אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בשורה משמחת!

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 26 במאי 2020
אני לא מבין את הרעיון שכל הנשלטים חלשים, צריכים הגנה וכו'.
אתם אומרים שיש פה אנשים מסוכנים? זה עניין למשטרה. והמרכז למיניות אלטרנטיבית כבר עוזר בצד הזה של העניינים. יש להם כבר מערך, עדיף להפנות אנשים אליהם.
מעבר לזה, אנשים לוקחים אחריות. אין חוקים וכללים בזה, מצטער. רוצים להקים מעין בית ספר לבדסמ, שבו תלמדו בדסמ על פי התפיסה שלכם? אחלה רעיון. שם תלמדו איזה חוקים שאתם רוצים. יש כאלה בעולם, תלמדו מהם ותקימו.

אגב, המרכז למיניות אלטרנטיבית בטח זקוק למתנדבים במשהו. למה שלא תראו מה אפשר לעשות שם? אולי אתם יכולים לעזור לקהילה יחד איתם?
the rain song
the rain song • 26 במאי 2020
אין שום אפשרות להקים ארגון שיחייב את כל העוסקים בבדסמ. באתר או בארץ.
יש חוקי מדינה ויש קצת חוקים כאן ועם הפרתם, אפשר לפעול.
אם אדם מרגיש שהוצא ממנו כסף במרמה הוא צריך לפנות למשטרה, ללכת להתייעץ עם עו"ד או משהו כזה. כנ"ל עם ענייני אלימות וכל עוולה אחרת.
כל דרך אחרת היא לקחת את החוק בידיים ואני מקווה שכולם מבינים שזה פסול.

מה אפשר בכל זאת לעשות? הו, טוב ששאלתם.
אפשר לדבר על זה, לשאול, לשתף, לדון, להתווכח, ללמוד וללמד (מי שיכול). אפשר לנהל כאן דיונים קצת יותר משמעותיים מ"מחפש מלכה בירושלים".
אפשר כפי שדרקן הציע להתנדב במה שכבר קיים. יש קו לנפגעי אונס, ער"ן, המרכז למיניות אלטרנטיבית ובאמת לא חסר מקומות בהם אפשר לעזור לאנשים.
כולם אגב, עובדים עם המשטרה במקרה הצורך.
אין קודים וחוקים שאפשר לחייב מישהו. וגם לא צריך.

אפשר ומומלץ לשתף גם בחוויות טובות. שאנשים שטרם חוו את הבדסמ ידעו שבסך הכל מדובר על משהו שהוא כיף ונחמד ועושים אותו בהסכמה וברצון. ולא תמיד בסיפורי זוועות.

ואגב, מספיק עם "מה אם זו היתה הילדה שלכם" - הערה דמגוגית ולא קשורה. מיניות מכל סוג היא לא עניין של הורים. כולם כאן אנשים מבוגרים.
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
אני חושב
שמדובר בעיקר על תסכול של הרבה נשלטים
שאם אני נשלט זה אומר
שאני חייב לשפוך טונות של כסף
כי כאילו אנחנו במעמד הנחות של עבד

נשים שולטות מסוימות באו עם דרישות כל כך גבוהות
אבל שכחו שהן צריכות גם להציג את עצמם
ומה יש להן להציע חוץ מניצול

ממש נותן סוג של רוגע לראות שולטת אחרת מזהירה נשלטים מניצול ממש ראוי להערכה ולהערצה

לימדה אותי שולטת מדהימה שלמרות היצע וביקוש בעייתי
שעל כל בחורה אחת יש 100 גברים
ללמוד להעריך את עצמי ולפני הכל אני אדם
ולהגיד לעצמי ולאותה אחת
כמו שאת בוררת אותי אני בורר אותך

אני ביום יום מנהל מחלקה אסרטיבי ביותר ההפך הגמור מנשלט
שלם במי שאני כנשלט ולא מתבייש בכך
יום יבוא והמון נשלטים יהיו שלמים עם הזהות שלהם
ופתוחים לעולם מתוך ראש מורם

ואולי בדמיון הפרוע יהיו
נשלטים בתשלום
Audhild{Agnar}
Audhild{Agnar} • 26 במאי 2020
איך נשלטים בתשלום מפצה על שולטות בתשלום בדיוק?
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
Audhild כתב/ה:
איך נשלטים בתשלום מפצה על שולטות בתשלום בדיוק?

