שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות הן בהכרח פמיניסטיות?

Mוטי​(אחר)
לפני 3 שנים • 10 במאי 2020
Mוטי​(אחר) • 10 במאי 2020
וגברים מתחת למטר שישים שוביניסטים.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 10 במאי 2020
בלי קשר להרבה דברים נכונים שנכתבו כאן. יש המון תפיסות של פמיניזם, ו-ויכוח פנימי מה כן מקדם את השוויון ומה לא.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 10 במאי 2020
יש כל מיני סוגים של שולטות, אבל ,דבר אחד ,הוא בדוק ,ומנוסה, הן כולן, שייכות ליחידה מערכתית אחת .
כשאני אומר ,יחידה מערכתית ,אחת .
הן ,שייכות למערכת נשמות ,רוחנית ,והן כולן ,מגיעות ,מבית יוצר ,אחד ,יחיד ,ומיוחד.
הן לא בחרו מצד עצמן ,להגיע, אל הבדס"מ, הן הונחו ,עי",אותה המערכת ,להגיע ,אל הבדס"מ.

אז אם ניקח אחת מהן ,שעבדה בעבודה מסויימת ,והעבודה המסויימת ,נגררה ,לעבודה אחרת ,וכך ,מאחת למשנה ,ובשום מקום ,לא השתלבה חברתית ,עם המערכות.
ואז ,לפתע ,גילתה את הבדס"מ, וזה מצא חן,בעיניה .
והיא ,נותרה שם ,שנים רבות .
זה בעיקר ,בשל ,העובדה, שיש לה "פה גדול " ,
ובתוך הבדס"מ, הפה הגדול ,יכול להיות ,העובדה שזה מה שהיא ,אל מול ,המשחרים לפתחיה..

אז היא הגיעה אל תחנת היעד ,שבסיס האם ,שלח אותה .
היא היתה צריכה לעבור מסלול ,מסויים.
שכאשר ,היא ,תגיע, אל הבדס"מ, היא תחשוב ,שזה המקום האידאלי ,עבודה.
וגם גורם הזמן ,חשוב בכל ההליך.
וההליך ,החל ,מהרגע בו ,היא נולדה אל אוויר העולם.

בתוך ,הבדס"מ, היא תכיר את מי ששייך לאותה "יחידת האם", ושם יחל הליך סודי ,שהיא תבין אותו רק כאשר ,היא תאלץ להיפרד מ"מסכת חייה" ,הארצית ,ולשוב ,אל "תחנת האם " . . .

רוב הנשים השולטות ,יש להן חלק נשמה ,של זכר .וחלק של נקבה .
אז אתם רוצים לתחום את הלך החשיבה שלה הגברי .או ההתנהלותי, במילה ,"פמיניזם " ,אין בעיה ,שיבושם לכם ..
זה מילה למי שלא מבין מהחיים שלו .
מה זה "תחנת אם ספירטואלית " .
ולמי שלא מבין ,מה זה נשמה זכרית,המשולבת ,בנשמה ניקבית.
המידע הרוחני ,הוא רק לציבור, של ."ברחל , בתך הקטנה "
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 11 במאי 2020
נשמה זכרית זו נשמה עם כרומוזום מין xy? יש לה סימני מין שניוניים כמו זקן או גרוגרת? היא דוחפת יד למכנסיים כשהיא רואה כדורגל? בדיחות על נאדות?
יודע מה? קבל אתגר. תסביר לי בחמש שורות איך בודקים אם נשמה היא זכר או נקבה. בחייאת.
(איינשטיין פעם אמר שאם אתה לא יודע להסביר בקצרה, אתה לא יודע על מה אתה מדבר. ידע משהו, האלברט הזה)
Sm Art{☆Sm}

לא בשביל שתבין ...

