בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להיות נשלט- מצליחים להבין את עצמכם?

Utoo
לפני 3 שנים • 11 באפר׳ 2020

להיות נשלט- מצליחים להבין את עצמכם?

Utoo • 11 באפר׳ 2020
הייתי שמח לשמוע מהאנשים שנהנים מהקשת הנשלטת את תחושותיהם והבנותיהם כלפי עצמם.
האורגזמה שלי כשאני גומר כשאני "במוד נשלט" שונה לגמרי מאוגזמה של סקס ונילי ואחרים. אני ממש מרגיש דגדוג מוזר בחזה ולרוב נמשך לזה בתקופות שיש עלי אחריות, והתחושה היא שאני פשוט משחרר שליטה. הבעיה אצלי אחרי שאני גומר כנשלט, הערך העצמי שלי וכושר הביטוי שלי יורד פלאים. אני לא חושב שזה מגיע מתוך הכחשה עצמית והלקאה על זה שאני נמשך לזה, אלא זה פשוט קורה מעצמו.
יכול להיות שאיני מתאים לשאת באחריות ועלי להיות מובל?
יש פה אנשים שמרגישים בנוח להוביל ואם זאת נהנים במיטה כנשלטים?
היתי שמח לדעת אם זה קורה גם אצל אחרים, ובכללי אשמח לשמוע את החוויה שלכם .
ג'ין גריי-סאמרס​(שולטת)
אני יכולה להגיד לך, שבעיקר אצל הגברים, הרבה הרבה פחות אצל הנשים, יש כשל מובנה בקבלה והשלמה עם הנטיה להיות פלור.
אני עושה פה הכללות וכמו בכל הכללה יש יוצאי דופן אבל ככל שהולכים אחורה בגיל, הקושי בהשלמה ובקבלה עולה, כנראה שהשנים, הנסיון והבשלות הנפשית הכרחיים להפנמה של הצורך/ רצון להיות למטה.
האמת המרה היא שלרוב החינוך, הערכים והסביבה שאנחנו חיים בה, שגדלנו בה מתייחסים באופן טבעי לגבר כאל המוביל, המנהיג, המפרנס העקרי, החזק, ונכון שזה נורא שובניסטי ונכון שהמילניאלים והלאה הרבה פחות ספגו את האווירה הזו וגדלו בעולם הרבה יותר פמיניסטי ומאוורר דיכוטומית לעומת דור קודם, החלוקה היא עדיין: גברים- מין חזק, נשים- מין חלש, ולך, עם כל הפער המגדרי הזה, לך תרגיש שלם עם עצמך לחפש בדיוק את ההפך, עזוב לחפש, להתגרות ממנו נפשית ומינית. זה דופק תמוח.
מאוד לא טריוויאלי לראות גבר נשלט שלם ומקבל את עצמו במקום הזה.
ברמה המינית ומהנסיון שלי, נשלטים לרוב לא חווים זקפה כשהם משרתים, הצורך לגמור הוא בשוליים, כאילו מקודדת בהם הידיעה שאין בהם צורך.
קצת גלשתי פה, מתנצלת.
שורה תחתונה, הקושי והתהיות שאתה חווה הרבה יותר נפוצים ממה שנדמה לך, לא מובן מאליו בכלל להתקל במישהו ששלם עם הנטיה הזו שלא בהכרח היא רק מינית.
חד משמעית אין קשר בין העדפת המיקום שלך במיטה להעדפת המיקום שלך בחוץ.

שאלה מצויינת העלית פה. הכי עוקבת.
    התגובה האהובה בשרשור
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 11 באפר׳ 2020
מסכימה לגבי ההבדלים בין האורגזמה הונילית לבדסמית.
היא מאוד פיזית בוניל וגם הכרחית, אם אני לא אגמור בסקס ונילי מבחינתי הוא מיותר לגמרי והחתירה שם היא לגמירה בלבד, פיזית.
בבדסם היא מגיעה ממקום מנטלי, הפיזית בכלל לא נחוצה לי כי הסיפוק מגיע ממקום אחר. אם קורה בסשן שיש גם וגם זה מעבר למדהים, אבל זה נדיר וטוב שכך.
כן, מבינה את עצמי מעולה.
Red stormy
Red stormy • 11 באפר׳ 2020
האורגזמות הרבה יותר עוצמתיות בבדסמ מאשר בסקס ונילי או אוננות, הרבה פעמים מגיע גם נפילה אחרי, פיזית ונפשית, וכשאני מקבלת יחס, חיבוקים, נשיקות, שיחה, כרבולים אז זה עוזר לצלוח את תחושת הריקנות שלפעמים משתלטת אחרי סשן או הפחדים שפתאום צפים.
הרבה פעמים אחרי סשן כשאני בספייס אני לא תקשורתית, לוקח לי זמן להבין דברים, יכולה לדבר שטויות וסתם להיות כזה מרחפת ולא "איתנו" במובן הטוב .

