ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תוהה: כמה קרדיט תתנו לחבר/ה של חבר/ה

Ollie​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 21 במרץ 2020
Ollie​(נשלטת) • 21 במרץ 2020
מבחינת אמינות (איך שאני מבינה את השאלה הזו: אם לסמוך על גבר למטרה מינית לאחר המלצה של חברה) - כשזה היה רלוונטי לי, נתתי משקל לעדות חיובית של נשים אחרות, אבל לא משקל רב מאוד. יש גם נשים (שאת חלקן אני מאוד אוהבת) שאני לא אתן משקל בכלל לעדות אופי שהן יתנו על ידיד שלהן, כי יש להן תפיסת עולם שונה משלי לגבי מה לגיטימי שגבר יעשה לאישה ללא הסכמתה ומה לא.

מבחינת צ'אנס לחברה-של-חברה (או ידיד) להיות גם חברה (או ידיד) שלי: אם אנחנו ממילא נפגשות כי ככה קרה (נניח אני יושבת עם חברה והשותפה שלה מגיעה) - אני אתן צ'אנס לשיחה ולרושם ראשוני בראש פתוח, אבל זה ככה גם אם היא לא היתה חברה של חברה שלי. כלומר, זה בערך כמו כל אישה זרה (או אם זה גבר, אז כמו כל גבר זר). אין מבחינתי בונוס משמעותי מעצם העובדה שזו חברה של חברה שלי.
יש רק חברים בודדים בחיי, ספציפיים, שכשאפגוש חברים שלהם, אניח שיש סיכוי גבוה מהרגיל שאני אתחבר לחברים האלה. אבל אני נזהרת מזה. לא מזמן נכוויתי מלהיות נינוחה מדי בסביבת אדם חדש, רק כי הוא חבר של חבר שמשתייך לקטגוריה הספציפית הזו.
hrgiger
hrgiger • 21 במרץ 2020
אני אתן הזדמנות לשיחה, אני מניחה.
ההעדפות שלי ושל חברים.ות שלי שונות, כך שגם אם אני אסמוך עליו קצת יותר זה לא אומר שהוא יהיה לטעמי או יתאים לי.
Snitch
Snitch • 21 במרץ 2020
דייט אחד. יותר מזה זה כבר תלוי חיבור אישי
Adasha
Adasha • 21 במרץ 2020
זה תלוי באיך שאני אכיר, אתרשם ממנו.
אתן קרדיט בהתחלה אבל אבחן אותו כל הזמן עד שאשתכנע
philosophic john​(שולט){ginny}
יש כל מיני מערכות-לחץ (בית ספר, צבא, כלא, שני הפנויים היחידים באירוע שכולם בזוגות, להיתקע ביחד במעלית בזמן קורונה וכיו'ב מצבים) שבהן ההתחברות היא כל-כך תלויית נסיבות שקשה להסיק משהו על ההתאמה לצד שלישי.

בנוסף אנשים הם הרי שונים במצבים שונים. מר הייד עם החבר/ה יכול להתגלות כד'ר ג'קיל איתך.

לכן לא הייתי עושה הנחות על רקע של צד שלישי משותף. וממילא, ההכרות היא חלק מהכיף, לא?
סווריןן
סווריןן • 21 במרץ 2020
שאלה מעניינת - רוב חברי הילדות שלי, סתומים בלחץ לצערי. אני חושב שאני יכול להיות אוביקטיבי בעניין זה. האם יש להם תכונה גואלת אחרת לאזן זאת, נניח הומור שופע או יכולת לעניין? ... אה... לא, לא ממש. אנחנו אוהבים זה את זה, ויש לנו מטען משותף, אבל איש מהם אינו העיפרון המחודד ביותר בקלמר, והם יודעים זאת. אז לשאלתך: נניח שמישהו חדש מתחבר איתי/אלי ומתרשם מההומור הכובש שלי, מהברק האינטלקטואלי, מהחום, מהלבביות, מהיושר האישי וכו וכו וכו... האם יש לו סיבה לתת קרדיט לחברים שלי? אם אני דוגמה מייצגת, אז התשובה היא 'לא', ואני כותב את הדברים בצער...
Lanya Colson
Lanya Colson • 21 במרץ 2020
לא בקטע של כימיה
אבל מבחינת אמון - זה שווה מלא קרדיט.
איה74
איה74 • 21 במרץ 2020
אני מעריכה את חברים שלי ודעתם, אבל אני זוכרת שבסופו של יום אנחנו אנשים שונים עם העדפות שונות.
    התגובה האהובה בשרשור
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 21 במרץ 2020
לדעתי אנחנו כבר בנקודת פתיחה טובה, כי עצם זה שחברה טובה שלי חברה שלו זה כבר אומר שיש בינינו קווי דימיון.
אבל מניסיון זה לא אומר כלום על הכימיה עם הבן אדם.. יש אנשים שהכרתי דרך חברים שהיו פשוט בלתי נסבלים ויש כאלו שנשארנו חברים טובים.
בהקשר של בדסמ או סתם סקס, אם את באה עם ידע עליו מפי החבר/ה, אז כן יש מקום לקיצור, כי יש לך כיוון לגבי מה הוא אוהב. אבל רק אם המידע שהגיע אלייך ודאי.
ואני אף פעם לא סומכת על מישהו סתם ככה, אמון זה דבר שבונים. גם אם הוא החבר הכי טוב של החברה.