלל לא צופה בפורנו פמדומי, אלא אחר, שזה מעניין כשזה מגיע משולטת. ארצ', תיארת מבנה שתואם לא רק שליטה, אלא פשוט צפייה בסקס של זוג, ולא של מבצעים - ואז הביקורת מול פורנו תהיה המלאכותיות שלו, שזה, שוב, לא ספציפי לפמדום.
אשמח להבין יותר האם משהו בויזואליזציה של סקס פועל אחרת אצלכן, ואם כן מה. האם הסצנות המוסרטות צריכות להיות שונות? האם זה בגלל המבצעים/שחקנים ואולי הניצול שלהן/ם שמפריע? ואם זה פועל אצלכן בדומה לגברים, מהם הרגעים המוסרטים שהפעילו אתכן, ממש.
Sm Art
לפני 5 חודשים • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 20:57
Sm Art • חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 20:57
היא הבד"סמ האמיתי .
בחורה יהודיה מפאריס.
מזל סרטן .

לכו תלמדו .מה יהודיה אחת קטנטונת .שווה ומסוגלת !!!
https://www.tumblr.com/tagged/eva+green+as+lady+lokihttps://mobile.mako.co.il/men-leisure/ten-reasons-woman/Article-ec44669bc8dae31006.htm
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 חודשים • שישי, 6 בדצמבר 2019, בשעה 04:45
ArchAngel​(שולטת) • שישי, 6 בדצמבר 2019, בשעה 04:45
סווריןן כתב/ה:
... ארצ', תיארת מבנה שתואם לא רק שליטה, אלא פשוט צפייה בסקס של זוג, ולא של מבצעים - ואז הביקורת מול פורנו תהיה המלאכותיות שלו, שזה, שוב, לא ספציפי לפמדום.
אשמח להבין יותר האם משהו בויזואליזציה של סקס פועל אחרת אצלכן, ואם כן מה. האם הסצנות המוסרטות צריכות להיות שונות? האם זה בגלל המבצעים/שחקנים ואולי הניצול שלהן/ם שמפריע? ואם זה פועל אצלכן בדומה לגברים, מהם הרגעים המוסרטים שהפעילו אתכן, ממש.

נדיר שאני רואה פורנו פמדומי, כי הוא אמור להיות סביב שליטה בגבר אבל הוא ברובו מופק כך שידבר לפנטזיות של הנשלט בלבד, עם עלילה שמתייחס לשולטת כאובייקט שאמור לשרת את הפנטזיה שלו.
וזה מרגיש לי כל כך מוזר, כל כך "לא במקום", כי זה בדיוק היחס שנשלטת מקבלת בפורנו של שליטה גברית- של דגש בלעדי על הגוף שלה, שהגבר משתמש בו בשביל להפיק ממנו את הפטיש שלו. יש מיקוד יתר על הנראות שלה וכמה שהיא מדליקה את הגבר שמולה, לפעמים עד כדי מצבים ממש מגוחכים כמו לזיין אותו כשהיא על עקבים שהיא לא יציבה בשיט ועוד שנייה עומדת ליפול מהם, העיקר שזה יצטלם בצורה מושכת מספיק עבור הגבר הצופה. זאת בעוד שהנשלט פשוט יכול להיות כל אחד, שהמראה שלו, הלבוש שלו או כמה שהוא מדליק את האישה בכלל לא רלוונטיים למשוואה.
יש בזה היגיון בפורנו של שליטה גברית, אבל בפורנו של שליטה נשית זה מרגיש כמו זלזול. מפורנו פמדומי ממוצע באופן כללי עולה תחושה כזו כאילו כל המצולם מתמקד בחוויה של הגבר, בצורך שלו להרגיש מושפל, בצורך שלו לקבל הצלפות וכו' וכל מידי אישה שהוא לא מציע עבורה כלום, אפילו לו בצורה מינימאלית, בעוד היא זאת שמתאמצת עבורו.
אין התייחסות בכלל לצורך של האישה להנות מלהיות בצד הנותן של האקטים אלו, והאם היא בכלל נמשכת למי שמולה. אם היא אומרת "כמה היא נהנת" מלהשפיל אותו או משהו כזה, זה טקסט מאוד מדוקלם, שגם הוא נועד בשביל להדליק את הגבר, שאפילו השחקנית לא מסוגלת להסתיר שזו חרטא אחת גדולה.
אני מרגישה חוסר נוחות כשאני מביטה על המסך ואני רואה בחורה שרואים שהיא מדלקמת טקסט בצורה מאכנית שמעידה שהיא לא באמת מתחברת לכל העניין, שנאלצת להיראות כמו איזו דוגמנית צמרת בלבוש סקסי לא נוח בשיט כשהנשלט, בניגוד מוחלט אליה, נראה כאילו שלפו אותו מיום עבודה באתר פסולת בשביל שיגיע לצילומים, שבהם הוא פשוט נוכח בלי שמץ של השקעה, בעוד השולטת מתאמצת להחיות את הפנטזיה שלו עבורו.

