שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זונה ממין זכר ??

תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 17 באוק׳ 2020
מכירה מישהו שהיה ג׳יגולו, מהמם, משכיל וגם יודע את העבודה לפי מה שהבנתי ממנו (אני לא צרכנית זנות).
לפי מה שסיפר לי, התחום הזה שמכוון לנשים הוא מאוד ספציפי, כמו בחירת זרע לתהליך פריון ללא אבא. אם אין לך תכונות מושכות ולא נראה מדהים אתה לא תצליח בזה.
לנשים הרי קל יותר להשיג סקס, מאז ומתמיד. ככה שמישהי לא תשלם, אלא אם כן זה מישהו שהיא חושבת שהוא יהיה יחיד במינו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 18 באוק׳ 2020
תגידו אתם רציניים? אף אחד פה מעולם לא ראה רבע של סרט תיעודי על נערים בזנות?
או שכולם פה יודעים באיזה עולם אנו חיים והכל נאמר במודעות מלאה ורק אני הסאחית שפספסה?

כלומר, תפנטזו על מה שבא לכם, מי אני בכלל לדבר עם פנטזיית אונס וגם פנטזיית זנות, אין לי מה להגיד על זה, הכל טוב, הדבר היחיד שצורם לי הוא ההערות על כך שאולי זה לא קיים. בדיוק כמו זונה ממין נקבה - זה קיים, זה חומר מעולה לפנטזיות, והמציאות של זה מאד עצובה, ברוב המקרים.
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 18 באוק׳ 2020
Menta כתב/ה:
איזה סיכון? מה מסוכן בלעשות רימינג לאישה בת 75?
התגובה שלי נועדה לגברים שחושבים שלהיות זונה ממין זכר זו התגשמות כל מאווייהם. גם סקס וגם כסף. הם רק שוכחים שלא כל הלקוחות יהיו לטעמם. שלא בטוח שיעמוד להם בכלל בחלק מהמקרים, ושהיחס המבחיל שחזכו לו יגרום להם להרגיש רע מאד.

צודקת לחלוטין, אבל זו מחשבה של הצעירים, גם אני חשבתי פעם שזה מושלם, סקס וכסף, בשלב מאוחר יותר הבנתי שמי שמוכנה לשלם על סקס, היא לא בדיוק צעירה או דוגמנית, או אפילו לא נחמדה מידיי ...
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 18 באוק׳ 2020
או שיש לה פטישים ממש ספציפיים שלאו דווקא תואמים את אלה של הג'יגולו.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 18 באוק׳ 2020
דבר רשאון זה לא נקראה זנוה מנין זחר
בגלל כמה סיבות טובת הוא "לא מכור את גוף שלו " כמוה זנוה גם זה מרחות בגלל שניום עסים את פעול
זה כמים ההמון מקמות בעלם
דרך ש מכות שזה עבודה אחריות בעוד לפתור את נערות מי בלטין כזה דבר גם קימם
יש מקומות שהתנוך את אישה ואת ידלה כי זה כדי העדיל את פונדה של לשפור את דהנין של אתם מקמים
כן זה וצפוצה אבל פחות מזנות בגלל התרבות שלו
גרך גבו גלדיאטור היה גם מרוחים כסף מי הדבר הזה לא צוחק