לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחזים.

ivy​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 31 במרץ 2020
ivy​(נשלטת) • 31 במרץ 2020
אין לי מושג... אבל לא מעט שיודעים שהמראה החיצוני לא משחק לטובתם ישתדלו לעשות מנטאל מאוד חזק כדי לחפות על זה.
Boy Toy
Boy Toy • 31 במרץ 2020
כן, לא מעט עושים גוסטינג ממה ששמעתי מבחורות פה באתר.
הם יכולים לקדוח לה מלא בהודעות ובשיחות טלפון, וברגע שהיא תרצה להיפגש הם מתאדים כאילו בלעה אותם האדמה.
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 31 במרץ 2020
Ivy poison כתב/ה:
אין לי מושג... אבל לא מעט שיודעים שהמראה החיצוני לא משחק לטובתם ישתדלו לעשות מנטאל מאוד חזק כדי לחפות על זה.

אבל אם נפגשים, הצד השני לא פתאום נהיה עיוור, אני מאמינה שיש הבדל ניכר בין התמונות למציאות (אם אתה מגיע לרמה של התחזות). אז גם אם הם עושים מנטאל ממש טוב, איך הצד השני מתמודד עם שקר כזה? כי מנטאל נבנה על אמון..

וכן יצא לי לחוות גוסטינג מכמה אנשים כאן, אבל בתמונות שלהם לא היה שום סממן חשוד של התחזות או דבר שדומה לזה. סתם יום אחד החליטו שמוחקים את השיחה או חוסמים וזהו 🤷🏽‍♀️ ילדותי לדעתי

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מרץ 31, 2020 5:26 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 31 במרץ 2020
נכון, אבל לפעמים מה שנבנה לפני מפגש מאוד חזק והצד הנשלט ממש שקוע בזה, ששום דבר אחר כבר לא משנה.
דוגמא לא מהעולם הזה: כמה כוסיות על יוצאות/מתחתנות עם גברים שלא נראים משהו בלשון המעטה ואף אחד לא מבין מה הן עושות איתם? כמובן שבמקרים האלה הסיבות הן אחרות (יש להם חוש הומור, או יכולת הכלה פנומנלית או הרבה כסף ועוד) אבל זה די אותו הדבר, רק שכאן מדובר ברמאים ונצלנים
NewS
NewS • 31 במרץ 2020
אני חושב שמדובר בסוג של אנשים חולים... מה הפואנטה בלהציג מה שאתה לא .
לטובה ולרעה בסוף אנחנו מי שאנחנו .

מסכים עם ivy מדובר בוירטואלים משועממים
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 31 במרץ 2020
נתקלתי גם בבלוג של מישהי שיחסית מעלה המון תמונות, ואיך לומר?
אין עקביות בין התמונות שלה.
לא צריך להיות בלש מדופלם כדי לראות שרגע לפני זה היה לה ציצי ממש גדול, ופתאום עכשיו הוא בינוני מינוס...
קצת תמוה ועצוב,
אבל בסופו של דבר -
אנחנו בכלוב!
(יצאה לי פואמה)