ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעת חוק: מי שמפרסם הרבה בבלוג, יהיה חייב לתת כותרות מגוונות

טלי35​(שולטת)
לפני 4 שנים • 20 במרץ 2020

מדובר על להסתיר בלוגים שאת לא מעוניינת להכנס אליהם

טלי35​(שולטת) • 20 במרץ 2020
מטפורה כתב/ה:
אפשר להתווכח על הדיוק בבחירת הביטוי יוהרה, אבל קשה יותר להתווכח שביצירת אקו צ'יימברס יש מימד של דחייה וממילא שיפוט ערכי או סגנוני, וגם ההשלכות של יצירת מרחב טהרני הן ברורות וידועות. לכן בהקשר זה ההקבלה לנטפליקס, לטעמי, מדויקת אפילו פחות, גם השוואה למודעות בפייסבוק דאזנט קאט איט.
נראה שיש כאן דעות שונות בנושא, וזה בסיידר. כאמור, אם היה פיצ'ר כזה כנראה שאני עצמי הייתי מתפתה להשתמש בו.

לא למחוק/ להכחיד אותם.
טלי35​(שולטת)

בעיניי

זאלופון כתב/ה:
מטפורה כתב/ה:
לפעמים אני חושבת שהייתי רוצה משהו כזה.

לא רק כי חלק מהתוכן כאן לא לטעמי, אלא גם בגלל שבשעות הלחץ עלולים להתפספס פוסטים טובים ומושקעים שיורדים מהדף הראשי מהר מדי וטובעים בין ים הבלוגים שמתעדכנים פעם בארבע שעות.

אבל אולטימטלי, אני לא חושבת שזה הופך אותי לאדם טוב יותר, לטעון בשם הרצון הזה ולתחזק בי יוהרה כזו. נראה לי שלפחות עבורי, לשמר סובלנות במרחב היחסית מגוון הזה הוא תרגיל מועיל יותר מהפיצ'ר שאתם מציעים. זו אחת הסיבות שלמרות שיש כאן אנשים שסופר מתחננים לזה ומגעילים ומתעמרים, אף אחד לא חסום אצלי ואני מקווה שגם לא יהיה.

כן יצא לי קצת יהיר בסוף. נו טוב.

אני לא רואה קשר ליוהרה או לסובלנות. לכל אחד מאתנו יש את הטעם שלו. אם נכנסתי לבלוג כלשהו וברור לי שהוא לא הטעם שלי ולא ארצה להכנס אליו יותר, איזו תועלת יש בכך שהוא ימשיך להופיע לי ברשימה וימסך בלוגים אחרים שאולי הם כן הטעם שלי?

חסימה לא אומרת שהחסום מגעיל או שהוא כותב רע או שאין לו זכות לכתוב. היא אומרת רק שהוא לא מתאים לי באופן אישי. ממש כמו שבפייסבוק אני בוחר אחרי מי לעקוב ואחרי מי לא לעקוב, כי אם הייתי מנסה לעקוב אחרי כו-לם, המון דברים היו הולכים לאיבוד בים העדכונים.

חסימה היא אקט אלים בעיניי.
קשה לי לחסום (ועדיין חוסמת כשצריך) קשה לי *ממש* כשחוסמים אותי.

ועם כל זה - אני מצטרפת לקריאה לפיצ'ר הזה. נחוץ מאוד בעיניי
מטפורה
מטפורה • 20 במרץ 2020
אפשר להתווכח על הדיוק בבחירת הביטוי יוהרה, אבל קשה יותר להתווכח שביצירת אקו צ'יימברס יש מימד של דחייה וממילא שיפוט ערכי או סגנוני, וגם ההשלכות של יצירת מרחב טהרני הן ברורות וידועות. לכן בהקשר זה ההקבלה לנטפליקס, לטעמי, מדויקת אפילו פחות, גם השוואה למודעות בפייסבוק דאזנט קאט איט.
נראה שיש כאן דעות שונות בנושא, וזה בסיידר. כאמור, אם היה פיצ'ר כזה כנראה שאני עצמי הייתי מתפתה להשתמש בו.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 20 במרץ 2020
בדיוק כמו שבחירת הסדרות שאני אוהבת בנטפליקס היא לא יוהרה, ובדיוק כמו שהסתרת מודעות שלא נעימות לי בעין בפרסומים של פייסבוק היא לא יוהרה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 במרץ 2020
מטפורה כתב/ה:

לא רק כי חלק מהתוכן כאן לא לטעמי, אלא גם בגלל שבשעות הלחץ עלולים להתפספס פוסטים טובים ומושקעים שיורדים מהדף הראשי מהר מדי וטובעים בין ים הבלוגים שמתעדכנים פעם בארבע שעות.

אבל אולטימטלי, אני לא חושבת שזה הופך אותי לאדם טוב יותר, לטעון בשם הרצון הזה ולתחזק בי יוהרה כזו. נראה לי שלפחות עבורי, לשמר סובלנות במרחב היחסית מגוון הזה הוא תרגיל מועיל יותר מהפיצ'ר שאתם מציעים. זו אחת הסיבות שלמרות שיש כאן אנשים שסופר מתחננים לזה ומגעילים ומתעמרים, אף אחד לא חסום אצלי ואני מקווה שגם לא יהיה.

אני לא רואה קשר ליוהרה או לסובלנות. לכל אחד מאתנו יש את הטעם שלו. אם נכנסתי לבלוג כלשהו וברור לי שהוא לא הטעם שלי ולא ארצה להכנס אליו יותר, איזו תועלת יש בכך שהוא ימשיך להופיע לי ברשימה וימסך בלוגים אחרים שאולי הם כן הטעם שלי?

חסימה לא אומרת שהחסום מגעיל או שהוא כותב רע או שאין לו זכות לכתוב. היא אומרת רק שהוא לא מתאים לי באופן אישי. ממש כמו שבפייסבוק אני בוחר אחרי מי לעקוב ואחרי מי לא לעקוב, כי אם הייתי מנסה לעקוב אחרי כו-לם, המון דברים היו הולכים לאיבוד בים העדכונים.
היד
היד • 20 במרץ 2020
ConTrolley כתב/ה:
פיתוח אתרים, פיצ'רים ועוד כל מיני מילים גבוהות שחיפשתם במיוחד איך לאיית מצריך השקעה של ימים רבים. לא לוחצים על כפתור והכל קורה מעצמו.
מאוד קל לא להכנס ולקרוא מה שלא בא לכם.
בחיית אמו שחררו אתם מתנהגים כאילו נגמרו לכם הסיבות להתלונן וזה לא מרגש אף אחד אולי רק את האף שלי ונגמר לי הנייר טואלט.
אני בעד להעלות את המחיר של המנוי שאתם משלמים בחיי

מוכן לתת יד
מטפורה
מטפורה • 20 במרץ 2020

Butterfly Effect
Butterfly Effect • 20 במרץ 2020
deepThinker כתב/ה:
שלום, הגעתם למברק המזמר של 'הכלוב', אם ברצונכם לשמוע את המברק שנשלח אליכם, אנא הקישו 1 כעת.

1
טלי35​(שולטת)
"דרוש גם פיצ'ר שמונע מאנשים שעושים לייק לעצמם להגיב בפורום"

זה יהיה ממש קורע אם תעשה לעצמך לייק על התגובה הזו

#רק_אומרת