סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום. אני בן 35 ואין לי נסיון עם בנות אפילו בסקס

העבד הכנוע שלך ב
לפני 3 שנים • 20 במאי 2020

שלום. אני בן 35 ואין לי נסיון עם בנות אפילו בסקס

העבד הכנוע שלך ב • 20 במאי 2020
זה אולי נשמע טיפשי אבל אני רוצה ללמוד להיות עם בנות במיטה אבל גם מת לנסות להיות תחת שליטה עם בחורה..
ואיני יודע אם אני צריך להפריד קודם כל בין סקס במיטה ולבין שליטה ...
אשמח לשמוע מה אתם מציעים..
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 20 במאי 2020
אין גם זה ,וגם זה ,יש ,או ,זה ,או ,זה .
לגבי הזה,אתה אומר שאתה בן 35 ,ועוד לא היה לך.
לגבי ההוא ,זה יותר מסובך
מישלי

Re: שלום. אני בן 35 ואין לי נסיון עם בנות אפילו בסקס

מישלי • 20 במאי 2020
העבד הכנוע שלך ב כתב/ה:
זה אולי נשמע טיפשי אבל אני רוצה ללמוד להיות עם בנות במיטה אבל גם מת לנסות להיות תחת שליטה עם בחורה..
ואיני יודע אם אני צריך להפריד קודם כל בין סקס במיטה ולבין שליטה ...
אשמח לשמוע מה אתם מציעים..

סרוגייט.

לא גם וגם ולא כאן.

אלא אם תמצא מלאכית, שתצליח לתת לך את זה.
והדרך למלאכית, עלולה להיות רצופה בסטירות (ולא מהסוג שאתה רוצה).
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 20 במאי 2020
אם תתמקד בחיפושים שלך עבור שולטת, זה יהיה לך הרבה יותר קשה, תתמקד קודם כל בלמצוא אישה, חברה.
אם אתה רוצה להפריד בין סקס לשליטה, אתה יכול ללכת למלכה בתשלום ולקבל את חווית השליטה משם.

בגילך יש הרבה בחורות שמחפשות קשר רציני ורוצות להתמסד.
הייתי מוריד טינדר \ קופיד, ומחפש דייטים אונליין, יהיה לך יותר קל מכאן.

בנוגע זה שאתה בן 35, ללא ניסיון - אני מניח שזה יוצר אצלך מטען כואב, לא מבוטל שפוגע בך ואמונה שלך בעצמך,
אז תנסה להתעלם מהדבר הזה כשאתה מדבר ומכיר נשים אחרות, ורק אחרי שההיכרות בינכן העמיקה תספר את זה אם תראה לנכון.
יש כאלו שזה מאוד יוריד להן, יש כאלו שלא יהיה להן אכפת ויש כאלו שאפילו ידלקו מהעניין -- אבל אל תחשוב על זה ואל תתייחס לזה יותר מידי.

מאחל לך להכיר נשים נחמדות, לצבור ניסיון ולהיות בזוגיות icon_smile.gif (והייתי משנה את הכינוי למשהו הולם יותר).
    התגובה האהובה בשרשור
העבד הכנוע שלך ב

הי אני לא מחפש להתחתן (כרגע במצב הנוכחי)

העבד הכנוע שלך ב • 20 במאי 2020
בעתיד אני לא יודע ... הנסיון בסקס מאוד מונע ממני להיות בקשר של סקס או סתם סטוץ חד פעמי אז שבשביל חתונה זה עדיין רחוק בכלל ולא יודע אם אני רוצה להתחתן.
Boy Toy
Boy Toy • 20 במאי 2020
איך הגעת למצב הזה? היית חרדי וחזרת בשאלה או משהו בסגנון?
TrueSelf​(שולט)
TrueSelf​(שולט) • 20 במאי 2020
שמע דוגרי? אם אתה חושב שיהיה לך יותר קל להתנסות בסקס במקום של שליטה אתה טועה ובגדול.
הרבה נשים ווניליות, שולטות, נשלטות חסרות סבלנות לחסרי נסיון. ואתה גם חסר נסיון מיני וגם חסר נסיון בשליטה.
אם זה ממש מפריע ברמה שזה משתק לך על משהו בסגנון סרוגייט כמו שהציעו לך.
אחרת פשוט תכיר רגיל ותהיה כנה מההתחלה תוריד לחץ. בסוף תמצא אחת שזורם לה.
Netrunner​(נשלט)

Re: הי אני לא מחפש להתחתן (כרגע במצב הנוכחי)

Netrunner​(נשלט) • 20 במאי 2020
העבד הכנוע שלך ב כתב/ה:
בעתיד אני לא יודע ... הנסיון בסקס מאוד מונע ממני להיות בקשר של סקס או סתם סטוץ חד פעמי אז שבשביל חתונה זה עדיין רחוק בכלל ולא יודע אם אני רוצה להתחתן.

לא כולן מחפשות להתחתן.
תתחיל בלהכיר ולצאת קודם כל, להתחיל להניע את התהליך ולהכיר אחרות.
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 20 במאי 2020
דיפ צודק, חייבים להתחיל ממשהו.

למען האמת, אף פעם לא שכבתי עם בחור שהכרתי בעצמי במציאות. הרוב המכריע הם מאפליקציות, טיפה מכאן, והיו גם 2 שחברים שלי סידרו לי והתבררו כהכי מוצלחים.
אני באמת מציעה להתחיל בחיפוש באפליקציות, ואם אתה מוצא מישהי שבראש שלך (בלי קשר לשליטה, מדברת עליה כבן אדם) אפשר לפתח את זה ולהיות יותר פתוח עם הפרטנרית. לא הייתי מתחילה מבדסם על ההתחלה.
אגב, אני בקיופיד וטינדר, מעדיפה את הקיופיד פי אלף. גם אתה ממקד את החיפוש שלך בפרופיל וגם האנשים יותר איכותיים, ממה שיצא לי להפגש.
A-paradox
לפני 3 שנים • 21 במאי 2020
A-paradox • 21 במאי 2020
שטויות אתה לא מפסיד כלום ..

תאמין לי עשיתי כבר הרבה מכל הסוגים .. והנה אני ואתה באותו מצב ... חסר לי בדיוק כמו שחסר לך .

אתה מבין הכל שטויות בתאכלס הטוב שאתה מחפש נמצא בתוך עצמך לא בחוץ . נשבע לך ביקר לי .

ומה זה הטוב הזה שנמצא בתוך עצמך ? מאחורי כל הקליפות מסתתר העצמי האמיתי שלך . שזה אלוהים . אז אתה אלוהים . יאלה תן בראש .