ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להיות נשלט- מצליחים להבין את עצמכם?

אלריק!
לפני 4 שנים • 11 באפר׳ 2020
אלריק! • 11 באפר׳ 2020
לא סגור על זה שזה הפורום הנכון לדיון הזה...
robotz
robotz • 11 באפר׳ 2020
היותי נשלייט מינית לא מתחבר לי בצורה חלקה לשאר חלקי האישיות שלי.
תמיד תהיתי וניסיתי להבין יותר לעומק מה העניין, וגם קינאתי בשולטים
כי זה נראה יותר גברי ורוב הנשים מעדיפות שולט בצורה זו או אחרת.
יש אצלי איזה טוויסט כזה- כאילו הנשלטות נפרדת מהכל- אני יכול להנות מלהיות נשלט בסשן,
אבל ביחסים אני אשאף הרבה פעמים השולט, כי לשולט יש יותר זכויות בחירה .
להיות החזק זו הפוזיציה המועדפת עליי בד"כ ברוב הסיטואציות בחיים.
אני נוטה לחשוב שהעניין בלהיות נשלט זה להתמסר לפנטזיה שבה אני גם במנוחה- כלומר מובל,
וגם במצב כנוע, וגם עדין מטפלים ומענגים אותי,
ואני חושב שהדברים שרשמתי יכולים להביא לדיון של הגדרות
על המאפיינים של שליטה - עולה השאלה מה זו בכלל שליטה,
האם זו שליטה מה שתארתי?
אני לא בטוח....
אם כל הסיטואציה מובנית לחלוטין בפנטזיה שלי, אני לא בטוח שאני באמת נשלט
והאם אני באמת רוצה להיות נשלט.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 11 באפר׳ 2020
מזמן הפסקתי לנסות להבין.
ופשוט להנות ממה שאני אוהב.

לגבי אורגזמה מנטאלית.
אורגזמה מנטאלית מבחינתי זה האורגזמה והריצוי שלה. והיא מהנה יותר מאורגיה פיזית שלי.

לגבי זיקפה. אני יכול להיות מגורה מאוד ובעניין ללא זיקפה, אפילו עם רצון עז לגמור.
ובזמן אחר עם זיקפה ועם פחות גירוי.
אולי זה הגיל חחח.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 11 באפר׳ 2020
לא יודע, לי עומד ממש במצבים של שליטה, אפילו יותר מבוניל.
אבל איכשהו במיניות למיניה וגם בשליטה מה שחשוב לי זה לא תמיד הזין
מצד שני יש לי ניסיון מאוד מועט בכללי.
ובאופן כללי בחוויה יש מימד של חום, ומשהו בחזה, ואיזו נפילה של הגוף
אבל גם כיווץ בבטן וקור ברגעים הכואבים.
כשזה נשאר איתי מלווה אותי איזו הרפיה, ומשהו נוגה, כמעט עצב,
וזה מצב שבאמת מרגיש לי פחות אסטריבי ויוזם.
שולטת מסוימת אמרה לי לקרוא ספר, ולהקדיש לזה את הזמן שלי שם אותי בתחושה של שמחה ובטחון.

אגב, מה זה פלור, זה כמו בוטום?
kareena​(נשלט)
לפני 4 שנים • 12 באפר׳ 2020
kareena​(נשלט) • 12 באפר׳ 2020
אני הכי מסכים/מה עם מה שכתבה ג'ין גריי-סאמרס - אני כנשךט לא עומד לי ולא מחפש להגיע כלל לאורגזמה במוד הנשלט.
הסיפוק המלא שלי בא מהאורגזמה והסיפוק המלא של השולט שלי. ולכן ככל שאני מחובר/ת אליו יותר ככה אני יכול/ה להרגיש אותו ולהנות מההנאה שלו.
גם אני שנים רבות מאוד ניסיתי לברוח מהמצב שלי, כל פעם חוזרת על 4. בסוף אני מבינ/ה שזו מה שאני ולא יכולה להילחם בזה יותר.
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 12 באפר׳ 2020
כשאני מענג אותה, כל כולי שקוע בה, להרגיש אותה, להתרגש איתה וממנה וברוב המקרים אין לי בכלל זקפה ושמתי לב לתופעה שברגעים בהם החרמנות היא הכי עוצמתית הזין שלי לא עומד ואפילו מצטמק עוד יותר מהרגיל. כאילו הנשמה שלי לוקחת את כל משאבי הגוף להתמסרות בה.

בשנה האחרונה שאנחנו נותנים הרבה יותר ביטוי בדסמי בסקס שלנו, הגמירות שלי (וגם שלה) הרבה יותר עוצמתיות, אולי בגלל המנעות כמעט מוחלטת מאוננות אבל בעיקר בגלל הרגש החזק העובר במהלך הסקס עצמו. בהרבה מקרים, הגמירה שלי כוללת גם בכי מתפרץ, בדיוק כפי שהיא בוכה לאחר אורגזמה מאוד חזקה.

