שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשנים בעידן הפוסט קורונה

גבר צעיר ממרכז הארץ
לפני 3 שנים • 25 באפר׳ 2020

סשנים בעידן הפוסט קורונה

גבר צעיר ממרכז הארץ • 25 באפר׳ 2020
רבים מדברים על כך שלאחר עידן הקורונה יותר אנשים יקפידו על הגיינה ואסתטיות וזה יישאר עימנו לשנים הקרובות (בתור חולה ניקיון אני חושב זה משמח מאוד, לא בנסיבות שנוצרו כמובן)
מה דעתכם?
כיצד ייראו סשנים בדסמיים בעידן שלאחר הקורונה? כיצד ייראו יחסי מין בעידן שלאחר הקורונה?
האם אנשים יפחדו לעשות סקס או סשן בדסמי?
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 29 באפר׳ 2020
Sm Art{☆Sm} • 29 באפר׳ 2020
מצחיק ,היגיינה ואסטתיקן, בתחומי, הבדס"מ,זה דבר ,לא ישים ,ואף פעם לא היה ,ולא יהיה.
אין כזה דבר אסתיטקן,בתחומי הבדס"מ .

כשהייתי צעיר ,לפני עשרות רבות בשנים ,הייתי הולך לאיזה מלכת סדו ,בשם כריסטינה, תמיד היה ,שם ריח של פיסאען, והיה לה שם קיר עם המון המון זרע ,כל ההשפרצות של העבדים שלו ,היו משפריצים,שם על הקיר .והיא גם ,היתה עושה קאקען פנטציון,לפי הזמנה מראש,כל לילה ,היתה עושה קאקען, על איזה עבד ,שקבע תור,מראש.

ופעם אחת הייתי עם איזה סדו מזו אחת שמנה ,במיטה ,ואז כשהיא הלכה לעשן סיגריה ,נכנסה לחדר סדו מזו אחרת ,בחורה מדנמרק ,תושבת ישראל ,ואז ,היא ניצלה שהייתי בגילופין, והתחלנו ענייני נגיעות אסורות,(טוקמנטוס, טורפס)=מגע אסור ,בשפה הספרדית, של הכנסיה ...
ואחרי כמה דקות ,כל המיטה היתה כולה רטובה .
יש סדו מזו ,שמשפריצות, שמה ,מהלמטה,בין הרגליים שלהם .
זה תופעה ישועה בסדו מזו ,שיש ,הרבה נשים ,שמשפריצות,והן ימח שמן, לא אומרות מראש ,כאשר הן שמשפריצות,לך על כל המיטה ,היא אחר כך הולכת הביתה שלה ,ואני צריך לישון על מיטה רטובה ,כמה לילות ישנתי במיטה רטובה .ולא עזר כלום ,לא מגבות,לא סקינים,לא כלום ,הם תמיד היו שמשפריצות בכל המיטות בבית
..
והרבה מהן ,כשיצאתי עצמי שהם פיתו אותי ,ל טוקמנטוס טורפס ,אני עושה פיקן פיקן ,והיה להם דם ,מהזה שלהם ,שמה למטה .ומהטוסיק שלהם היה יוצא קאקען .

ואף.פעם לא הבנתי ,למה כל הבנות הללו בסדו מזו שמגיעות אלי ,כולם עם קאקען ,ופיסען, ודם של מחזור .
ועוד דבר ,כולם היו באות אלי ,ובוכות. דמעות תנין .

ואף פעם לא הבנתי ,למה כל הבחורות הללו ,באות ,ואז כולן בזו אחר זו ,יורדות במדרגות של הבניין שלי ,,בוכות,ודומעות .

לא אחת מצאתי עצמי ,יושבת לידי בחורה של בסדו, בספה ,בסלון ,ואני מביט לעברה לפתע ,והיא דומעת.
ואני אומר לה ,באת לפה כדי לבכות ? .
למה כולן סביבי דומעות, ובוכות,מה כבר עשיתי לכן?
באנו לשמוח ,ולבלות,או התכנסנו כאן במטרה לבכות .
אמרתי לה ,קחי ,את עצמך ,ולכי מכאן,נמאס לי לראות לידי ,בחורות.שדומעות סתם כך ...
למה כולן בוכות ?

וכולן היה להם מסורת להשאיר לי את התחתון שלהן ,למזכרת ,היה לי בבר משקאות ,על בקבוקי האלכוהול,אוסף,של אין ספור חוטינים,של כל הבנות הללו ..
וחלקן לקחו ממני תמיד את הבוקסרים שלי ,ואת הטישרטים שלי ...

היתה מטורפת אחת שהשאירה לי דם מחזור שלה בגביע של יין ,וככול שעבר הזמן ,הצבע האדום השתנה מרגע לרגע ,לאדום הכי אדום ,שראיתי בחיים שלי .
ותמיד היה ריח של סקס ,ומיצים של סקס בדירה ,ותמיד היה יוצא להם קקה מהטוסיק,ופיפי ,וזרע ,והכול התערבב שמה ,לבית משוגעים אחד גדול .
ואני המסכן ,ככה 7 שנים ,ניצלו אותי עשרות ,ומאות נשים, שרק השד יודע מאיפה הן כולן ,נחתו עלי .

ואני לא יודע להתחיל עם בחורות בכלל .ובחיי לא התחלתי עם בחורה ,מאז שהתחלתי עם הסדרנית בקולנוע רב חן ,אפרת, והיא לא הבינה אותי אפילו.