Sm Art{☆Sm} • 11 במאי 2020
"ד מִלְחֶמֶת שְׁמוֹנַת הַיָּמִים מִמָּה שֶׁשָּׁמַעְנוּ בְּלֵיל שְׁבִיעִי שֶׁל פֶּסַח בִּבְחִינַת יִשְׂרָאֵל אוֹמְרִים שִׁירָה

(וְהַזְּמַן הָיָה קָרוֹב לַחֲצוֹת הַלַּיְלָה תֵּכֶף לִפְנֵי הַקְּרִיעָה)

יֵשׁ בְּנֵאָדֵם שָׁמָּה בְּעוֹלָם הַמַּעֲשֶׂה אֲשֶׁר יֵשׁ בָּהֶם הֵן מִכּוֹחַ הֲזִכְרִי וְהֵן מִכּוֹחַ הֲנִקְבִּי וְאֵימַת שֶׁיֵּלְכוּ יֵלְכוּ עִמָּהֶם שְׁנֵי הַכּוֹחוֹת הַלָּלוּ וּכְשֶׁיִּתְעוֹרֵר אֶצְלָם כּוֹחַ הַזָּכָר לְהַשְׁפִּיעַ וְלִבְרֹא עוֹלָמוֹת צָרִיךְ שֶׁיִּהְיֶה בָּהֶם גַּם כּוֹחַ הַמְּקַבֵּל הֲנִקְבִּי לִהְיוֹת מוּכָנִים לְקַבֵּל אֶת הַשֶּׁפַע. שֶׁרֹב בְּנֵי הָאָדָם אֵין בָּהֶם מִשְּׁנֵי הַכּוֹחוֹת אֶלָּא יֵשׁ כּוֹחַ אֶחָד בָּהֶם, אוֹ כּוֹחַ הַזָּכָר הַמַּשְׁפִּיעַ וְיוֹצֵר כְּנַפָּח הַמְּעַקֵּם וּמְנַפֵּחַ אֶת הַבַּרְזֶל וְהַזְּכוּכִית אוֹ יֵשׁ בָּהֶם מִכּוֹחַ הַנְּקֵבָה הַמְּקַבֶּלֶת אֶת הָאוֹר וְהַנִּיצוֹצוֹת הַנִּפְלָטִים מִפַּטִּישׁ הַנַּפָּח. וְכַאֲשֶׁר הַזָּכָר רוֹצֶה לְהַשְׁפִּיעַ הוּא מוֹצִיא אֶת כּוֹחוֹת הַשֶּׁפַע שֶׁלּוֹ וּמַשְׁפִּיעַ וּבְכָךְ בָּא לִידֵי תִּקּוּנוֹ וּשְׁלֵמוּתוֹ שְׁלֵמוּת הַיּוֹצֵר. וְכַאֲשֶׁר כּוֹחַ הֲנִקְבִּי רוֹצֶה לִמְצֹא אֶת הַשְּׁלֵמוּת שֶׁלּוֹ הוּא מִתְפַּשֵּׁט כְּלוֹמַר פּוֹרֵשׂ אֶת יָדָיו וּמְקַבֵּל אֵלָיו כָּל רוּחַ וְאוֹר כְּמוֹ מְעַרְבֹּלֶת שֶׁל יָם הַשּׁוֹאֶבֶת אֶת כָּל הַסָּמוּךְ אֵלֶיהָ
אֲבָל אוֹתָם בְּנֵי אָדָם אֲשֶׁר שְׁנֵי הַכּוֹחוֹת הָאֵלּוּ נִמְצָאִים בְּתוֹכָם צְרִיכִים תָּמִיד שֶׁשְּׁנֵי הַכּוֹחוֹת יִהְיוּ מוּכָנִים לַעֲשׂוֹת שְׁלֵמוּתָם בְּאוֹתוֹ הָרֶגַע שֶׁכְּשֶׁיִּרְצֶה הַזָּכָר לְהַשְׁפִּיעַ תִּרְצֶה גַּם כּוֹחַ הַנְּקֵבָה לְקַבֵּל מֵאוֹתוֹ הַזָּכָר וְעַל יְדֵי זֶה מִתְעוֹרֵר כּוֹחַ גָּדוֹל הַנִּכְפָּל זֶה בָּזֶה עֶלְיוֹן וְתַחְתּוֹן כֶּתֶר הַמֶּלֶךְ הַבָּא לֵשֵׁב עַל כִּסֵּא הַמֶּלֶךְ וּמַלְכוּת הַכִּסֵּא הַבָּא לְקַבֵּל אֶת מַלְכוּתוֹ וְאָז יוּכַל הַזָּכָר לְהַשְׁפִּיעַ בְּעוֹד הַנְּקֵבָה מְקַבֶּלֶת וְאָז נִהְיֶה אָדָם שָׁלֵם אֲשֶׁר פָּנָיו גַּם בַּאֲחוֹרָיו בְּאֹפֶן הַנִּקְרָא שְׁלוֹשׁ מֵאוֹת וְשִׁשִּׁים מַעֲלוֹת עַל אֲשֶׁר הֶחֱזִיר אֶת הַצֶּלַע אֲשֶׁר מִשָּׁם נִבְרְאָה הָאִשָּׁה אֶל מְקוֹמָהּ מֵעֵת גָּלוּתָהּ בְּהִפָּרָדָם זֶה מִזֶּה אֲבָל בָּאֹפֶן שֶׁהַזָּכָר רוֹצֶה לְהַשְׁפִּיעַ זַכְרוּתוֹ מֵחֲמַת הַכּוֹחַ הַמִּתְגַּבֵּר שֶׁבְּתוֹכוֹ וְבְּאוֹתוֹ רֶגַע כוֹחַ הַנְּקֵבָה אֲשֶׁר בּוֹ אֵינָהּ מוּכֶנֶת לְקַבֵּל אֶת זַכְרוּתוֹ יִהְיוּ כְּכוֹחַ הַמְּמַגְנֵט הֶהָפוּךְ וְרוּחָם תִּסָּעֵר בְּהִתְגַּבֵּר הַכּוֹחַ שֶׁאֵינוֹ יָכוֹל לְהִפָּלֵט וְיִסְתּוֹבְבוּ בְּאַרְבַּע אַמּוֹת וּבֵין הַכְּתָלִים כְּשִׁכּוֹרִים אַךְ בְּדַעַת צְלוּלָה וּבוֹכִיָּה וְיִלְאוּ לִמְצֹא הַפֶּתַח עַד אֲשֶׁר רוּחָם תִּבָּקַע מִגּוּפָם וְיִצְנְחוּ בְּאֶפֶס כּוֹחַ וּבְלֵאוֹת הַנֶּפֶשׁ הַגַּשְׁמִי וְשׁוּם רוּחַ לֹא תּוּכַל לַהֲנִיפָם כִּסְפִינָה הַמֻּטֶּלֶת עַל חוֹף הַיָּם וּכְאֶבֶן שֶׁאֵין לָהּ הוֹפְכִין. וְכֵן כַּאֲשֶׁר כּוֹחַ הַמְּקַבֵּל שֶׁבְּתוֹכָם מִתְגַּבֶּרֶת לְקַבֵּל שֶׁפַע וּמִשְׁתּוֹקֶקֶת לְהִתְמַלֵּא כְּאַבְנֵי הַנָּהָר הַשּׁוֹכְבִים בַּעֲרוּצָם וּמִתְעוֹרְרִים לְקוֹל הֲמוֹן הַמַּיִם הַמִּתְקָרְבִים מֵרָחוֹק אַךְ שִׁפְעוֹת זַכְרוּתָם אֵינָהּ עוֹלָה כְּגֵאוּת הַיָּם אֶלָּא מִשְׁתַּפֶּלֶת לְרוּחַ נְמוּכָה כַּאֲדָמָה כְּבוּרָה בִּימֵי הַקַּיִץ וּכְבֹר הַיָּבֵשׁ מִיָּד אוֹתוֹ כּוֹחַ נִקְבִּי מִתְנַשֵּׁב בְּרוּחַ שָׁרָב וּבְנֶפֶשׁ צְחִיחָה וְזַעֲקָתָהּ עוֹלָה וּמִתְיַסֶּרֶת כְּזוֹנָהּ עֲלוּבָה בְּאֵין אִישׁ וּכְשֶׁדֵּיי אֵם נְפוּלִים וּצְפוּדִים.
וְסוֹד זֶה נוֹדַע רַק לְאַנְשֵׁי סְגֻלָּה אֵלּוּ אֲשֶׁר נִמְצָאִים בָּזֶה הָעוֹלָם כְּנֶאֱבָקִים וַאֲשֶׁר בַּצַּר לָהֶם הִשְׂכִּילוּ חֲשֹׁב וְהָבֵן לְגַלּוֹת אֶת שְׁנֵי הַכּוֹחוֹת שֶׁבְּתוֹכָם אֲשֶׁר אֵינָם זָרִים זֶה לְזֶה אֶלָּא שְׁלֵמִים כְּכוֹחַ אֶחָד. וְזֶהוּ הַכּוֹחַ הַמְּטַפֵּס שֶׁלָּהֶם בְּעוֹלַם הַמַּעֲשֶׂה

