סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהו הספר ששינה את חייכם?

AnnaOD{אנימג}
לפני 3 שנים • 17 באפר׳ 2021
AnnaOD{אנימג} • 17 באפר׳ 2021
מר אל כאן אנה /פין (זה ב פ רפויה ונשבעת שזה השם.שלו)
תעתועים/ריצרד באך
כל האור אשר איננו רואים /ריצרד באך
הסיפור שאינו נגמר
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 17 באפר׳ 2021
אי שם בתחילת שנות ה 80, ילד שהוריו מבינים לאן נוטה ליבו,
"חן הציפורים",
של ראובן ענבר.

לא שינה את חיי, אבל פתח צוהר לעולם של איסוף ידע אינסופי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
SWAY כתב/ה:
כמה שנגעו במיוחד ועיצבו משהו בתוכי ורובם כבר הוזכרו (נתתי לייק):נרקיס וגולדמונד. וסידהארטה. זורבה היווני. ייסוריה של המידה הטובה. מלך עכברוש. 1984. הזהו אדם?. האדם מחפש משמעות. עולם חדש מופלא. דלתות התפיסה. דברים שצריך לעבור. שלום לך עצבות. תעתועים. ים המוות וטוקאיה גרנדה (לא זוכר אם בדיוק כך הוא נקרא). כל החיים לפניו. כל ספרי ד"ר סוס icon_smile.gif. ויש עוד מלא כשחושבים על זה..

יא, הרבה חפיפות 🙂
אני תמיד מתרגשת יותר מהלא-מובן-מאליו. כלומר, ברור ש-1984 ועולם חדש מופלא זה וואו, אבל כשמישהו מושפע עמוקות מפרנסואז סגן אז אני מתחילה לקחת את זה ללב 😊
Pink Princess
Pink Princess • 17 באפר׳ 2021
מועדון ה5 בבוקר

בין הספרים שהכי פתחו לי את העיניים

מעבר להמלצה של לקום מוקדם יש שם הרבה תוכן שעזר לי הרבה בחיים
Kitty frank
Kitty frank • 17 באפר׳ 2021
'' מישהו לרוץ איתו''
בגיל 11 רציתי להיות כמו תמר, ככה החלטתי לגדל את עצמי בירושלים.
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 17 באפר׳ 2021
לא שינה את חיי אבל בכל זאת מומלץ: עולם חדש מופלא.
ורשימה שכן שינתה ומשנה את חיי כולנו: תנ"ך
SWAY

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=10724&po

SWAY • 17 באפר׳ 2021
יולי Yuli כתב/ה:
SWAY כתב/ה:
כמה שנגעו במיוחד ועיצבו משהו בתוכי ורובם כבר הוזכרו (נתתי לייק):נרקיס וגולדמונד. וסידהארטה. זורבה היווני. ייסוריה של המידה הטובה. מלך עכברוש. 1984. הזהו אדם?. האדם מחפש משמעות. עולם חדש מופלא. דלתות התפיסה. דברים שצריך לעבור. שלום לך עצבות. תעתועים. ים המוות וטוקאיה גרנדה (לא זוכר אם בדיוק כך הוא נקרא). כל החיים לפניו. כל ספרי ד"ר סוס icon_smile.gif. ויש עוד מלא כשחושבים על זה..

יא, הרבה חפיפות 🙂
אני תמיד מתרגשת יותר מהלא-מובן-מאליו. כלומר, ברור ש-1984 ועולם חדש מופלא זה וואו, אבל כשמישהו מושפע עמוקות מפרנסואז סגן אז אני מתחילה לקחת את זה ללב 😊
starduskonfire
לפני 3 שנים • 18 באפר׳ 2021
starduskonfire • 18 באפר׳ 2021
The Righteous Mind : Why Good People are Divided by Politics and Religion by Jonathan Haidt
ללא ספק שינה את חיי.

Speaker for the Dead by Orson Scott Card
הייה מאוד מהפכני בשבילי מבחינה רגשית
Tallario
Tallario • 18 באפר׳ 2021
איזה שרשור אדיר icon_smile.gif

"Less Than Zero" של Brett Easton Ellis. ספר מדהים שלמרות שהוא לא כל כך מוכר ומאוד מייצג תקופה ומקום (הצד הפריווילגי של לוס אנג'לס של שנות ה-80),
השימוש שלו במספר אדיש, מנוכר ואגוצנטרי בהפוך על הפוך בשביל לייצר רגש, אמפתיה וזעזוע...גרם לי לחשוב אחרת על הכח שיש בסיפורים שאנחנו מספרים לעצמינו וגם על הכח הספרותי שיש בלהימנע מלהגיש רעיונות בכפית, אלא פשוט להכניס את הדמות בצורה אותנטית לסיטואציה הזויה ולתת לקורא למצוא את הדרך למסקנות והרגש שזה מעורר בו.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 18 באפר׳ 2021
אבא שערי אבא עני