לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החוק הראשון שלי כמנטור/שולט

Zohe{האיש שאיתי}
לפני 3 שנים • 15 במאי 2020
Zohe{האיש שאיתי} • 15 במאי 2020
אחת מחמש נאנסה, אחת משלוש עברה התעללות, אחת מאחת עברה הטרדה מינית..
*אחת משלוש זה קמפיין הטרדות מיניות.
החוק מבדיל בין שלושת הדברים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לא מזיק ברובו כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
לא מזיק ברובו כתב/ה:

צודק. את המספר שמונים אחוז לא בדקתי במחקרים - אבל הבאתי אותו מניסיוני האישי מול נשלטות.
בוא נגיד שאף נשלטת שהיתה שלי - לא היתה נקיה מהתעללות מינית או אונס.
כך שכניראה שמשהו באישיות שלי מושך אותן אליי.
אצלי הסטטיסטיקה היא מאה אחוז. מאה אחוז עגול.

אז תיכף תגיד לי שאני מחפש אותן בכוונה ככה,
אז זהו שלא.
לפחות לא במודע.

בכל אופן - בשביל להיות חיובי יותר בשעה ארבע בבוקר - אני לגמרי מסכים עם ההתחלה של הדברים שלך,
כלומר עם זה :

"אני מסכים עם הרעיון שלפני סשן יש פרטים קריטיים (יש לי המופיליה, נניח, זה חשוב, לא?), ולי נשמע שעניינים כמו תקיפה מינית נופלים בקטגוריה. אולי, כדי לא לפגוע, עדיף לשאול מסביב, משהו כמו "קרה לך שצפו טראומות עבר בסשן? את חושבת שזה משהו שעלול לקרות? את יודעת על טריגר ספציפי?" אולי ככה לא תאלץ אותה לפתוח דברים שלא חובה לפתוח."

על האחוזים שלך אני ממש - אבל ממש לא מסכים.
המחקר הזה שווה לתחת, או שאני נפלתי רק על השבורות.
לא, לא הגיוני לי המספרים שלך.

ולגבי זה :
חברים - בדסמ הוא לא תוצאה של התעללות או מחלת נפש. הוא פשוט עוד ביטוי למיניות.
לגבי האחוז שכן עברו - זה סיפור אחר לחלוטין, ויש מחקרים מעניינים על בדסמ כאמצעי לריפוי

נכון, בדס"מ הוא לא תוצאה של התעללות או מחלת נפש בהכרח,
אבל אנשים נמשכים אליו בגלל אותה מחלת נפש או התעללות מינית.
הוא אולי עוד ביטוי למיניות שלך - אבל אצל הנשים כאן הסטטיסטיקה אחרת,
ואני מוכן לבדוק את זה איתך בסקר שנרים כאן בפוסט.

לגבי המחקרים המעניינים על בדס"מ כאמצעי ריפוי,
שמעתי על השטות הזו. היא שטות גמורה שבטח מישהו מהקהילה קידם אותה,
בדס"מ הוא לא כלי לריפוי טראומות, ה FDA לא אישר אותו ככזה,
ועד שהוא לא יאושר על ידי גורם מקצועי כטיפול - כל מה שכתבת כאן זה בולשיט אחד גדול.

אוי לשולט שמנסה לרפא את הנשלטת שלו עם בדס"מ.
אוי לו ובעיקר לה.

בנות - אם מישהו מנסה לרפא אותכן - בירחו כל עוד נפשיכן בריאה.

אוקיי. עצור. רוורס.
לא אמרתי מילה עליך. לא אמרתי מילה על נשלטות שהיית איתן. אין לי מושג מה אתה מושך.
מה שכן, 100% מהשולטים שאני עשיתי איתם פה סשן היו גייז ובי. לפי זה, אין סטרייטים בבדסמ, וכמובן שאין נשים. באמת, מאה אחוז.
נו? הגיוני? לא. כי זה לא עובד ככה. אי אפשר לעשות סטטיסטיקה ממך ומניסיונך האישי. וגם לא מסקר חצי עשוי בכלוב.
המספרים אינם "שלי". ולפני שאתה "לא מסכים" איתם, האם בדקת? חקרת? יש לך נתונים אחרים? מה במתודה של המחקר גרם לך לקבוע שהוא שווה לתחת? העובדה שלא קראת אותו, עזרה לקביעה הזו?
אני חושב שהדבר הכי עצוב בסטראוטיפים על בדסמים, זה ההתעקשות של עצמנו להנציח אותם.