וְכַאֲשֶׁר תָּבִין לְלִבְּךָ אֶת סוֹד הַכּוֹחוֹת הַנִּמְצָאִים בְּתוֹךְ כָּל אָדָם תֵּדַע שֶׁאֵין הַדְּמוּת הַחִיצוֹן מֵעִיד עַל הַכּוֹחַ הַנָּסוּךְ הַפְּנִימִי. כִּי כָּל אָדָם נִבְרָא עִם שְׁנֵי הַכּוֹחוֹת כְּאָדָם הָרִאשׁוֹן לִפְנֵי הִלָּקֵחַ צַלְעוֹ מֵעִמּוֹ. וּבְצֵאתוֹ מֵרֶחֶם יוֹלַדְתּוֹ פּוֹעֲלִים בּוֹ שְׁנֵי הַכּוֹחוֹת עַד שֶׁמִּתְגַּבֵּר כּוֹחַ אֶחָד וְהַכּוֹחַ הַשֵּׁנִי נִכְנַע. וְזֶה סוֹד שְׁמוֹנָה יָמִים וְזֶה סוֹד מַאֲבַק יַעֲקֹב אֲשֶׁר נָגַע שָׁם בִּירֵכוֹ. וְהַכּוֹחַ הַמִּתְגַּבֵּר יָכוֹל שֶׁיִּהְיֶה כּוֹחַ זָכָר בְּגוּף נְקֵבָה וְכֵן כּוֹחַ נְקֵבָה בַּגּוּף זָכָר שֶׁהַגּוּף כְּבָר נִבְרָא קֹדֶם שֶׁהֻכְרְעוּ הַכּוֹחוֹת וְלָכֵן אֵין מֵעִיד הַדְּמוּת עַל פְּנֵי הַתּוֹךְ וְזֶהוּ כַּיָּדוּעַ סוֹד אַל תִּסְתַּכֵּל בַּקַּנְקַן

