סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהו הספר ששינה את חייכם?

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 2 ביוני 2020
"הנזיר שמכר את הפרארי שלו וקנה שתיים מהתמלוגים על הספר" השפיע הרבה.
"הסוד" לימד אותי לשבת בשקט בשקט בפינה חשוכה של הצ'ט ולהתמקד ברעיון שאני רוצה שאדונים חתיכים יפנו אלי.
יותר לעניין:
השחף ותעתועים של ריצ'ארד באך
הסיפור שאינו נגמר מאת מיכאל אנדה
רוג'ר זילאזני, תבחרו איזה (אדון האור קצת יותר)
סידהרטה של הרמן הסה
דויד, יהונתן וחיילים אחרים של דני קפלן (החלק הראשון לכל המשפחה, החלק השני למיטיבי לכת)
לאחרונה, המדריך לדיקטטור שניתן למצוא חינם להאזנה ביו טיוב.
יש עוד מיליון, אבל נראה לי די

טוב, נו, כתבי אפלטון. קראתי רק את א' וב' - חובה
וושי
לפני 3 שנים • 2 ביוני 2020
וושי • 2 ביוני 2020
פחות ספר יותר פנקס

פנקס הצ'קים של אבא
פרח בין קוצים
לפני 3 שנים • 3 ביוני 2020
פרח בין קוצים • 3 ביוני 2020
הארי פוטר והשיטה הרציונלית. לא שינה את חיי, אבל הספר הראשון שאני חושבת שהיה שווה לקרוא אותו. רעיונות נכונים, וכתיבה מאוד טובה.
ענני בראשית​(אחרת){בבריאה}

זהו גם אני בול ככה...(חנוכה מצחוק! אה, זה לא עכשיו הסופגניות

וושי כתב/ה:
פחות ספר יותר פנקס

פנקס הצ'קים של אבא
SWAY
SWAY • 3 ביוני 2020
כמה שנגעו במיוחד ועיצבו משהו בתוכי ורובם כבר הוזכרו (נתתי לייק):נרקיס וגולדמונד. וסידהארטה. זורבה היווני. ייסוריה של המידה הטובה. מלך עכברוש. 1984. הזהו אדם?. האדם מחפש משמעות. עולם חדש מופלא. דלתות התפיסה. דברים שצריך לעבור. שלום לך עצבות. תעתועים. ים המוות וטוקאיה גרנדה (לא זוכר אם בדיוק כך הוא נקרא). כל החיים לפניו. כל ספרי ד"ר סוס icon_smile.gif. ויש עוד מלא כשחושבים על זה..
Wild Bear
לפני 3 שנים • 4 ביוני 2020
Wild Bear • 4 ביוני 2020
Where is waldo
gilsherr
לפני 3 שנים • 4 ביוני 2020
gilsherr • 4 ביוני 2020
SWAY כתב/ה:
כמה שנגעו במיוחד ועיצבו משהו בתוכי ורובם כבר הוזכרו (נתתי לייק):נרקיס וגולדמונד. וסידהארטה. זורבה היווני. ייסוריה של המידה הטובה. מלך עכברוש. 1984. הזהו אדם?. האדם מחפש משמעות. עולם חדש מופלא. דלתות התפיסה. דברים שצריך לעבור. שלום לך עצבות. תעתועים. ים המוות וטוקאיה גרנדה (לא זוכר אם בדיוק כך הוא נקרא). כל החיים לפניו. כל ספרי ד"ר סוס
icon_smile.gif. ויש עוד מלא כשחושבים על זה..

מלך עכברוש בהחלט גדול. בעיקר הסיום שלו. האדם הוא תלוי הסיטואציה בה הוא נמצא, זו המסקנה.