כתבתי שמתנהלים מחקרים. אתה אומר שהfda לא אישר? מה הוא לא אישר? הרי אם אין מחקרים אז...
כי יש מחקרים. מחקרים. אמרתי שיש טיפול כזה? שהוא אושר?

בלתי מזיק, לא יודע מה עובר עליך, לרוב אתה סבבה. יש פה רק דבר אחד ששווה לתחת והוא בולשיט - התגובה, תסלח לי, הנבערת שלך, שמבוססת על העדר סטטיסטיקה ו (אני מנחש פה) אפס ידע בפסיכולוגיה.
בוקר טוב

עזוב בדס"מ.... בסדר?
אתה רוצה לומר לי שכל הקמפיין אחת משלוש - הוא פיקציה?
אני לא באתי עם שום סטיגמה על בדסמ"ים - כי באמת שאין לי כזאת.
אני לא אומר שכולם חולי נפש (למרות שאני כן חולה נפש)
אני לא אומר שכולם נאנסו כאן, ממש לא.
אני רק אומר שלשמוע את הסטטיסטיקות שנתת שם למעלה, לא נשמע נכון.
אחת משלוש - זה שקר?

1. אני מקווה שהתשובה הפעם לא תזכה ל"מילות חיבה"
2. לא יודע. לא מכיר. אגיד לך מה אני כן מכיר. ארגונים פמיניסטיים מאמינים כי יש הרבה אונס ותקיפה מינית בקולג'ים בארהב. אבל, הדיווחים לא הראו את זה. אמרו הפמיניסטיות, בצדק, שאנשים לא מדווחים וצריך לצאת אליהם. אבל, עדיין נתונים נמוכים בהרבה ממה שהפמיניסטיות ציפו לראות. אז מה המסקנה? אולי אנשים לא יודעים מה זה תקיפה - בואו נקבע עבורם, לפי קריטריונים שלנו. אם מישהי שתתה שתי בירות וקיימה יחסים - היא הותקפה. וסופסוף נמצא הנתון המיוחל. אחת מחמש סטודנטיות הותקפה מינית.
לקינוח, לא צוחק, כשמסרו את הנתון בכל מיני ערוצי חדשות בארהב, לא שכחו הקריינים או הפרשנים להזכיר לנו שיש תת-דיווח, כך שזה בטח אפילו יותר.
(אין פה צעקות קונספירציה על פמינאציות. זה פשוט באמת קרה ככה,לפי כל הידוע לי. ברור שהכוונה היתה טובה)

אני לא יודע איך הגיעו למה שהגיעו. אנשים טועים, אתה יודע. טעות תמימה ושקר זה לא אותו דבר. אולי הסטנדרטים שונים לחלוטין? תביא דברים מסודרים נבדוק. יש טעויות, יש הטייה ממגוון סיבות, יש התעקשות לחפש מסקנות שהחלטת מראש, ויש גם שקרים.
אתה לא אומר כולם. רק 80% אחוז. אני נאצי סביר. לא כל היהודים זבל שצריך למות, רק 80%. תעדכן את עצמך למטה, דחוף. גם אחת משלוש, זה 33%, כפרה. שליש. אני אהיה נדיב מעבר לכל היגיון - אצלנו זה כפול, 66%. זה עדיין לא מתקרב לדמיון שלך, וזה אחרי שהכפלתי את המספרים.
איך אתה פותר את הקונפליקט בין המחקרים האיכותיים שאתה עשית והדיווחים המושקעים והיסודיים בתקשורת, לבין השטויות שהחוקריפ המובילים בתחום מפרסמים בז'ורנלים שעברו סינון על-ידי וועדה של מומחים. לי הפתרון די ברור.
בברכת לך תזיין ת'שכל למישהו אחר עם הידיעות שלך
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Zohe כתב/ה:
אחת מחמש נאנסה, אחת משלוש עברה התעללות, אחת מאחת עברה הטרדה מינית..
*אחת משלוש זה קמפיין הטרדות מיניות.
החוק מבדיל בין שלושת הדברים.

שוב מודה, אין לי מספיק מידע.
אני כן יודע מתמטיקה.
אחת מחמש זה 20%. בלתי מזיק חושב 80% בקהילת הבדסמ, ארבע מחמש.
לך יש היכרות יותר אינטימית עם הנושא. את חושבת שהוא צודק, מהניסיון האישי שלך (לא כאיזה תחרות, אלא התנסות מול התנסות)? באמת שאשמח לדעת
אביר האור​(שולט)
אביר האור​(שולט) • 15 במאי 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
לא מזיק ברובו כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
לא מזיק ברובו כתב/ה:

צודק. את המספר שמונים אחוז לא בדקתי במחקרים - אבל הבאתי אותו מניסיוני האישי מול נשלטות.
בוא נגיד שאף נשלטת שהיתה שלי - לא היתה נקיה מהתעללות מינית או אונס.
כך שכניראה שמשהו באישיות שלי מושך אותן אליי.
אצלי הסטטיסטיקה היא מאה אחוז. מאה אחוז עגול.

