סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

וירוסים בסלולרי - מי מבין?- דחוף!!!

James Bondage​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 18 במרץ 2020
James Bondage​(מתחלף) • 18 במרץ 2020
למיטב ידיעתי לא היה עד היום וירוס לאייפון, ובקושי רושעות (malware - יש כל מני מחלקות של מזיקים, וירוס הוא רק אחד מהם, ודווקא כזה שהאייפון הצליח להמנע ממנו). כן יש סוגים אחרים, בעיקר בתלות ההגדרה שלך לרושעה; נגיד, אם יש לך ווטסאפ אז הוא כבר העתיק את ספר הטלפונים שלך לשרתים של פייסבוק. בהגדרות שלי זו רושעה.

ספציפית לגבי avg שהומלץ פה, מומלץ בחום רב להתרחק - לדוגמא: https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/features/anti-virus-software-if-you-use-avgs-free-software-it-will-sell-your-data-10515043.html ; נכון להיום, אפילו על חלונות, אין סיבה להתקין שום אנטיוירוס למעט זה המובנה (Windows Defender או Windows Security Essentials, תלוי באיזה גרסת חלונות משתמשים) - אף אחד מהאחרים לא יותר טוב, וכמעט כולם גורמים נזקים / איטיות / מרגלים אחריכם. מכיוון שהם רוצים להמשיך להתפרנס, ומיקרוסופט הכניסו מענה לתוך מערכת ההפעלה, כל חברות האנטיוירוס כמעט בלי יוצא מהכלל עברו לשיטות הפחדה של מאפיה.

אבל הכי חשוב, אל תסמכו על עצות מוזרות שקיבלתם מאנשים אנונימים ברשת, במיוחד אלו שמתחזים לסוכנים חשאיים. מיצאו מישהו שאתם יכולים לפגוש בעולם האמיתי שאתם יכולים לסמוך עליו בנושאים טכניים.
cognitive
cognitive • 18 במרץ 2020
כאחד שעסק בתחום הסלולאר ב6 שנים האחרונות
זה סוג של פישינג
התמונה היא לינק לאפ'.
או במילים אחרות הם משחקים לך בראש כדי שתורידי את ה(עלק אנטיוירוס) ע"י האפ' שהם שתלו שם.

הייתי ממליץ לך להסיר אותה. היא עושה נזק מאשר תועלת.

למעשה, לכל מי שיש את האפ 'Clean viruses' שיסיר מהנייד
NewS

וירוס

NewS • 18 במרץ 2020
תתקיני את הavg , שיסרוק יאתר וימחוק את הוירוס ולאחר מכן את יכולה להסיר
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
כשרק התחלתי לעבוד בנטוויז'ן, המפגרים יצאו במבצע לרכישת domain (יענתו לקנות שם של אתר). ולמה מפגרים? כי המודעה הייתה פס רץ כזה וכתוב "מישהו גונב לך את הדומיין! עצור אותו עכשיו!!" עם לינק לאתר רכישה.
כמות האנשים ההיסטריים שהתקשרו לצעוק שמישהו גנב מהם ו/או פרץ להם היתה מטורפת. מישהי סיפרה שהיא מייד ניתקה את המחשב מהחשמל, כדי שלא יגנבו.
בקיצור, זו פרסומת מפחידה. ותו לא
ג'וני
ג'וני • 18 במרץ 2020
דרקן - הכי מצחי ששמעתי 😂

דומינה - אל חשש. אני מניח שלא פרצת את המכשיר שלך (Jail Break) ובמצב כזה לא כ"כ פשוט להתקין "וירוס" על אייפון. גם אם הורדת אפליקציה לאייפון היא סגורה בתוך כלוב משלה במכשיר ופשוט תסירי אותה.
כל מה שקרה זה שראית עמוד באינטרנט ואז הגעת לאפ סטור.

No harm done
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 18 במרץ 2020
בדיוק ... למזלי לא התקנתי...
מה בסך הכל ביקשתי לראות סירטון של פוטפטיש??
אז מה ? בלי סשן לפחות חודשיים????? איך שורדים?????👿
ג'וני
ג'וני • 18 במרץ 2020
אפשר לארגן משהו סטרילי ללא התקהלות של יותר מ-10 אנשים 🙃
קצר וקולע​(נשלט)

ESET

קצר וקולע​(נשלט) • 18 במרץ 2020
קרה לי גם בעבר, אני פשוט הורדתי אפליקציה של NOD32) ESET) לסמארטפון שמבצעת סריקת אונליין לוירוסים במכשיר, הסריקה אכן איתרה לי כמה סוסים טרויאנים ואף הסירה אותם
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 18 במרץ 2020
James Bondage כתב/ה:
נגיד, אם יש לך ווטסאפ אז הוא כבר העתיק את ספר הטלפונים שלך לשרתים של פייסבוק. בהגדרות שלי זו רושעה.

.

זה כבר מזמן חצה את גבול הרושעה. הטלפון שלי כולל השם הפרטי והמשפחה שלי נמצא אצלהם מבלי שאני הסכמתי לכך