בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פדופיליה

הוא​(שולט)
לפני 4 שנים • 14 באפר׳ 2020

פדופיליה

הוא​(שולט) • 14 באפר׳ 2020
הנושא שוב עלה עבורי בעקבות צפיה בשני חלקי דוקו מטלטל וחשוב שהוקרן בהוט ומומלץ לחובבי הז'אנר (דוקו לא פדופיליה למאותגרים) https://en.wikipedia.org/wiki/Leaving_Neverland ולכל מי שסקרן קצת יותר מהרגיל. הסרט חולק לשניים עובדה שפסלה אותו ממועמדות אוסקר שם היה זוכה בהליכה ולמרות שכל חלק יחסית ארוך הוא מרתק ועשוי בתבונה וכשרון . הסרט מספר את סיפורם של שני קורבנות התעללות מינית מגיל 7 ועשר ומשפחותיהם שחוו אותה ממייקל גקסון.

פדופיליה שככ מוקצה ומאימת ובעיקר בלתי מובנת היא עוד צורה של מיניות לא נורמטיבית מעז לומר כמעט כמו בדסמ ובדומה להומוסקסואליות נכפת על האדם וחורצת את גורלו בחברה. אף פדופיל לא בחר להיות כזה. אלא שבניגוד לצורות אחרות של מיניות לא נורמטיביות היא מערבת באופן הרסני חסרי ישע ילדים תמימים ורכים. למרות התקדמות במדעי ההתנהגות וחקר התופעה, עד היום אין לחברה כלים להבין ולהתמודד עם "הלוקים" בתסמונת ובעצם הם מקבלים יחס די דומה לזה שקיבלו הומוסקסואלים בעבר- נידוי כליאה הדרה סרוס לובוטומי וכד.

זה הזכיר לי דיון שהיה בעבר בפורום דאנג'ן ז"ל עם גלריה של אנשים מיוחדים ומענינים . הנושא הטעון הזה עלה שם באופן מענין ופתוח.
רובנו כאן בשחור הזה, אנשים שמתבוססים עמוק במיניות לא נורמטיבית על שלל צורותיה. בעיני רבים בחברה אנו נחשבים סוטים פריקים חולים ושאר ירקות. היו מקרים שאנשים כאן אף איבדו משרות ונאלצו להתמודד עם שרותי הרווחה כשבחרו להחצין את הבדסמ שלהם. יש פער עצום בין אקטים מיניים בהסכמה לבין אקטים שמושגים במניפולציות והפחדה ויש את האספקט המוסרי שכרוך בפדופיליה, העיסוק ביקר לנו מכל הילדים והפיכתם לאובייקט מיני. אני מניח שיש עוד אבל קימים שני דפוסים של פדופיליות, האחד אלים וכופה והשני עושה זאת בתחכום רב ממש כמו ג'קסון או שמע תודרך לכאורה איך לעשות זאת מבלי להתפס. הסרט מתמקד גם בהורים באמהות אבל מעלה לפחות אצלי שאלה לגבי ה"תעשיה" השלמה סביב ג'קסון שהיתה מעורבת ומאפשרת ידעה נתנה יד ושתקה. משפטני- על, נהגים, צוותי הפקה ולוגיסטיקה ומי יודע איזה עוד פיקסרים מהתחום האפור והשחרחר.

אני מציע לצפות בסרט ולהחליף דעות . דיון נינוח פתוח לא מתלהם.
נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
אתה אומר משהו מעניין , כן רוב האנשים פה באתר יש להם נטיה לא רגילה לפה או לשם , אבל בעצם מה שאני חושב , אתה תמיד יכול להיות מי שאתה אם איזו נטיה שקיימת בך אבל אל אל תפגע באנשים אחרים , לפגוע באנשים אחרים בגלל הנטיה שלך זה גבול אדום וחסר תקנה , זה לא אנחנו , אנשי ה bdsm לא פוגעים באנשים אחרים בגלל נטיותם המיניות , זה צא אנחנו ואסור לתת לזה מקום כאן
Crimson
Crimson • 14 באפר׳ 2020
א. בדסם זו פרקטיקה שמובצעת *בהסכמה* בין אנשים בגירים.

ב. להשוות פדופיליה לבדסם זאת טעות. פדופיליה זאת הפרעה נפשית כמו סכיזופרניה למשל.

ג. בדומה להפרעות נפשיות אחרות, טיפול בנזעי חשמל, כדורים וכדומה בשימוש אך באופן נדיר יותר ויותר. ברמה הפסיכותרפית, בהחלט יש טיפולים. ולפחות ממה שידוע לי, זה טיפול הבחירה בהתחלה.

