לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החוק הראשון שלי כמנטור/שולט

אביר האור​(שולט)
לפני 3 שנים • 16 במאי 2020

Re: החוק הראשון שלי כמנטור/שולט

אביר האור​(שולט) • 16 במאי 2020
hrgiger כתב/ה:

דבר ראשון שאני רוצה להגיד זה שהביטוי "שבורות" זעזע אותי. אתה רוצה לא לטרגט? תתחיל מלכבד את מי שמולך ולא לפגוע בה עוד יותר ממה שכבר עשו. תתחיל מלתת למי שמולך את התחושה שהיא בסדר לא משנה מה היא עברה, ממש כמו שאתה מבקש לעצמך.
אתה אומר שאתה חושש מלטרגט ולכן שואל את זה. אני מבינה את החשש, אבל אין לך שום דרך לדעת מה יטרגט, שלא לדבר על זה שהשאלה עצמה יכולה לעשות זאת.
תומא כתבה את מה שאני חושבת, הגישה שלה נכונה בעיני.

מתנצל מעומק ליבי על המילה שבורות, היא לא היתה במקום,
אני לא באמת חושב שהן פגומות - ממש ממש לא.
אני חושב שהן ניפלאות למרות ועל אף היותן קורבן של אנשים ללא לב.

אלפי התנצלויות. באמת באמת שלא מתאים לי להתבטא ככה.
אני אלך להעניש את עצמי בפינה.
סמית​(שולט)

סמית​(שולט) • 16 במאי 2020
לא מזיק ברובו כתב/ה:
החוק מספר אחת של המנטור - כלומר אני, כשולט...

לעולם אל תעשה סשן עם נשלטת עד שלא הבנת טוב טוב עם מי יש לך עסק במובן המנטאלי.
לדעתי - ואתם מוזמנים לדון בכך, אחוז גדול מהנשלטות בכלוב ובכלל - עברו אונס או חוויה טראומטית אחרת.
כן, יש יוצאות מהכלל, אבל בת'כלס להערכתי - 80 אחוז עם לא יותר - עברו אונס בעבר שלהן.

השאלה הראשונה של כל שולט/דום/מנטור/וואטאבר...
האם עברת פעם אונס, או התעללות מינית כלשהי.

זו שאלה שהתשובה עליה חייבת להינתן לפני סשן כלשהו.
למה?
ככה, זו דעתי, תתווכחו עליה - ככה אני פועל.
נשלטות, אם הדום/אדון/שולט שלכן לא שאל אותכן את השאלה הזו,
אתן חשופות לכך שתוצפו בטריגר בזמן סשן.
לכן - גם אם הוא לא שאל (וזה לדעתי כשלעצמו סימן אדום)
אני בתור נשלטת - הייתי מספר לו/לה.

אתם מוזמנים לדון בזה כאן...

אתה מעריך ש-80% אם לא יותר עברו אונס. אתה הוזה וקשקשן וזו לא הערכה.
לאחר שאתה שואל את השאלה הראשונה שלך ואתה מקבל תשובה.
יש לך תמונה לגבי המצב המנטלי של הבחורה שמולך או בשפה שלך "הבנת טוב טוב עם מי יש לך עסק במובן המנטלי"?
הפוסט שלך הוא קשקוש שדומה שמטרתו להציג את עצמך כאלטרואיסט, כמאמא תרזה ופלורנס נייטינגייל גם יחד. כמי שכל מעייניו נתונים לסיוע, תמיכה והצלת נזקקות.
אולי זו אכן האישיות שלך ונכון שתפרסם את זה על מנת שכל באות עולם ידעו שאת כתובתן, אבל תכתוב את זה באופן ישיר.

מה שגבר צריך לעשות, בכל סוג של אינטראקציה עם בחורה, לא משנה סוג האינטראקציה, לא משנה אם היא מהכלוב, מהאוניברסיטה או מהעבודה.
זה להיות עירני, קשוב לצרכים, אמפתי, לוודא שכל דבר שנעשה, מביע רצון של שני הצדדים וכשיש ספק, לא לעשות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סמית, ממש אהבתי. הייתי רק משנה לאדם במקום גבר, ואז מדביק לעמוד פתיחה של הכלוב.
וכמו שאמרתי קודם - בלתי מזיק קרא לנשים שפגש "שבורות" וגם הבהיר שלדעתו, חלק גדול מהנשים פה נמשכות לכאן מסיבות פתולוגיות.
פרויד ידע בוודאות שנשים שמאוננות או נהנות ממגע בדגדן הן אינפנטיליות וכאלה. התקדמנו איזה 120 שנה. מותר לכן לאונן, אבל 80% מכן שבורות והמיניות שלכן היא תוצאה של אונס או התעללות.
תמצאו דברים זהים לחלוטין על כל מיעוט.
היחידים שיש להם מיניות בריאה, אלה שתפקידם לתמוך ולרפא, היחידים שיכולים לקחת אחריות - גברים סטרייטים. כל השאר זה מחלה.
למזלנו, עולם המחקר, הפסיכולוגיה, הרפואה, כבר הרבה יותר משוחררים מהתפיסות האלה. במהרה גם אצלנו, בע"ה
אביר האור​(שולט)

סמית כתב/ה:
מה שגבר צריך לעשות, בכל סוג של אינטראקציה עם בחורה, לא משנה סוג האינטראקציה, לא משנה אם היא מהכלוב, מהאוניברסיטה או מהעבודה.
זה להיות עירני, קשוב לצרכים, אמפתי, לוודא שכל דבר שנעשה, מביע רצון של שני הצדדים וכשיש ספק, לא לעשות.