אֲבָל אוֹתָם בְּנֵי אָדָם דִּלְעֵיל אַנְשֵׁי סְגֻלָּה מְשֻׁלְהֲבֵי רוּחַ הַמְּחַתְּכִים כְּנָפַיִם בַּבָּשָׂר חוּט שִׁדְרָתָם שִׁשָּׁה יָדַיִם לָהֶם וְעוֹלִים וְיוֹרְדִים לָנֶצַח לֹא הֻכְרַע בְּתוֹכָם מִלְחֶמֶת שְׁמוֹנַת הַיָּמִים וּבְכָל יְמֵיהֶם הֵם חֲגוּרֵי עוֹר וַחֲגוּרֵי שִׂמְלָה וּפְנֵיהֶם כִּפְנֵי הַתִּינוֹק סוֹד פְּנֵי הַכְּרוּבִים מֵעַל הַמִּשְׁכָּן סוֹד הַתִּינוֹק בַּעַל הַכְּנָפַיִם אֲשֶׁר בְּבָתֵּי תִּפְלוּת הַגּוֹיִים. וּמִלְחָמָה זוֹ הוּא מִלְחֶמֶת הָאָדָם הֶחָדָשׁ כִּי בְּכָל דּוֹר נִמְצָאִים אֲנָשִׁים אֲשֶׁר נִלְחָמִים בִּשְׁבִיל כָּל הַדּוֹר וְעַל יְדֵי הַמִּלְחָמָה שֶׁלָּהֶם הֵם מוֹלִיכִים אֶת הַדּוֹר וְהוֹלָכָה זוֹ יֵשׁ בָּהּ מִן רַחֲבוֹת הַנֶּפֶשׁ וְיֵשׁ בָּהּ מִן יְדִיעַת הַנֶּפֶשׁ. כְּאוֹתָם מְטַפְּסֵי הֶהָרִים בִּמְדִינַת אָמֵרִיקָא אֲשֶׁר מַשִּׂיגִים לִגְבָהִים חֲדָשִׁים וּבְכָךְ סוֹלְלִים אֶת הַדֶּרֶךְ שֶׁלֹּא יָדְעוּ הָעוֹלָם לְהַשִּׂיג וְעַל יְדֵי זֶה מִתְרַחֶבֶת יְדִיעַת הָעוֹלָם הַנִּקְרֵאת תּוֹדָעָה אֲשֶׁר בָּזֶה מִתְגַּלֶּה לָהֶם קוֹמָה חֲדָשָׁה שֶׁלֹּא יָדְעוּ לְבַקֵּשׁ בְּעַצְמָם וְרַק עַל יְדֵי הַמְּטַפְּסִים נִגְלָה לָהֶם

וּכְשֶׁיַּרְחִיב ה' לָנוּ נַרְחִיב עוֹד בָּזֶה הָעִנְיָן בַּאֲרִיכוּת. ע"כ.

פה היה לך מעט מידע ,אודות נשמה זכרית, ונשמה נקבית
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פרלין כתב/ה:
דרקן, אתה קולט שאתה הבן אדם היחיד בכלוב שאשכרה קורא את התגובות האלה?

זה ממש לא מדוייק. אני קורא את ההתחלה, את הסוף, ולפעמים אמצע. ורק אם קפץ משהו מזעזע במיוחד, אז אני קורא באמת.
למשל - לא קראתי מילה מהתגובה שלו, מסיבה פשוטה.

אס אם, הידע שלך בתורת הנסתר מהמם. *חמש* שורות, לעומת זאת, לא הבנת. רוצה לנסות שוב
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 11 במאי 2020
אדוני הנכבד דרקן ראהל .

רוצה שאוציא לך שפן מהכובע ?
בוא אני אתן לך קצת מידע מהפכני .
אתה יודע מה זה מידע מהפכני ,אני אראה לך ,משהו ,שיהפוך לך את היוצרות ..

בעצם ,אתה יודע מה ,תן לי לחשוב כמה דקות ,לפני אעשה את זה ..
כי אני יודע ,שאחרי ,שאעשה זאת ,אתה ואחרים ,תעשו בזה שימוש .

אני לא עושה בזה שימוש לרעה ,אי לכך ,עלי לנהוג בחכמה ,בטרם ,אני מנחיל לך ,את המידע הזה ,קבל עם ועדה .
לאחר שאעביר לך המידע ,התמונה תתבהר לך ,היטב ..

רק חבל ,כי לאחר שאנחיל המידע הזה ,אתה לא תאתגר אותי יותר ..
אתה כאילו תהיה מסורס ...

אני אתן לך רמז.
שתבין מה בעצם הכוונה שלי .

בוא נצא מנקודת הנחה ,שאני ,ואתה ,חברים .
מאותו השלב ,אני חייב לשנות משהו בסגנון הכתיבה ,האמת שלי ,משתנה
כי אני צריך לשקול מילים ,אני הופך להיות משוחד ...

