שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשכול פנטזיות :)

בשביל שלך​(נשלט)
לפני 3 שנים • 15 בנוב׳ 2020
בשביל שלך​(נשלט) • 15 בנוב׳ 2020
סיסי עם סינור

איזה ביגוד יש לך?

אגב אני מחפש להלביש מתלבשת שולטת אם זה מתאים לך...
WhoreDaddy
WhoreDaddy • 15 בנוב׳ 2020
להיחדר על ידי טרנסית נשית עם זין קטן, להרגיש אותה גומרת בתוכי מלא.
לא יקרה כ"כ מהר כי אני בקטע של מין בטוח.
Anubis
Anubis • 15 בנוב׳ 2020
בפנטזיה אני חוטף גבר סיס ומכריח אותו לאט לאט להפוך לנשי ובעצם בונה את הזונה והאישה המושלמת.
סיסי עם סינר​(נשלט){נשלט}
לפני 3 שנים • 16 בנוב׳ 2020

אין לי ממש ביגוד. אני לא בצד השולט.

בישבילך כתב/ה:
סיסי עם סינור

איזה ביגוד יש לך?

אגב אני מחפש להלביש מתלבשת שולטת אם זה מתאים לך...
סיסי עם סינר​(נשלט){נשלט}
לפני 3 שנים • 16 בנוב׳ 2020

נשמע מעולה, מהיכן?

Anubis כתב/ה:
בפנטזיה אני חוטף גבר סיס ומכריח אותו לאט לאט להפוך לנשי ובעצם בונה את הזונה והאישה המושלמת.
shoko5​(נשלט)
לפני שנתיים • 15 באוק׳ 2021
shoko5​(נשלט) • 15 באוק׳ 2021
אני מפנטזת שהשכנה שלי המפקדת שי שקיבלה רב סרן לא מזמן מגיעה לחניה מוציאה את הרגלים החוצה ואני חולץ לה את הנעלים מלקק ומוצץ את אצבעות הרגלים מלביש לה את הכפכפים שהבאתי לה והיא נעמדת פותחת את החגורה ומפשילה את המכנסים וחושפת חוטיני אדום והחוט עובר בחריץ ואומרת תתקרב ואני מנסה להכניס את הלשון ורגע אחרי אני מקבל זרם חם של שמפניה על הפנים ואני מגיש את הכוס שהבאתי מלאה בקרח ממלא בשמפניה החמה ואני רואה איך הקרח נמס מגיש למפקדת את כוס היין שהבאתי היא אומרת לחיים ושנינו שותים עד ריקון היא את היין ואני את השמפניה המלכותית שלה.היא אומרת התיק עם הכביסה מאחור תנעל תפעיל מכונה ותגיע אני מחכה לך למקלחת.אני ניגש מפעיל מכונה עם המדים וניגש אליה היא ממתינה לי הורידה את החולצה ונשארה בחזיית התחרה שקניתי לה בשבוע שעבר. מפשיט אותה מסבן אותה מנסה ללקק לה את פי הטבעת אומרת לי לא עכשו חייבת לישון כמה שעות יש לי זיון מאוחר יותר אם תתנהג יפה תוכל לנקות אותי אחרי יוצאת מהקלחת מנגב מפנק אותה בקרם ריחני מלקק מעט את הדגדגן מכסה אותה ויוצא לוחש לה מחכה שתתעוררי אעזור לך להתלבש והיא נרדמת כמעט מייד שם לה ליד המיטה את החזייה והחוטיני החדשים שקניתי ויוצא .
למי שרוצה ומתחשק המשך בפרטי