אז 7 שנים ,הייתי סגור בתוך בית ,ומאות נשים של בסדו מזו ,היו עולות ויורדות, יוצאות ונכנסות.
והדלת של הבית שימוש ,אף פעם לא היתה סגורה .

כן ,הן פשוט השתמשו בי .ניצלו אותי מינית ,ובדסמ'ית, פשוט ,הכניסו לי מכל הכיוונים .כמה שאתה לזיין בנות בטוסיק ,אנחנו נבוא ,ונזיין אותך בטוסיק שלך .

זה פשוט היה נורא ואיום ,כי אתה מתרגל שזה כאילו המצב הנורמלי .כאילו ,זה הפנטזיה שלך ,זה הרצונות שלך ,אתה תקבל את זה עד שזה יצא לך מכל החורים.
ואתה תהיה הראשון שיצעק ,די כבר .

ואחרי לילות מטורפים ,היה שעווה, ובגדים זרוקים,וקנדומים,ודילדואים, ושטרעפאונים זרוקים בכל מקום .וכוסות ובקבוקים פעם אחת מהמכולת, הוא שלח עובד עם עגלה לקחת מליד הדלת שלי 60 בקבוקי בירה שנאספו שם ,והכול בחורה אחת שהיא היתה שותה את כל הבירות הללו .
אף פעם לא הבנתי איך בחורה 48 קילוגרם, יכולה לשתות בלילה 16 בקבוקי בירה ,ולישון 4 שעות ,ולקום בבוקר כאילו כלום לא קרה ...

הקורונאע ווייערוס מגיעה לעולם בתקופה שונה ,מהתקופה שכל זה קרה .

ואני לא מאחל לאף יהודי ,לעבור את כל מה שעברתי עם כל אותם הנשים הללו של הסדו מזו .
הן פשוט השתמשו בי וזרקו אותי .באופן סדרתי .
הן ניצלו את זה שהייתי נורא תמים .

ולפני ה 7 שנים ,שהם בלאו אותי בדירה .
היו עוד 25 שנים ,שהם פשוט תיזזו אותי מאחת לשניה ,וככה ,בעצם 80 אחוז מחיי ,עברו ,בצורה ,שהם משתמשות בי ,

והם שחקניות חבל על הזמן ..
הם כאילו שחקניות ,ותחמניות, שחבל לכם על הזמן .
הן אומרות ביזאר קשה ,איכסה ,אני לא עושה .
מה זה עושות ,שקרניות ,עושות.עושות באבוהה עושות .
חולות על זה ,מכורות על זה .
משתינות.מזדיינות במחזור .חלקן דוחפות בובקה (ספוג) לכוס .כמה בובקות הייתי צריך לחלץ להן ממעמקי החור בזה שלהן למטה ..המון עבודה ,המון עבודה קשה .עבדתי נורא קשה ..

והן מפליצות חופשי ,אחת ליד השניה ,ומולך ,ועליך .לא רואות ממטר .
ואילו שהכי חתיכות נוראות טוב .אילו הכי שונות בהתנהגות במיטה ,ממה שאתם חושבים .

והן אוכלות כמו פיל ,ג'יראף ,בראסרי, ודומינוס פיצה ,בנו וילות,כפר שמריהו,מכל הטייק אוויי, שהן חגגו על הכסף שלי ,ואחכ" חגגנו אחד על התחת של בשניה .

אם הייתי אבן קמונה,ולא היה לי יצר לנשים. היום הייתי עם כמה נכסים בתל אביב וכל היום הייתי גורף שכד"..

יצר הרע של נשים ,זה אחד הדברים ההכי גרועים ,שיכול ליפול על ראש האדם .
הולך הרבה הרבה כסף ,כי בשביל סדו מזו ,צריכים להיות מאוד חזקים פיזית .יש להן צורך לבנות הללו .זה המון המון עבודה והשקעה .
לא פשוט .כל הסדו הזה .
משגע אותנו ..
זה המון דלק .המון נסיעות .המון המון ,בנות דתיות ,מסורתיות,שבורחות מהאבא ואמא שלהן .
ואני צריך להיות גם אבא .וגם אמא .וגם אדון .וגם להרגיע את האבא שלה בטלפון ,שהיא בידיים של אבא טוב ,אבא חלופי שמעביר סדרות חינוך דרך הטוסיק .
לבת שהוא לא מבין אותה ,
ואני אמור להבין אותה .

פשוט בושה ,בושה וחרפה ,מה שאנחנו הינו עושים, עם כל טוקמנטוס טורפס הזה שהלך שם .

מזל שזה תקופה שעברה .ואני יכול ,עכשיו קצת לשבת על הכורסה ,ולראות קצת חדשות בערוץ 12 ..

זה היה נורא .
אני מקווה שעכשיו הן כבר לא בוכות.
    התגובה האהובה בשרשור
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 29 באפר׳ 2020
מה הקשר בין היגיינה לאסתטיקה? היגיינה קשורה לנושא. ניקיון ובריאות הולכים יד ביד.
אסתטי הוא מה שנעים לעין. לא קשור בשום דרך לקורונה.
TrueSelf​(שולט)
TrueSelf​(שולט) • 29 באפר׳ 2020
פטיש חליפות אב"כ הולך לתפוס חזק