כל עוד אני ואתה לא חברים ,אני יכול להמשיך ,ולכתוב באופן נינוח ,את האמת שלי.
אני לא חייב לך לייק .
אני לא זקוק ללייק שלך .
אין לי גם עין ,על הלייק שלך ,אין לי צורך להיות מקובל ,אני לא נעלב מכלום .

אני חופשי לכתוב ,כפי שאני מרגיש ,שזו האמת שלי ..

אני בתוך המוח שלך ,אני בתוך הנפש שלך ,אני יודע איך תכתוב ,איך תגיב .

וכול זה אתה יודע מאמתי החל ,עוד מההפ' הראשונה ששלחת לי החל מהפוסט הראשון שהגבתי אליו ,לפני כ 3או 4 שנים ...
באופן דעתני ,שונה ,מכל האחרים ,באותו הפוסט ..

אני שוקל ההיטב ,היטב ,אל ,מול ,עצמי ,מה טוב לי לחשוף את הגו'קר .
ברור לי ,שאקבל ,את תרועות ההמונים ...

אבל אם לא נזקקתי להם מעולם ,
מדוע שאזדקק להם ,בעתיד ?

בשל כמה אנשים ,שבסהכ' עושים את פעולתם ,ותפקידם ,על פי חוקי הטבע ?

קול פנימי ,אומר לי ,
שב בשקט ,הוא בסהכ' המעודדת במשחק הכדורסל ?
מה אתה מסתכל לה על התחת .
אתה התפקיד שלך להכניס את הכדור ,אל תוך טבעת הסל .
מה אתה בא ללמד את המעודדת עם הטוסיק היפה ,לאיך ,מכניסים כדור אל הסל .
תתרכז במגרש ,ובמה שאתה מונחה מטרה ,בו .

אל תנסה להוכיח שאתה חכם ,
זה ברור ,שאתה חכם .
אילולי אתה חכם ,למה בכלל משהוא ידבר עליך ,או יתעסק בך ?

אז אני ברשותך ,אדוני ,אחשוב עוד קצת ,בטרם ,אני אעלה אותך ממדרגה ,למדרגה ,במדרגו,של הדעת ,בינה ,שכל .

אגב ,אתה מתקדם ,ומתקדם ,יפה מאוד .
ואני מחחזיק צמוד אלי ,צמוד ,אין לך מושג כמה צמוד ,אתה דבוק אלי ...

אתמול כתבת ,יש אלוהיםן,אין אלוהים ?
יש נשמה ?מה זה נשמה ?
מי היה מאמין ???

אתה רואה ,הפעולה שלי עובדת ,ואתה נהיה חכם מיום ליום ו...הכל לא תאמין ,בזכותך !!!

the paradox ,רוצה גם להצטרף לכיתת המחוננים .
יש אצלי מקום לכולםםםם .

ברשותך ,אני אחשוב ,עוד קצת .
ורק בכדי לא להיות רע ,אני אתן לך רמז קטן ,עבה .
מזל בתולה מזל מס 9
מזל מאזניים מזל מס 10

יוווו ,הוווו ,מאמי ,9 ו10 ,,
שכנים נכון ?
יופי ,זה מספיק לבינתיים...
אני שונא להשפיל ,אני שונא לנצח .
כי אז ,מאותו הרגע ,מה שהיה ,כבר יהיה ,פחות כייף ,לטובת הכלל .

נשיקות מאמי ,שלי .
אני מניח תפילין ,
עושה לי חצי מצה עם קצת חמאה ,אני שב ,להיתדסקס עוד 5 דק'
אני שוב אהיה פה ,אונליין .
בריז חולף
בריז חולף • 11 במאי 2020
זה רק אני או שהדיון הזה מזמן איבד את הנשמה הזכרית שלו?!
-X-
-X-
-X- • 11 במאי 2020
השאלה האמיתית האם שולטות בהכרח קומוניסטיות?