סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תוהה: כמה קרדיט תתנו לחבר/ה של חבר/ה

Ollie​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 21 במרץ 2020
Ollie​(נשלטת) • 21 במרץ 2020
מבחינת אמינות (איך שאני מבינה את השאלה הזו: אם לסמוך על גבר למטרה מינית לאחר המלצה של חברה) - כשזה היה רלוונטי לי, נתתי משקל לעדות חיובית של נשים אחרות, אבל לא משקל רב מאוד. יש גם נשים (שאת חלקן אני מאוד אוהבת) שאני לא אתן משקל בכלל לעדות אופי שהן יתנו על ידיד שלהן, כי יש להן תפיסת עולם שונה משלי לגבי מה לגיטימי שגבר יעשה לאישה ללא הסכמתה ומה לא.

מבחינת צ'אנס לחברה-של-חברה (או ידיד) להיות גם חברה (או ידיד) שלי: אם אנחנו ממילא נפגשות כי ככה קרה (נניח אני יושבת עם חברה והשותפה שלה מגיעה) - אני אתן צ'אנס לשיחה ולרושם ראשוני בראש פתוח, אבל זה ככה גם אם היא לא היתה חברה של חברה שלי. כלומר, זה בערך כמו כל אישה זרה (או אם זה גבר, אז כמו כל גבר זר). אין מבחינתי בונוס משמעותי מעצם העובדה שזו חברה של חברה שלי.
יש רק חברים בודדים בחיי, ספציפיים, שכשאפגוש חברים שלהם, אניח שיש סיכוי גבוה מהרגיל שאני אתחבר לחברים האלה. אבל אני נזהרת מזה. לא מזמן נכוויתי מלהיות נינוחה מדי בסביבת אדם חדש, רק כי הוא חבר של חבר שמשתייך לקטגוריה הספציפית הזו.
hrgiger
hrgiger • 21 במרץ 2020
טלי35 כתב/ה:
גייגר ומבחינת אמינות?

תוכלי להסביר למה את מתכוונת?
בנוס​(שולטת)
בנוס​(שולטת) • 21 במרץ 2020
היה לי נסיון לא טוב הסתבר שהמליצו בכדי להתפטר ממנה.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 21 במרץ 2020
hrgiger כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
גייגר ומבחינת אמינות?

תוכלי להסביר למה את מתכוונת?

אם את חברה של x
והיא מכירה, חברה וסומכת על y
וגם אומרת לך שהיא בעדו -

האם תסמכי על y בעצמך?

(תסמכי =
לדבר איתו,
לספר לו פרטים אישיים שאולי היית מחכה איתם במקרה אחר כמו לעבור לואטסאפ.
להפגש איתו כדי לבדוק האם מתאים לך לשחק איתו.
לתת לו עוד צ'אנס במידה ויש בו גם נקודות שגורמות לך לחשוב שאולי זה לא)
hrgiger
hrgiger • 21 במרץ 2020
לא.
Alas
לפני 3 שנים • 10 ביוני 2020
Alas • 10 ביוני 2020
תמיד נותנים לי קרדיט (ועדיין, ממעטת לייעץ עד לכדי לא מייעצת כלל), אך במצבים הפוכים נטו אני לעצמי. סומכת אך ורק על האינטואיציות והאינסטינקטים שלי.
ובכלל, למה להסתמך על עדות אופי משוחדת (לטוב ולרע) כשלך יש את ההזדמנות לבחון אותה עצמאית? זה נכון לגבי בני אדם ולכל תחום בערך בחיים. בעיניי.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 10 ביוני 2020
עדיין בוחנת עצמאית.
פשוט מאפשרת להכנס בשער הראשון של המבצר יותר בקלות.
יש מספיק מבוכים ודרקונים אחרי השער הראשי (:
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 10 ביוני 2020
Croquembouche כתב/ה:
תמיד נותנים לי קרדיט (ועדיין, ממעטת לייעץ עד לכדי לא מייעצת כלל), אך במצבים הפוכים נטו אני לעצמי. סומכת אך ורק על האינטואיציות והאינסטינקטים שלי.
ובכלל, למה להסתמך על עדות אופי משוחדת (לטוב ולרע) כשלך יש את ההזדמנות לבחון אותה עצמאית? זה נכון לגבי בני אדם ולכל תחום בערך בחיים. בעיניי.

אני עם הניק המוזר לחלוטין.

"זבל של אחד זהב לאחר" אדם יכול להיות נפלא מול מישהו ונבלה כלפי האחר.

עדות אופי תמיד תהייה משוחדת לטוב או לרע.

מעדיף לטעום בעצמי לגבש דיעה משלי.
Alas
Alas • 10 ביוני 2020
הניק המוזר דודה שלך. 😊
קרוקמבוש.