אז תיכף תגיד לי שאני מחפש אותן בכוונה ככה,
אז זהו שלא.
לפחות לא במודע.

בכל אופן - בשביל להיות חיובי יותר בשעה ארבע בבוקר - אני לגמרי מסכים עם ההתחלה של הדברים שלך,
כלומר עם זה :

"אני מסכים עם הרעיון שלפני סשן יש פרטים קריטיים (יש לי המופיליה, נניח, זה חשוב, לא?), ולי נשמע שעניינים כמו תקיפה מינית נופלים בקטגוריה. אולי, כדי לא לפגוע, עדיף לשאול מסביב, משהו כמו "קרה לך שצפו טראומות עבר בסשן? את חושבת שזה משהו שעלול לקרות? את יודעת על טריגר ספציפי?" אולי ככה לא תאלץ אותה לפתוח דברים שלא חובה לפתוח."

על האחוזים שלך אני ממש - אבל ממש לא מסכים.
המחקר הזה שווה לתחת, או שאני נפלתי רק על השבורות.
לא, לא הגיוני לי המספרים שלך.

ולגבי זה :
חברים - בדסמ הוא לא תוצאה של התעללות או מחלת נפש. הוא פשוט עוד ביטוי למיניות.
לגבי האחוז שכן עברו - זה סיפור אחר לחלוטין, ויש מחקרים מעניינים על בדסמ כאמצעי לריפוי

נכון, בדס"מ הוא לא תוצאה של התעללות או מחלת נפש בהכרח,
אבל אנשים נמשכים אליו בגלל אותה מחלת נפש או התעללות מינית.
הוא אולי עוד ביטוי למיניות שלך - אבל אצל הנשים כאן הסטטיסטיקה אחרת,
ואני מוכן לבדוק את זה איתך בסקר שנרים כאן בפוסט.

לגבי המחקרים המעניינים על בדס"מ כאמצעי ריפוי,
שמעתי על השטות הזו. היא שטות גמורה שבטח מישהו מהקהילה קידם אותה,
בדס"מ הוא לא כלי לריפוי טראומות, ה FDA לא אישר אותו ככזה,
ועד שהוא לא יאושר על ידי גורם מקצועי כטיפול - כל מה שכתבת כאן זה בולשיט אחד גדול.

אוי לשולט שמנסה לרפא את הנשלטת שלו עם בדס"מ.
אוי לו ובעיקר לה.

בנות - אם מישהו מנסה לרפא אותכן - בירחו כל עוד נפשיכן בריאה.

אוקיי. עצור. רוורס.
לא אמרתי מילה עליך. לא אמרתי מילה על נשלטות שהיית איתן. אין לי מושג מה אתה מושך.
מה שכן, 100% מהשולטים שאני עשיתי איתם פה סשן היו גייז ובי. לפי זה, אין סטרייטים בבדסמ, וכמובן שאין נשים. באמת, מאה אחוז.
נו? הגיוני? לא. כי זה לא עובד ככה. אי אפשר לעשות סטטיסטיקה ממך ומניסיונך האישי. וגם לא מסקר חצי עשוי בכלוב.
המספרים אינם "שלי". ולפני שאתה "לא מסכים" איתם, האם בדקת? חקרת? יש לך נתונים אחרים? מה במתודה של המחקר גרם לך לקבוע שהוא שווה לתחת? העובדה שלא קראת אותו, עזרה לקביעה הזו?
אני חושב שהדבר הכי עצוב בסטראוטיפים על בדסמים, זה ההתעקשות של עצמנו להנציח אותם.

כתבתי שמתנהלים מחקרים. אתה אומר שהfda לא אישר? מה הוא לא אישר? הרי אם אין מחקרים אז...
כי יש מחקרים. מחקרים. אמרתי שיש טיפול כזה? שהוא אושר?

בלתי מזיק, לא יודע מה עובר עליך, לרוב אתה סבבה. יש פה רק דבר אחד ששווה לתחת והוא בולשיט - התגובה, תסלח לי, הנבערת שלך, שמבוססת על העדר סטטיסטיקה ו (אני מנחש פה) אפס ידע בפסיכולוגיה.
בוקר טוב

עזוב בדס"מ.... בסדר?
אתה רוצה לומר לי שכל הקמפיין אחת משלוש - הוא פיקציה?
אני לא באתי עם שום סטיגמה על בדסמ"ים - כי באמת שאין לי כזאת.
אני לא אומר שכולם חולי נפש (למרות שאני כן חולה נפש)
אני לא אומר שכולם נאנסו כאן, ממש לא.
אני רק אומר שלשמוע את הסטטיסטיקות שנתת שם למעלה, לא נשמע נכון.
אחת משלוש - זה שקר?