ביום יום יש מקומות שאני מובילה בהם ויש מקומות שמובלת.
ולא בפאן בדסמי/מיני/מנטאלי אלא כי זה חלק מהחיים הטנגו הזה
Utoo
Utoo • 11 באפר׳ 2020
אשמח אם תוכלו גם לתאר את האורגזמה המנטלית שאתם חווים. אצלי בפאן הפיזי זה מתבטא בדגדוג ופאן הרגשי כאילו אני חש קטן וקטן יותר במקום בטוח.
אשמח גם לשמוע מעין נראה לכם הנטייה הזאת מגיעה, אולי זה קצת קלישאתי, אבל אומרים שדברים שהיו חסרים לנו בילדות אנחנו מחפשים אותם היום באופן לא מודע בהכרח. אצלי המשפט הזה יכול לעזור לנסח את המצב שלי, כשאני "במוד נשלט" אני מרגיש הכי בטוח בעולם מה שהיה לי חסר מאוד בתור ילד. מישהו מזדהה עם זה?
מומין
מומין • 11 באפר׳ 2020
על סמך חוויות מועטות, אני יכול אולי להבין למה אתה מתכוון בהקשר לאורגזמה. מצד שני, אני לא חושב שזה מחולק לאורגזמה של BDSM וונילית (או לפחות לא אצלי). בשני המקרים התחושה הפוסט-אורגזמית תלויה בסיטואציה ובאדם שאיתו אני נמצא.

בסופו של דבר, כשאני גומר והחרמנות נעלמת, אני כבר לא מובל ע"י הזין אלא רואה וחושב יותר צלול. לכן אם אני מרגיש לא בנוח בסיטואציה או עם האדם (גברת) שאיתה אני נמצא, משם תזדחל התחושה החמוצה (או איך שלא תקרא לזה). איך להימנע מראש מלהיקלע למצב כזה, זה כבר דיון אחר...
המלט
המלט • 11 באפר׳ 2020
Utoo כתב/ה:
אשמח אם תוכלו גם לתאר את האורגזמה המנטלית שאתם חווים

מה זה ׳אורגזמה מנטלית׳?
המלט
המלט • 11 באפר׳ 2020
ג'ין גריי-סאמרס כתב/ה:
אני יכולה להגיד לך, שבעיקר אצל הגברים, הרבה הרבה פחות אצל הנשים, יש כשל מובנה בקבלה והשלמה עם הנטיה להיות פלור.

אני משוכנע שזה נכון. סוציולוגים (*) כבר הבינו מזמן שאנחנו לא יכולים לנתק את המיניות שלנו מהסביבה בה אנו גדלים ומתחנכים, וככל שזו היא עדיין
שוביניסטית מובהקת, אין סיכוי של ממש שגבר סטרייט ישלים בקלות עם תשוקתו להיות פלור. כל נסיון השלמה שכזה נתקל בחומות בצורות של דעות קדומות.

מצד שני, יש מעט מאד, אבל ממש מעט מאד, גברים שבאמת -אבל באמת, מחפשים להיות מובלים על ידי אישה. מנסיוני עתיר השנים בנושא,
רובם המכריע של הגברים המכנים עצמם ״נשלטים״ מובלים בעיקר על ידי הזין שלהם, וכל קשר ביניהם לבין שליטה נשית אינו קיים למעשה.

(*) למשל, אווה אילוז, בספרה ׳אינטימיות קרה׳.
Utoo
Utoo • 11 באפר׳ 2020
המלט כתב/ה:
Utoo כתב/ה:
אשמח אם תוכלו גם לתאר את האורגזמה המנטלית שאתם חווים

מה זה ׳אורגזמה מנטלית׳?

אני לא יודע לגמרי איך לתאר את זה, אבל זה שונה לחלוטין מאורגזמה רגילה. תחושה חזקה שמשתחררת באורגזמה
אלפא-בטא​(נשלט)

שני השקל שלי

אלפא-בטא​(נשלט) • 11 באפר׳ 2020
קיומה של זקפה בעייני אינו מעיד על הרצון, או על הצורך לגמור.

השאיפה להביא את הסיטואציה המנטאלית לידי שפיכה והקלה פיזית מתקיימת תמיד, היא הרי הדבק (כן, מה לעשות) ביינה ובייני.

אני למשל, לא מקשר כלל בין קיומה של זקפה לבין תחושת הגירוי, השייכות לסיטואציה.אני יכול להיות הכי הכי "בפנים" ועדין ללא זקפה, מגורה ומרוגש ברמות גבוהות ביותר.
אגב זה,אני כנראה שייך למיעוט שרואה באי קיומה של זקפה (בעייני זה סקסי)חותמת של אמא טבע בחייו של בטא, התאמה אמיתית לסטייס אוף מיינד של מי הבוטום ומי הטופ, מי הועד על ידי אמא טבע לחדור, ומי להחדר.
אגב, אצלי, הרצון לגמור פיזית באמת נמצא הרחק מאחור, כשאת עיקר המחשבה תופסת ההנאה האמיתית מהשחרור המלא שלה,מנטאלי ופיזי כאחד.האורגזמה המנטאלית שאני חווה מכך, איינה קלישאה, זו ממש המציאות.
פאן נוסף השייך לאי רצון להגיע לידי גמירה של ממש, היא הידיעה שאחריה מטבע הדברים מגיעים רגעים בין קצרים ובין ארוכים בהם קשה יותר לרצות להיות שלה, מלא מלא.
אם כי הבגרות והמודעות לימדה אותי (ומניח שעוד אחרים) כיצד להתמודד עם אותם רגעים של "ריחוק".
בכל מקרה, התרחשותה של גמירה פיזית או מניעתה, היא על דעתה ולרצונה ולבקשתה.