אז מה אפשר לשנות? קודם כל שילהקו שולטות שהן באמת שולטות ואוהבות לשלוט בשם הסיפוק המיני שלהן. לא מלכות בתשלום שמחלטרות כשולטות בפורנו. נשים שזה באמת הפטיש שלהם, שהמניע שלהם הוא לא רק לקבל צ'ק אלא לממש תשוקה לשלוט בגבר. זה יוצא מהן תגובות אותנטיות באמת ולא טקסטים מגוחכים ולא אמינים, ימחק את האגרסיביות שלא לצורך שנובעת מנשים שאין להן באמת חיבור לבדס"מ ולכן מנסות לחקות שולטת מדמות סטריאוטיפית.
שייתסחו אליהן כאילו הן שולטות ולא נשלטות: שהמיקוד יהיה על הגוף של הנשלט, על השימוש של השולטת בו, ההתלהבות שלה מכך. שלא תהיה סימטריה בלבוש ביניהם והפעם לטובת האישה- שהנשלט יהיה ערום או בלבוש סקסי, והאישה תשאר בלבוש שלא מתאמץ לרצות את הגבר. שהנשלט יהיה גבר אסתתטי, ולא יראה כמו הומלס שברור מאליו שהשולטת ממש לא הייתה רוצה להיות איתו עכשיו, במיוחד כשהיא בניגוד אליו פצצת על. ואגב, שלא תהיה בהכרח פצצת על, שתהיה אישה רגילה כמו שהשולט הוא לא תמיד חתיך על כתנאי שישלוט.
ושיתנו לאישה להוביל, ולנשלט באמת להתאמץ עבורה, לנסות למצוא חן בעיניה, להדליק אותה ולא רק לחכות שהיא תגשים לו את מה שהוא רוצה.
סווריןן
לפני 5 חודשים • שישי, 6 בדצמבר 2019, בשעה 09:04
סווריןן • שישי, 6 בדצמבר 2019, בשעה 09:04
שוב תודה על הפתיחות. עולות כאן שאלות מעניינות: האם פורנו אמור לחקות את המציאות, או ליצור פנטזיה. אם המבצעים משרתים פנטזיות של צופים וצופות, תמיד תהיה התרחקות כלשהי ממה שמתרחש בעולם לבין מה שנראה על המסך. הניתוח שלך (ארצ') למה שבדרך כלל מוצג כמכוון לגברים באופן בלעדי, נשמע לי מדוייק לגמרי, אולי משום שעיקר הצריכה אליה מכוונים היא של גברים. השאלה היא כיצד תראה החלופה, ותודה שתארת אחת כזו, שמכוונת את עצמה לנשים שולטות.

טלי העלתה כיוון מעניין שונה - אם היא מזדהה כשולטת אבל צופה בפורנו גיי, ולא פורנו פמדומי, יכול להיות שכל הקשר בין מגדר-ויזואליזציה-פנטזיה-גירוי פועל באופן שונה אצל נשים (כהכללה-מקווה שמותר להכליל קצת בדיון כזה): אם אצל גברים על פי רוב הפורנו אמור להיות תסרוט של משהו שרוצים לממש, אצל נשים הפורנו לא מכוון לסצנות אלא למשהו אחר, שמגרה באופן עקיף, אבל לא דרך גילום של מה שהאישה רוצה לממש. אם זה נכון, אז הקושי לקבל כאן הפניות רבות לסרטונים שמגרים שולטות (אני בטוח שאם ההזמנה שלי בפתח השרשור הייתה מופנית לגברים, היינו מקבלים כאן עשרות הפניות), לא קשור לאופן בו פורנו עכשווי מכוון לגברים באופן הצילום וכיוב', אלא לקשר אחר בין תוכן הפורנו לבין גירוי. מעניין יהיה לשמוע ממישהי מחשבה על מהו אותו קשר.

יש, דרך אגב, אולי קשר בין מה שטלי כתבה לבין מה שארצ'אנגל כתבה: צפיתי פעם בסרט דוקומנטרי על כוכב פורנו גיי, ונאמר שם שפורנו הומואי פחות נצלני, כי המבצעים באמת אוהבים לעסוק בזה. יכול להיות שהיצריות הלא מעושה בפורנו הומואי מפעילה יותר כי היא ממשית יותר, ופחות מלאכותית.