1. אני מקווה שהתשובה הפעם לא תזכה ל"מילות חיבה"
2. לא יודע. לא מכיר. אגיד לך מה אני כן מכיר. ארגונים פמיניסטיים מאמינים כי יש הרבה אונס ותקיפה מינית בקולג'ים בארהב. אבל, הדיווחים לא הראו את זה. אמרו הפמיניסטיות, בצדק, שאנשים לא מדווחים וצריך לצאת אליהם. אבל, עדיין נתונים נמוכים בהרבה ממה שהפמיניסטיות ציפו לראות. אז מה המסקנה? אולי אנשים לא יודעים מה זה תקיפה - בואו נקבע עבורם, לפי קריטריונים שלנו. אם מישהי שתתה שתי בירות וקיימה יחסים - היא הותקפה. וסופסוף נמצא הנתון המיוחל. אחת מחמש סטודנטיות הותקפה מינית.
לקינוח, לא צוחק, כשמסרו את הנתון בכל מיני ערוצי חדשות בארהב, לא שכחו הקריינים או הפרשנים להזכיר לנו שיש תת-דיווח, כך שזה בטח אפילו יותר.
(אין פה צעקות קונספירציה על פמינאציות. זה פשוט באמת קרה ככה,לפי כל הידוע לי. ברור שהכוונה היתה טובה)

אני לא יודע איך הגיעו למה שהגיעו. אנשים טועים, אתה יודע. טעות תמימה ושקר זה לא אותו דבר. אולי הסטנדרטים שונים לחלוטין? תביא דברים מסודרים נבדוק. יש טעויות, יש הטייה ממגוון סיבות, יש התעקשות לחפש מסקנות שהחלטת מראש, ויש גם שקרים.
אתה לא אומר כולם. רק 80% אחוז. אני נאצי סביר. לא כל היהודים זבל שצריך למות, רק 80%. תעדכן את עצמך למטה, דחוף. גם אחת משלוש, זה 33%, כפרה. שליש. אני אהיה נדיב מעבר לכל היגיון - אצלנו זה כפול, 66%. זה עדיין לא מתקרב לדמיון שלך, וזה אחרי שהכפלתי את המספרים.
איך אתה פותר את הקונפליקט בין המחקרים האיכותיים שאתה עשית והדיווחים המושקעים והיסודיים בתקשורת, לבין השטויות שהחוקריפ המובילים בתחום מפרסמים בז'ורנלים שעברו סינון על-ידי וועדה של מומחים. לי הפתרון די ברור.
בברכת לך תזיין ת'שכל למישהו אחר עם הידיעות שלך

אתה יודע מה, בוא נצא מתוך נקודת הנחה שלעולם לא נדע את האחוז האמיתי של הנאנסות.
בוא נצא מתוך נקודת ההנחה שלך - שאחוז הנאנסות הבדסמיות זהה לחלוטין לזה שקיים בחברה
בוא גם נניח שזה נכון לגבי אחוז המוטרדות ואחוז אלה שעברו התעללות (שאגב התעללות מינית מתמשכת יכולה להיות חמורה מאונס)

האם נוכל שנינו להסכים ששולט צריך לבדוק איפה הוא נוגע מבחינה מנטאלית לפני שהוא נוגע בצורה פיסית?
או לפחות שעדיף שישאל ויבדוק ויחקור קצת, לא באופן לוחץ ולא באופן מעיק?

עזוב התעללות מינית - האם חשוב ששולט ידע על מחלה פיסית - נגיד סכרת?
האם חשוב ששולט ידע על מגבלה כלשהי אצל הנשלטת?