פנטזיה שכנראה לעולם לא תתגשם

יש משהו מדליק בגלל שאני אוהב חוסר אונים ודברים שנעשים בי בכוח
שיגידו לי שילמתי לך לעשות לך דברים כמו שאני אוהבת

לפעמים כיף סתם לפנטז

הפיצוי הוא שנשלטים יפסיקו להתחנן על נפשם
לצורך קשר
קשר עם שולטת בתשלום זה מדהים מנסיון אבל לצערי זה פשוט לא זה
הצרפתי​(אחר)
הצרפתי​(אחר) • 26 במאי 2020
אומרים שאיפה שיש שני יהודים, יש שלשה דעות (צחוק). אין זה חיסרון אלא הפוך היינו העושר שלנו.
אני לא באתי לעורר ריב בינינו אלא רק להעיר מתוך אהבה על דבר שכואב לי.
איזהו חכם? הלומד מכל אדם! לכן אני מקוה שכל אחד למד מדברי חבירו ושכל אחד כיבד את דעת חבירו. ובאמת דברי "sensual submissive​" מצאו חן בעיני. גם חלק מדיברי "the rain song" מצאו חן בעיני כשכתבה:
"
מה אפשר בכל זאת לעשות? הו, טוב ששאלתם.
אפשר לדבר על זה, לשאול, לשתף, לדון, להתווכח, ללמוד וללמד (מי שיכול). אפשר לנהל כאן דיונים קצת יותר משמעותיים מ"מחפש מלכה בירושלים".
"
לענייות דעתי, כל אחד צריך להתנהג לפי האמת שלו. ובמקביל לזה, כל הזמן להקשיב ולהיות פתוח לדעות שונות ממנו ומוכן להודות על טעויותיו ולחזור בו.

ומכל מקום אחר כל זה אני אומר באמת שהייתי מאוד שמח אם כל מדינה ומדינה הייתה אוסרת באיסור פלילי (כך אומרים בעברית נכון?) את ה- MONEY-SLAVE
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
בלת״ק
לא יודעת באיזו מסגרת שליטה אתם/ן נמצאים אבל בן זוגי והשולט שלי מכין לי קפה ומביא למיטה בכיף וגם עושה לי מסאג׳ אם אני חוזרת תפוסה וגמורה מהעבודה, בעיני אין קשר בין שליטה להתנהגות אנושית אמפתית.
הצרפתי​(אחר)
לפני 3 שנים • 27 במאי 2020
הצרפתי​(אחר) • 27 במאי 2020
Green eyed girl​ תתעוררי, לא שמת לב שיש הבדל ענק בין התייחסות עם הנשלטת להתייחסות עם הנשלט? עם הנשלטת מדברים בכבוד, בערכה, מקשיבים לה, וכו'. וכשמדברים עם נשלט פתאום משתנה הדבר ושוב אין אוזן מקשיבה, אין ערכה ואין כבוד. מעניין למה? אלא מה? עלמא דשקרא, יש אישה אחד למאה אנשים ולכן ...
וכל המבין יבין!
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 28 במאי 2020
צרפתי, תסלח לי, אבל אתה לגמרי טועה.
חסרים דיונים פה על איך מתייחסים לנשים? חסרים פוסטים בבלוגים של נשים פה עם הודעות אדומות מזעזעות ומגעילות? שולטות ונשלטות.
חסרות שולטות שמדברות על שולטים מלמטה?

אז לא, לא כל המבין יבין. המבין הזה מבין שכל קבוצה בכלוב יודעת לספר שהיא האומללה ביותר.
כמו, בערך, בכל מקום אחר.
אז שולטות עפות על עצמן ומתנשאות, כל השולטים עבריינים בפוטנציה, נשלטים הם פנטזיונרים ומחפיצים, נשלטות הן קורבן נצחי, וכולנו בכלל ניקים כפולים ומאונני מקלדת.
אז איך אמרת? כל המבין יבין? ואולי, השקרא הזה שלך, נובע מזה שכל אחד רואה רק את עצמו?
הצרפתי​(אחר)
לפני 3 שנים • 28 במאי 2020
הצרפתי​(אחר) • 28 במאי 2020
דרקן ראהל​ לא כתבתי דברי אלא בכדי להגיב על מה שכתבה Green eyed girl
"
לא יודעת באיזו מסגרת שליטה אתם/ן נמצאים אבל בן זוגי והשולט שלי מכין לי קפה ומביא למיטה בכיף וגם עושה לי מסאג׳ אם אני חוזרת תפוסה וגמורה מהעבודה, בעיני אין קשר בין שליטה להתנהגות אנושית אמפתית.
"

אז במקום לתקוף אותי, למה לא תקפתה אותה? מעניין למה??? והמבין יבין icon_wink.gif

חוץ מזה אתה רואה בעצמך ש Green eyed girl מעידה על מצבה וכהנה רבות מעידות גם כן על כך. ועל סמך אלו עדויות כתבתי מה שכתבי. ואף על פי שבודאי שיש גם כן נשלטות מושפלות, אני לא דברתי אלא על מצבן ביחס למצב הנשלטים ובתגובה לדבריה.

בסיכום, צריך להבין את הדברים, אי אפשר לפרט את הכל ובודאי שבכל דבר יש גוזמות ועוד וכל קורא יקר צריך לידע לברור את האוכל מתוך הפסולת.
חחחח אני מקוה שכולם מבינים הלשון שלי כי אני לא שולט בעיברית (האמת גם בשאר דברים אני לא שולט אבל אל תפרסמו את זה).