סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום. אני בן 35 ואין לי נסיון עם בנות אפילו בסקס

העבד הכנוע שלך ב
לפני 3 שנים • 21 במאי 2020

מה הכוונה סרוגייט?

העבד הכנוע שלך ב • 21 במאי 2020
TrueSelf כתב/ה:
שמע דוגרי? אם אתה חושב שיהיה לך יותר קל להתנסות בסקס במקום של שליטה אתה טועה ובגדול.
הרבה נשים ווניליות, שולטות, נשלטות חסרות סבלנות לחסרי נסיון. ואתה גם חסר נסיון מיני וגם חסר נסיון בשליטה.
אם זה ממש מפריע ברמה שזה משתק לך על משהו בסגנון סרוגייט כמו שהציעו לך.
אחרת פשוט תכיר רגיל ותהיה כנה מההתחלה תוריד לחץ. בסוף תמצא אחת שזורם לה.

זה זוגות מתחלפות כאלה אתה מתכוון?
איה74
איה74 • 21 במאי 2020
סורי, לא קניתי את הסיפור הטראגי.
אדם שהצליח במשך 20 שנה לא לפתח אינטרקציות אנושיות שיגיעו לכדי אינטימיות לא יתנסח בצורה כלכך ישירה ונטולת רגש.
שלא לדבר על זה שאם פתאום, אחרי שנים של חיפוש ומאבק פנימי הוא פונה לעזרה וכזו מוצאת לו, במקום לרוץ לגוגל הוא מזייף תשובה עילגת, שאמורה לשדר קלולס מוחלט.

לא יודעת אם באת על תקן טרול ללעוג לאנשים הנחמדים שענו לך, או שאתה משתמש בהם לממש איזו פנטזיה עצמית של השפלה בדמות שאתה מציג כאן.
אבל בדסמ הוא לגיטמי כל עוד הוא בהסכמה. כדאי שאנשים ידעו שאתה עובד עליהם ויוכלו לבחור אם לשתף פעולה.
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 21 במאי 2020
^ אפילו לא חשבתי על זה
אני כמעט אף פעם לא מגיבה לפוסטים כאלה🤦🏽‍♀️
העבד הכנוע שלך ב
לפני שנתיים • 16 באפר׳ 2021

הייתי דתלש..

העבד הכנוע שלך ב • 16 באפר׳ 2021
Boy Toy כתב/ה:
איך הגעת למצב הזה? היית חרדי וחזרת בשאלה או משהו בסגנון?

אין נסיון עם בנות בכלל.. וגם אני לא מושלם מבחינה חיצונית
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 16 באפר׳ 2021
אם היית דתל"ש - עכשיו אתה דתלשל"ש?
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 16 באפר׳ 2021
בן 35 מעוניין בחברה
גבוהה ומבינה שמבצעת בי שליטה
היא יכולה להיות מלכה ויכולה גם בשבת
לא משנה לי לא אכפת
העבד הכנוע שלך ב

אם את חושבת שאני משקר או עובד על אנשים זאת בעייה שלך....

העבד הכנוע שלך ב • 16 באפר׳ 2021
איה74 כתב/ה:
סורי, לא קניתי את הסיפור הטראגי.
אדם שהצליח במשך 20 שנה לא לפתח אינטרקציות אנושיות שיגיעו לכדי אינטימיות לא יתנסח בצורה כלכך ישירה ונטולת רגש.
שלא לדבר על זה שאם פתאום, אחרי שנים של חיפוש ומאבק פנימי הוא פונה לעזרה וכזו מוצאת לו, במקום לרוץ לגוגל הוא מזייף תשובה עילגת, שאמורה לשדר קלולס מוחלט.

לא יודעת אם באת על תקן טרול ללעוג לאנשים הנחמדים שענו לך, או שאתה משתמש בהם לממש איזו פנטזיה עצמית של השפלה בדמות שאתה מציג כאן.
אבל בדסמ הוא לגיטמי כל עוד הוא בהסכמה. כדאי שאנשים ידעו שאתה עובד עליהם ויוכלו לבחור אם לשתף פעולה.

לא באתי לכאן בשביל ללעוג לאנשים , ככה זה שאף אחד לא יודע מה עומד מאחריי כל דבר ומה הוא עבר בחיים בשביל לרשום הודעה כזאת נטולת רגש כמו שאת רשמת...
סליחה אבל אני לא קונה את מה שהגבת לי ואיך הגבת לי...

תשאירי במחשבות שלך וזהו ואל תספרי לאחרים במה בא לך..

ועוד דבר, את לא מכירה אותי אישית בכלל..
עבד משועבד{עבד}

Re: שלום. אני בן 35 ואין לי נסיון עם בנות אפילו בסקס

עבד משועבד{עבד} • 16 באפר׳ 2021
העבד הכנוע שלך ב כתב/ה:
זה אולי נשמע טיפשי אבל אני רוצה ללמוד להיות עם בנות במיטה אבל גם מת לנסות להיות תחת שליטה עם בחורה..
ואיני יודע אם אני צריך להפריד קודם כל בין סקס במיטה ולבין שליטה ...
אשמח לשמוע מה אתם מציעים..

היי. העבד הכנוע שלך ב.

אתה יכול בבקשה לספר איך ההרגשה להיות "גבר מתנזר בעל כורחו " ?
ScatNerd
ScatNerd • 16 באפר׳ 2021
אני מאמין לו icon_smile.gif
ולכל אלו שמטילות ספק בסיפור, הוא לא היחיד.. ויש כאלו שיותר מבוגרים ממנו ועדיין לא חוו סקס עם בחורה.
והוא עוד דתי לשעבר שזה בהחלט תורם לעניין. יש כאלו שהם חילוניים לגמרי, הסתובבו עם בנות בתקופת התיכון, שאפילו היו מאד מאד קרובים לזה.. ועדיין לא הכניסו את האיבר שלהם פנימה.
איך זה קורה אתם שואלים? זה יכול לקרות מכל מיני סיבות: פחד לא נורמלי מדחייה, מישהו שמתבייש בגוף שלו ועוד סיבות שאני יכול לחשוב עליהן.
אנחנו חיים בחברה עקומה.
תפסיקו לחשוב שאתם יודעים יותר טוב, אתם לא יודעים איך זה להיות בנעליים של מישהו כזה ומה הוא מרגיש.
Slick​(סדיסט)
Slick​(סדיסט) • 16 באפר׳ 2021
בואו בבקשה נאמין לו מנקודת מוצא וננסה לעזור. אני אשמח אם המקום הזה יהיה יותר מכיל, על אף שכולם פה שולטים ושולטות רעימים וקשוחימים