בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלבלבי

eriko
לפני 4 שנים • 23 במרץ 2020

כלבלבי

eriko • 23 במרץ 2020
היא בת 65, נראית טוב. לפני כמה שנים עזרתי לה באיזה ענין. באותה תקופה הייתי בהליכי גירושין. הזמינה אותי לישון אצלה. בסוף הערב, שנינו היינו מרוגשים, וסיימנו במיטתה. המשכנו תקופה מסויימת. אט אט זה דעך, בעיקר מהכיוון שלה.המשכתי לנסות. אבל שוב ושוב הדפה אותי.מפעם לפעם ניסיתי שוב. הבטחתי לפנק אותה ולעשות לה רק טוב. זה פעל הפוך.רציתי אותה. את הצחוק המקסים שלה, את הפתיחות שלה. את התחת שלה. תחת עסיסי ומגרה.חלפו כמה שנים. אני מעלה את זה, כמו אידיוט שלא מרפה, והיא דוחה אותי.ואז אמרה לי: אתה רוצה? אין בעיה. אני לא בענין אבל אם אתה נורא רוצה, תבוא לפנק אותי. אתה תצטרך לטפל בעצמך. בוא עוד שעתיים.בשעתיים הבאות לא ראיתי בעיניים. רק את לשוני בין רגליה.אתה בטוח? שאלה כשאנחנו עם היין אצלה בסלון. זקנה כמוני, מה אתה מוצא בי. רציתי לחבק אותה אבל היא עצרה אותי. אני הולכת לחדר, אקרא לך.כמה דקות לאחר מכן, ולקריאתה, נכנסתי ערום לחדרה. היא עם הגב, קוראת ספר, ערומה, רגליים פשוקות.אני רוצה מסג' לכפות הרגליים. אני מתחיל במסג', כשעיני מרותקות לכוס שהתחיל לנצנץ מרטיבות קלה שהחלה להופיע.היא לא הסכימה שאעלה עם הידיים למעלה, רק כפות הרגליים. רבע שעה שנראתה לי נצח.היא הניחה את הספר. הסתובבה על בטנה וביקשה עיסוי לכתפיים ולגב.לא לגלוש לתחת, רק כתפיים וגב.שקט בחדר. אני חרמן אש. עוד רבע שעה ארוכה.עכשו מגיע לך. מותר לך לרדת לי עם הלשון. קודם התחת ואחר כך נראה.אני לוהט. לא נוגע בזין. לשוני יורדת לישבנה. לחריץ. מלטף את כדורי ישבנה כשלשוני חופרת בחור הנפלא. היא נאנחת. לא אומרת מילה, רק נאנחת וגונחת. היא מתרוממת על ארבע. אני ממשיך ללקק את חריץ התחת ומנסה לגלוש למפגש בין רגליה. רק בתחת, היא פוקדת.אני אוהב את הגניחות והאנחות שלה. מפעם לפעם רעידות של עונג. לבסוף היא חוזרת לשכב על הבטן. מסתובבת ומפשקת רגליים. ראשי שוקע בין רגליה. הרטיבות מציפה אותי. היא גונחת, נאנחת. מפעם לפעם מפזרת את שיער ראשי ומרעידה לי את הביצים.די. התעייפתי. היית טוב. אבל די להיום. אתה רוצה לגמור. יעזור לך אם אני אסתכל כשאתה עושה ביד?ראתה את המבט המאוכזב שלי. מאוכזבי? אמרתי לך לא? מה אני עושה איתך? טוב, בוא הנה, תהיה על ארבע. אני זוכרת שאתה אוהב אצבע בתחת. בוא לכאן. היא טובל אצבע בצנצנת קרם גוף שלה, מציבה את האצבע בפתח ישבני, והיד השניה מאוננת לי. כלבלב שלי מתוק, רוצה לגמור. אני גונח. היא חודרת עמוק. רוצה שאמאלה תגמיר אותך כלבלבי? רוצה להיות כלבלבלי שלי? כן, כן...השפרצתי. צונח על המיטה