סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחזים.

Butterfly Effect
לפני 3 שנים • 30 במרץ 2020

מתחזים.

Butterfly Effect • 30 במרץ 2020
טוב, אז יצא לי להתקל פה לא פעם ולא פעמיים בגברים ונשים שמעלים תמונות/גיפים וטוענים שהם "שלהם".
ו"בשלהם"-אני מתכוונת שבחיפוש התמונה או הגיף בגוגל אני יכולה למצוא עשרות תיעודים של הattachment הזה בפינטרסט, טאמבלר וכו'.

ואני באמת שואלת-למה?

זה לא שאם נפגש אני לא אגלה שהזין שלך לא באורך וברוחב של הפרצוף שלי, בדומה לתמונות שהעלת.
ואם זו אישה (כן, גם יצא לי להתקל בזה), זה לא יהפוך את הגוף שלך לגוף של דוגמנית קינקית משהו.

זה באמת לא מניפסט, אני מנסה לחשוב מה המחשבה שעומדת מאחורי המוח של המפרסמים של הדברים הנ"ל ופשוט לא מצליחה.
    התגובה האהובה בשרשור
yatashi​(שולט)
לפני 3 שנים • 31 במרץ 2020
yatashi​(שולט) • 31 במרץ 2020
ככל הנראה הרבה חוסר ביטחון עצמי , זה תמיד היה ותמיד יהיה לצערינו.
לפחות קל לזהות כאלו אז לא קשה להימנע מליצור קשר איתם ^_^
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 31 במרץ 2020
מטופש ביותר ומצד שני.. אני לא מבין את אלה שחושבים שאם העלת תמונה זה אתה למרות שצויין אחרת... כנראה שאנשים חיים בבועה שלהם וקשה להם להתנתק
Boy Toy
Boy Toy • 31 במרץ 2020
אני די בטוח שהיא מתכוונת למקרים שאנשים מעלים תמונה לבחוג וכותבים בה מפורשות שזה הם, או לחילופין בהודעות פרטיות כשמחליפים תמונות הבחור שולח תמונה לא שלו.

כשאנשים מעלים לבלוגים כל מיני גיפים של זיונים וכאלה זה די ברור שזה לקוח מהאינטרנט..
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 31 במרץ 2020
אה קל, כי מדובר בכאלה שמלכתחילה לא מתכוונים להפגש, קרי מאונני מקלדת. במקרים שכן, מדובר בכאלה שסומכים על זה שהמנטאל שיעשו לך יהיה ככ טוב, שעד שתפגשו תשכחי שהוא לא דומה לתמונות.
Dream Strapon
Dream Strapon • 31 במרץ 2020
שבוע שעבר נפלתי לאחד כזה שהתחזה לבחורה
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 31 במרץ 2020
Ivy poison כתב/ה:
אה קל, כי מדובר בכאלה שמלכתחילה לא מתכוונים להפגש, קרי מאונני מקלדת. במקרים שכן, מדובר בכאלה שסומכים על זה שהמנטאל שיעשו לך יהיה ככ טוב, שעד שתפגשו תשכחי שהוא לא דומה לתמונות.

הגיוני האמת, אבל אם אתה רוצה לאונן על פיסות טקסט לך לאיזה אתר של סיפורי זימה או משהו.. לא מבינה למה לעשות את זה לאנשים כאן שמחפשים משהו אמיתי.
Dream strapon, אפשר לשאול מה הוביל לגילוי ומה היתה התגובה שלך אחרי? יכול לענות לי גם בפרטי אם לא נוח כאן
Blonde
Blonde • 31 במרץ 2020
יש אנשים שפשוט חסרי ביטחון וחשים צורך לפרסם תמונות של דוגמנים/ דוגמניות , שואבים מכך צומי ובאיזשהו מקום זה עוזר להם לביטחון העצמי כנראה, אני מנחה שאנשים כאלה פשוט ברוב הפעמים רק צריכים מילה טובה ותשומת לב.

אני גם נתקלתי הבחורה לפני זמן מה שפירסמה תמונות מזויפות,וטענה באופן בוטה שזאת היא. בתכלס הגעתי למסקנה שהיא כנראה עושה זאת בתוך חוסר ביטחון ועצב ולכן גם עזבתי את הנושא ואני מאחלת לה רק בריאות ואושר.

עשיתי את הטעות ונכנסתי בה כיבכול אבל זה לא נתן לי כלום חוץ מטעם רע לשני הצדדים.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 31 במרץ 2020
Butterfly Effect כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:

הגיוני האמת, אבל אם אתה רוצה לאונן על פיסות טקסט לך לאיזה אתר של סיפורי זימה או משהו.. לא מבינה למה לעשות את זה לאנשים כאן שמחפשים משהו אמיתי.
Dream strapon, אפשר לשאול מה הוביל לגילוי ומה היתה התגובה שלך אחרי? יכול לענות לי גם בפרטי אם לא נוח כאן

מה פתאום, זה הרבה יותר מרגש כשמהעבר השני יש בנאדם אמיתי ונגיש. זה כמו לאונן על השכנה ממול מאשר על איזו כוכבת פורנו כלשהי.
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 31 במרץ 2020
וכשהצד השני רוצה להפגש, כי חלאס כמה אפשר לדבר, הם פשוט עושים גוסטינג או מה?