בשורה התחתונה, מדובר פה בהפרעה פסיכיאטרית שמסכנת ילדים. ציפית שהחברה תכיל אותם?
My LITTLE Pony​(נשלט)
My LITTLE Pony​(נשלט) • 14 באפר׳ 2020
חייב להגיב לקרימזון - אתה מודע לכך שעד לפני כמה עשרות שנים גם הומוסקסואליות נחשבה להפרעה פסיכיאטרית שהייתה מטופלת על ידי חשמל, כדורים וכדומה? ברמה הפסיכותרפית בהחלט היו טיפולים.
סווריןן
סווריןן • 14 באפר׳ 2020
אני מתקשה להאמין שאפשר לקיים דיון פתוח ובלתי מתלהם בפדופיליה, כפי שביקש פותח השרשור. יש המון צביעות סביב העניין - מחד, התיעוב כלפי מי שפוגעים בילדים, מאידך, הלוליטיזציה של נערות דוגמניות בחברה שמקדשת את הגוף הנערי. חברה שמפגיזה אנשים בייצוגים של גוף נערי מיני ובאותו זמן דורשת מהם לא להתגרות מכך. ברקע יש הקשר היסטורי מורכב, בו גיל השידוך חפף במשך מאות שנים לגיל הבשלות המינית -- 14-15 -- מסיבות הקשורות בהעדר אמצעי מניעה והצורך להבטיח את הצאצאים. מהו 'ילד'? מהו 'ניצול'? תאווה של בן שש עשרה לבת חמש עשרה זה מה, בעצם? מה קורה לתשוקה הזו שלו, כשהוא מתבגר בשלוש או ארבע שנים, וחושק באותו דבר? מה השתנה? פוטנציאל הניצול לרעה? אבל זה היה קיים גם קודם, לא? ואם לא יהיה ניצול לרעה?
בהקשר הנוכחי, הפדופיל הפך להיות הרע המוחלט, לכן כל כתיבה מורכבת או כזו שמבקשת לערוך הבחנות, תיסקל באתרוגים. לא ילך כאן לדעתי. ...
Crimson
Crimson • 14 באפר׳ 2020
My LITTLE Pony כתב/ה:
חייב להגיב לקרימזון - אתה מודע לכך שעד לפני כמה עשרות שנים גם הומוסקסואליות נחשבה להפרעה פסיכיאטרית שהייתה מטופלת על ידי חשמל, כדורים וכדומה? ברמה הפסיכותרפית בהחלט היו טיפולים.

היא מטופלת ככה גם היום בחוגים מסויימים.

אבל בוא לא נשווה בין הומואים לאוהבי ילדים, טובוש?
Red stormy
Red stormy • 14 באפר׳ 2020
פדופיליה נחשבת מחלת נפש, ובניגוד לקהילה הגאה, פה יש פוטנציאל לפגיעה בילדים חסרי ישע.
בנוסף פדופילים סובלים מזה חלקם עוברים סירוס מרצונם, חלק פוגעים בילדים בין אם בצורה עקיפה או ישירה, חלקם פשוט סובלים מרגשות אשם וחוסר מסוגלות לממש את המשיכה שלהם.

בניגוד לקהילה הגאה, שבבסיסה זה לא משיכה שפוגעת באחר כשנעשת בהסכמה של אנשים בוגרים, עם יכולת בחירה מודעת, כשהנפש מסוגלת להכיל את זה , לעומת ילדים.

ובכלל חלק גדול מהפגיעות בילדים נעשות על ידי אנשים שהם לא בהכרח פדופילים, פשוט כי ילדים זה טרף קל לפגיעה מינית.
My LITTLE Pony​(נשלט)
My LITTLE Pony​(נשלט) • 14 באפר׳ 2020
לא משנה את העובדה שזו משיכה מינית וזו משיכה מינית. מי שמחליט שמדובר במחלה נפשית זו החברה שלנו, בעבר אף אחד לא חשב שזו מחלה נפשית ובחלק מהמקומות בעולם לא חושבים שזו מחלה נפשית, מי קובע מה נכון ומה לא?
בנוסף, מה אם ילדים לא ייפגעו מזה ויחליטו שהדעה שלהם והרצונות שלהם באמת קבילים? אז זו לא תהיה מחלה נפשית?

מה גם שרוב הפדופילים לא פוגעים בילדים או רוצים לפגוע בילדים. רובם לא מנסים לכפות את עצמם על ילדים.
Red stormy
Red stormy • 14 באפר׳ 2020
גם לראות פורנו ילדים זה פגיעה בילדים.

ואני לא נכנסת אתך לשיח של "מיניות" מרצון עם ילדים, כי רואים שאתה לא מבין כלום ושום דבר בהתפתחות של ילדים והנזקים הכל כך חמורים של התעללות מינית בילדים על הנפש, זה נזקים איומים שלא מאחלת לשונאיי.

וגם בתרבויות שזה היה נפוץ, בטח שיש נזקים, סבתא רבא שלי שתחיה, חותנה כילדה מממש מממש קטנה ועד היום נושאת על עצמה ים צלקות מהקשר ההרסני הזה, וזו דוגמה מיני רבות.

לא מעט ילדים שנפגעים מפתחים הפרעות נפשיות קשות ומחלות נפשיות, וילד קטן גם אם הוא מסכים זה לא אומר שזה לא פוגעני , ולא סתם יש את גיל ההסכמה (שהוא 14 ואז 16) כי אין את היכולת בגילאים רכים באמת "לרצות" סקס עם מבוגר.