מסכים איתך.
אבל מה רע בלשאול ולגשש ולברר לגבי העבר שלה?
איפה זה בעייתי בעינך?

נניח שהמספרים שלי לא נכונים.
סבבה. נניח.

מה רע לשאול?

מידע הוא לא דבר רע.
אביר האור​(שולט)
דרקן ראהל כתב/ה:
סמית, ממש אהבתי. הייתי רק משנה לאדם במקום גבר, ואז מדביק לעמוד פתיחה של הכלוב.
וכמו שאמרתי קודם - בלתי מזיק קרא לנשים שפגש "שבורות" וגם הבהיר שלדעתו, חלק גדול מהנשים פה נמשכות לכאן מסיבות פתולוגיות.
פרויד ידע בוודאות שנשים שמאוננות או נהנות ממגע בדגדן הן אינפנטיליות וכאלה. התקדמנו איזה 120 שנה. מותר לכן לאונן, אבל 80% מכן שבורות והמיניות שלכן היא תוצאה של אונס או התעללות.
תמצאו דברים זהים לחלוטין על כל מיעוט.
היחידים שיש להם מיניות בריאה, אלה שתפקידם לתמוך ולרפא, היחידים שיכולים לקחת אחריות - גברים סטרייטים. כל השאר זה מחלה.
למזלנו, עולם המחקר, הפסיכולוגיה, הרפואה, כבר הרבה יותר משוחררים מהתפיסות האלה. במהרה גם אצלנו, בע"ה

אוי נו, התנצלתי על המילה שבורות, אל תתפוס אותי במילה, זה לא מוציא אותך חכם או גדול יותר.
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 16 במאי 2020
לא מזיק ברובו, תקשיב...
אתה פותח 20 דיונים בפורום ביום, אתה חייב קודם כל לבדוק ולבסס עובדות כל מה שאתה כותב. יש דיונים שאני בכלל לא טורחת להגיב כי כל מה שנכתב על ידך זה קשקוש מוחלט.
אם אתה לא רוצה תגובות כאלה, תשקול את הפעולות שלך לפני שאתה מגיב או פותח נושא חדש לדיון. במיוחד אם זה נושא שנוי במחלקות או נושא שלא בדקת את העובדות בו עד הסוף, אלא סתם היה בא לך להתקשקש וכוסאומו העולם.
יש ממך וייב של "מה אכפת לי מהעובדות או שיש אנשים שזה נוגע להם בנושאים אישיים, בא לי לזיין תשכל".
מצטערת (אבל בעצם לא) אם זה בוטה, אבל אני באמת מרגישה שהגזמת.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 16 במאי 2020
לא מזיק ברובו כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:

דבר ראשון שאני רוצה להגיד זה שהביטוי "שבורות" זעזע אותי. אתה רוצה לא לטרגט? תתחיל מלכבד את מי שמולך ולא לפגוע בה עוד יותר ממה שכבר עשו. תתחיל מלתת למי שמולך את התחושה שהיא בסדר לא משנה מה היא עברה, ממש כמו שאתה מבקש לעצמך.
אתה אומר שאתה חושש מלטרגט ולכן שואל את זה. אני מבינה את החשש, אבל אין לך שום דרך לדעת מה יטרגט, שלא לדבר על זה שהשאלה עצמה יכולה לעשות זאת.
תומא כתבה את מה שאני חושבת, הגישה שלה נכונה בעיני.

מתנצל מעומק ליבי על המילה שבורות, היא לא היתה במקום,
אני לא באמת חושב שהן פגומות - ממש ממש לא.
אני חושב שהן ניפלאות למרות ועל אף היותן קורבן של אנשים ללא לב.

אלפי התנצלויות. באמת באמת שלא מתאים לי להתבטא ככה.
אני אלך להעניש את עצמי בפינה.

לי נראה שאתה דווקא מתעקש להעניש את עצמך בסצנות פומביות.
אביר האור​(שולט)
Butterfly Effect כתב/ה:
לא מזיק ברובו, תקשיב...
אתה פותח 20 דיונים בפורום ביום, אתה חייב קודם כל לבדוק ולבסס עובדות כל מה שאתה כותב. יש דיונים שאני בכלל לא טורחת להגיב כי כל מה שנכתב על ידך זה קשקוש מוחלט.
אם אתה לא רוצה תגובות כאלה, תשקול את הפעולות שלך לפני שאתה מגיב או פותח נושא חדש לדיון. במיוחד אם זה נושא שנוי במחלקות או נושא שלא בדקת את העובדות בו עד הסוף, אלא סתם היה בא לך להתקשקש וכוסאומו העולם.
יש ממך וייב של "מה אכפת לי מהעובדות או שיש אנשים שזה נוגע להם בנושאים אישיים, בא לי לזיין תשכל".
מצטערת (אבל בעצם לא) אם זה בוטה, אבל אני באמת מרגישה שהגזמת.

תודה על הביקורת הבונה, אקח לתשומת ליבי.
המון תודה.
אביר האור​(שולט)

Dan_Kap כתב/ה:

לי נראה שאתה דווקא מתעקש להעניש את עצמך בסצנות פומביות.

לך תדע, המתחלפים האלה אי אפשר לסמוך עליהם
כך שייתכן שאתה צודק