אני אפילו יכול להגיד שהיו כמה מקרים שבהם גמרתי ללא כל מגע, רק מדיבור שלה ואלו היו הגמירות הכי עוצמתיות מבחינה נפשית
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני דווקא לא חושבת שזה עניין של מגדר. לכל המגדרים יש קושי להיות למטה/חלש/נשלט/כיו"ב, כי אנחנו בחברה שמקדשת כח ומנהיגות, וגם מקשרת מאד חזק בין אישיות דומיננטית לבין יכולת לקבל החלטות ולקחת אחריות על אנשים אחרים. הקושי יהיה מחובר למגדר אבל הוא לא גדול יותר לגבר או אשה.
אצל גברים הקושי יהיה מחובר למוסכמה שזה לא גברי לציית או להיחדר וכו', ואצל נשים הוא יהיה מחובר למוסכמה שזה לא פמיניסטי להישלט או לא נאור להנות מפרקטיקות אלימות וכו'.

לאלה ולאלה הפתרון הכי פשוט הוא להבין שזה בסדר. קשה לנו עם הקונפליקט הזה שאנחנו אנשים מתפקדים ועצמאים ועם כבוד עצמי וערך עצמי וכל זה, ויחד עם זה רוצים לחוות את המקום הסאבי. זה בסדר שקשה לנו עם זה, ולפעמים זה חלק מהמשיכה. קשה לנו להפריד ולזכור שמה שמדליק אותנו לא בהכרח מעיד עלינו משהו בתור בני אדם. זה בסדר שזה קשה, אבל אפשר ללמוד את זה. לא כי "זה לא בסדר" להרגיש ככה אלא כי זה יהיה *יותר נעים* להרגיש שהכל סבבה ושאם משהו נעים לי אז זה בסדר לרצות לחוות עוד ועוד מזה ולא להסיק מזה מסקנות מרחיקות לכת על כל האישיות שלי.
החפירה הזאת יכולה להיות מעניינת, אבל היא לא הכרחית בשביל להרגיש טוב עם עצמנו. אפשר לקבל את עצמנו כמו שאנחנו, ולא חייבים להיות מסוגלים לניתוח פסיכואנליטי מלא של עצמנו. רוב האנשים לא מסוגלים לזה, אני לא רואה סיבה שתהיה דרישה כזאת דווקא ממני, רק בגלל שיש לי פטיש כזה ולא אחר icon_smile.gif
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 12 באפר׳ 2020
שמעו אני לא בטוח אם יש ייצוג כלשהו לאנשים כמוני, אין לי אפילו מושג מה האחוז בקרב נשלטים שחיים ככה;
אני מאז גיל הייתי עם לא מעט מחשבות שהתבררו לאחר שנים כמחשבות של נשלט, מאוחר יותר גיליתי שמדובר בבדס"מ.
אישית מאוד מדליק ומושך אותי להיות נשלט ולגמור כנשלט, בוודאות האורגזמות כנשלט היו הרבה יותר חזקות ומשמעותיות מאורגזמות בסקס ונילי, אין קשר לפרטנרית, זה פשוט מדליק אותי שנותנים לי בחדר המיטות יחס של סמרטוט.

יחד עם זאת, אינני נמשך וחושב על היותי נשלט כדרך חיים, יש אצלי הפרדה ברורה ומנטאלית בין הבדס"מ לחיים האמיתיים.
בחיי היומיום אני שולט ברוב הסיטואציות, יש לי עמוד שדרה, דורש דרך ארץ כמו שאני נותן ומאוד מכוון ושואף למטרות.... וזאת המזוודה שלי, אין צורך לחלוק/להפיל אחריות על אחרים.
לא אתן את המושכות על חיי מכיוון שאדם אחר איננו אני, אפילו אם זאת אשתי.
שלם עם עצמי מאוד.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 12 באפר׳ 2020
נשלטות, שולטים, נשלטים, שולטות, מתחלפים: בחיי היום יום אני שולט ופריק קונטרול.
Utoo
Utoo • 12 באפר׳ 2020
kareena כתב/ה:
אני הכי מסכים/מה עם מה שכתבה ג'ין גריי-סאמרס - אני כנשךט לא עומד לי ולא מחפש להגיע כלל לאורגזמה במוד הנשלט.
הסיפוק המלא שלי בא מהאורגזמה והסיפוק המלא של השולט שלי. ולכן ככל שאני מחובר/ת אליו יותר ככה אני יכול/ה להרגיש אותו ולהנות מההנאה שלו.
גם אני שנים רבות מאוד ניסיתי לברוח מהמצב שלי, כל פעם חוזרת על 4. בסוף אני מבינ/ה שזו מה שאני ולא יכולה להילחם בזה יותר.

והנשלטות הזאת מסתכמת במיטה, או שגם מחוצה לה?