לדעתי - חשוב.
מה דעתך?
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 15 במאי 2020
כלובי! אתה חייב להנהיג בכלוב כללים נגד overquoting. חייב! בהקדם!
-X-
-X-
-X- • 15 במאי 2020
ציטוט בתוך ציטוט בתוך ציטוט בתוך ציטוט בתןך ציטוט בחזקת 3000
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 15 במאי 2020
שוב מודה, אין לי מספיק מידע.
אני כן יודע מתמטיקה.
אחת מחמש זה 20%. בלתי מזיק חושב 80% בקהילת הבדסמ, ארבע מחמש.
לך יש היכרות יותר אינטימית עם הנושא. את חושבת שהוא צודק, מהניסיון האישי שלך (לא כאיזה תחרות, אלא התנסות מול התנסות)? באמת שאשמח לדעת[/quote]

הסקרים שנעשו, בעיניי בעייתיים, הבעייתיות הראשונה, שוב, בעיניי, היא שכיום מטריית הבדסמ מכניסה בחובה לא מעט פרקטיקות מעבר לראשי התיבות.
השנייה היא שאין עדיין שום מידע אמיתי לגבי אחוז הבדסמים באוכלוסיה הכללית.
ועדיין שני מחקרים שונים שנעשו, פה בארץ, הראשון של חוקרת בבן גוריון, השני של חוקרי חברה בהר הצופים, כמדומני, ניסיתי למצא אותם ולא הצלחתי, נעלמו להם בתוך כלל החומרים שקיימים אצלי, האחוזים הם שווים.
במחקר מוח שנעשה באנגליה, כזה שבדק כל מני התנהגויות, מונוגמים מול א-מונוגמים, פסימים ואופטימיים, בסמים מול כלל האוכלוסייה, מצאו שההתנהגויות הללו הן מולדות למרות שגם אפשר ללמוד אותן.
אני אנסה מחדש למצא את המאמרים, למרות שלא אמורה להיות בעיה למצא איתם כי כולם פורסמו בכתבי עת נחשבים, אם אמצא, אשלח לך.
בכל מקרה, נתון נוסף אחר ובעייתי הוא שאין אפשרות לדעת כמה גברים נפגעו מינית או נאנסו מכוון שאין ברוב העולם אפשרות אמיתית להגיש תלונה על כך. תוסיף לזה את אלו שלא מתלוננות מלכתחילה, מפחד שלא יאמינו להן או כי למרות מה שהפגיעה עושה להן נפשית, הן לא מבינות ומסוגלות לשיים את זה, או כי זה בתוך המשפחה או חברה קרובה ו.. הסתרה.
ההערכות הגסות מדברות על כ 30% של נשים שעברו אונס, על כ 50% שעברו תקיפה מינית ברמה כזאת או אחרת, ו.. 100% שעברו הטרדה מינית.

ושוב, כל המחקרים שאני מכירה מהארץ והעולם, מראים כי שעור הפגיעות דומה באוכלוסיית הבדסמ וכלל האוכלוסייה ויש על כך אפילו הסבר.
TomahDav​(פמית מתחלפת){ShayDav}
מה שאני נוהגת לעשות, ומקווה שהאנשים מסביבי עושים, זה פשוט שיח גבולות בריא.
אני לא הולכת להיכנס לעבר של אף אחד בלי שהוא ירצה וייזום זאת, כמו שאני לא מתחקרת למה הם לוקחים תרופות כאלו ואחרות.

אני מתייחסת לפוסט טראומה בדומה לכל מצב רפואי- אני שואלת מהם הגבולות, ובמידה ויש מצב שמתבטא בהתקפים, כיצד אני יכולה לזהות התקף ומה עליי לעשות.

כל מצב רפואי ו/או נפשי דורש כבוד, ולא חטטנות.
T O M​(שולט)

Re: החוק הראשון שלי כמנטור/שולט

T O M​(שולט) • 15 במאי 2020
לא מזיק ברובו כתב/ה:

השאלה הראשונה של כל שולט/דום/מנטור/וואטאבר...
האם עברת פעם אונס, או התעללות מינית כלשהי.

השאלה הראשונה זה:
האם את עושה אנאלי?

ככה כתוב בספר הדומים המעודכן.
השאלה שלך זה מספר ישן לא מעודכן.

משום מה השאלה עיצבנה הרבה נשלטות אז החליטו לעבור לשאלה קלילה יותר.
hrgiger
לפני 3 שנים • 16 במאי 2020
hrgiger • 16 במאי 2020
דבר ראשון שאני רוצה להגיד זה שהביטוי "שבורות" זעזע אותי. אתה רוצה לא לטרגט? תתחיל מלכבד את מי שמולך ולא לפגוע בה עוד יותר ממה שכבר עשו. תתחיל מלתת למי שמולך את התחושה שהיא בסדר לא משנה מה היא עברה, ממש כמו שאתה מבקש לעצמך.
אתה אומר שאתה חושש מלטרגט ולכן שואל את זה. אני מבינה את החשש, אבל אין לך שום דרך לדעת מה יטרגט, שלא לדבר על זה שהשאלה עצמה יכולה לעשות זאת.
תומא כתבה את מה שאני חושבת, הגישה שלה נכונה בעיני.