אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

buttplug.io

James Bondage​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 9 במאי 2020

buttplug.io

James Bondage​(מתחלף) • 9 במאי 2020
https://buttplug.io/

מערכת לשליטה בצעצועי מין. רציתם לתכנת את צעצוע המין שלכם בעצמכם (בהנחה שאתם יודעים לתכנת בשפה נפוצה)? עכשיו אפשר. וכן, מבחינתם גם שלטי X-Box עם מנוע רטט פנימי נחשבים צעצוע מין (אם כי ... אני אישית ממליץ להשתמש במשהו יותר ייעודי או לפחות לעטוף בקונדום לפני השימוש)

לא בדיחה.
    התגובה האהובה בשרשור
Gabriel​(אחר)
לפני 3 שנים • 10 במאי 2020
Gabriel​(אחר) • 10 במאי 2020
פרוייקט נהדר לא הכרתי תודה!
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 10 במאי 2020
חחחח תגיד תודה שזה לא PHP ותעריך, חולק עליך לגבי JS שוורסטילית (למרות שבאמת יש שם חרא לא מהעולם הזה) וC# ששמעתי דברים טובים לגבי CORE.
כמו כן, כותב הפוסט, תודה על הפוסט בין היחידים הנורמליים והמלמדים היחידים בתקופה האחרונה כאן.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 10 במאי 2020
תלחצו על הקישור ל- Libraries, ותראו שגם Python ו- Rust נתמכות - את האחרונה אפשר מכל שפה בעלת FFI (ובפרט C או C++ אם חשקה נפשכם).

וגם - תנוחו, אפשר לקמפל היום כל שפה ל- JS : ע"ע emscripten, Skulpt.org, Nim, Clojure וכו'.

(אני לא חנון! נשבע לכם!)

(אני כן חנון! נשבע לכם!)

מחק/י את המיותר.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 10 במאי 2020
אתה לא חנון כמו ש5G לא מסרטן
Animus
Animus • 10 במאי 2020
לא הבנתי מה כבר אפשר לעשות עם זה.
אשמח לדוגמה פרקטית.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 10 במאי 2020
רעיון שהיה לי: לחבר סטטוסקופ-מיקרופון או כל מד דופק אחר שאתה יכול לקרוא אוטומטית, ולהפעיל את הרטט/יניקה/צביטה (תלוי בצעצוע) בתוכנית מתאימה עד שהדופק עולה מספיק ... ואז להפסיק, וחוזר חלילה. רצוי להשאיר את הנשלט/ת קשור/ה כדי שלא יוכל לספק את עצמו/עצמה, אבל כמובן שאסור להתרחק מנשלט/ת קשור/ה וחייבים להשגיח (אם כי -- אפשר לשבת ליד ולראות את הטרילוגיה של שר הטבעות גרסת הבמאי לאורך 9 שעות באותו זמן, אם רק מקפידים על השקיה, או לחילופין את כל פרקי "עמוד האש" אם שניכם מזוכיסטים)
4X4​(אחר)
לפני 3 שנים • 11 במאי 2020

Re: buttplug.io

4X4​(אחר) • 11 במאי 2020
James Bondage כתב/ה:
https://buttplug.io/

מערכת לשליטה בצעצועי מין. רציתם לתכנת את צעצוע המין שלכם בעצמכם (בהנחה שאתם יודעים לתכנת בשפה נפוצה)? עכשיו אפשר. וכן, מבחינתם גם שלטי X-Box עם מנוע רטט פנימי נחשבים צעצוע מין (אם כי ... אני אישית ממליץ להשתמש במשהו יותר ייעודי או לפחות לעטוף בקונדום לפני השימוש)

לא בדיחה.

מציע שיפור (אם טרם קיים ) - שילוב בלוטוס עם WI-FI, והפעלה מרחוק, לאו דווקא מאותו מקום - נניח אם היא בעבודה...