אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בשורה משמחת!

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 28 במאי 2020
ושוב המבין לא הבין. מצטער.
אתה אומר שיכולתי לתקוף את green, ושלא עשיתי את זה מסיבות מסתוריות כלשהן.
אז יאללה בוא נתקוף אותה:
אמרה שהשולט שלה מפנק אותה! אה, רגע, את זה אין מה לתקוף. אם היא אומרת שזה ככה, כנראה שזה ככה.
אהה! היא אמרה שאין קשר בין שליטה לאמפתיה! זה, כמובן... רגע, זה נכון. אין קשר.
אז בוא נתקוף את... אופס, נגמר.
אגב, שמת לב שאתה אומר שאין סיבה ששולטות יתייחסו חרא לנשלטים? שמת לב שgreen אומרת שבדסמ ויחס חרא ממש לא קשורים זה לזה? אז על מה, בדיוק, לא הסכמת איתה? אתה רק התעקשת שזה איזה יחס ייחודי לנשלטות, שנשלטים לא זוכים לו.
הייתי בשמחה מפרט איזה יחס אני מקבל מהאדון/ית שלי, אבל אני לא רוצה להרוס לה את התדמית הקשוחה. אז אני נשלט שמקבל יחס נפלא. אז עכשיו מה? נמצא הסבר למה אני לא כמו נשלטים אחרים?
תקרא שוב מה שכתבתי. אם במקום להיאחז ברעיון שנשלטים איכשהו זוכים להדפק בצורה יוצאת דופן, תשקיע זמן בקריאה של שרשורים ישנים,אני חושב שתבין אותי. תבדוק את כל מגוון הקיטורים, של כל מגוון האוכלוסיות פה.
ואם, אחרי שבאמת קראת את הדיונים האלה, עדיין תחשוב שנשלטים הם ה-קורבן מספר אחת בכלוב, אשריך.
אגב, העברית שלך בסדר גמור. קצת סבלנות, ואפשר לגמרי להבין הכל, שזה כל מה שחשוב.
היא בטוח יותר טובה מהצרפתית של רובינו, ne c'est pa?
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
הצרפתי כתב/ה:
Green eyed girl​ תתעוררי, לא שמת לב שיש הבדל ענק בין התייחסות עם הנשלטת להתייחסות עם הנשלט? עם הנשלטת מדברים בכבוד, בערכה, מקשיבים לה, וכו'. וכשמדברים עם נשלט פתאום משתנה הדבר ושוב אין אוזן מקשיבה, אין ערכה ואין כבוד. מעניין למה? אלא מה? עלמא דשקרא, יש אישה אחד למאה אנשים ולכן ...
וכל המבין יבין!

המרירות שלך נושכת.
חבל שזה הניסיון שלך כי הוא לא משקף את המציאות.
ובכלל, כל הניסיון להשחיר את פני הפמדום בכלל ובאתר בפרט לכדי מתן שירותי מין בתשלום מעצבן אותי.
ברוב המקרים שנתקלתי כאן ב-14 שנה הנשלט אינו אדם חלש ומסכן שצריך הגנה מהשולטת, אלא אדם שלם עם רצונות ואף מניפולציות משל עצמו.
כל ניסיון לרדד את המצב לכדי "הנשלטים החלשים והמנוצלים והשולטות הרעות החזקות והמנצלות" רק מצביע על כך שבחוסר האמון העצמי ובמה שיש להציע כנשלט, וללא פטיש פינדום אמיתי, היתה התדרדרות להצעת גמולים תמורת שליטה, כלומר ניסיון לרכישת שירותי מין, שבעיני הוא מעשה דוחה עם כל הפתיחות המינית והאחרת שלי.
מי שנענה לעוקץ של "קנה לי מנוי ב-30 ש"ח או שלא נדבר", "שלח לי פיצה ב-60 ש"ח כי אני מדברת רק כשאני שבעה" - שילין רק על עצמו ועל הנואשות שלו מול כל "שולטת" שפתחה פרופיל באתר הכלוב.
כמו כן, רבים בצ'אט כאן סתם כך ציניים ולא מנומסים כלפי חדשים, סתם כי הם יכולים ואולי זה נותן להם איזו תחושת כוח, כן, גם נשלטים אשמים בכך.
לדעתי אגב, פינדום (שליטה פיננסית) אמיתי בא ממקום אחר בכלל, שלא קשור להעמדת תנאים ואינו מהווה תנאי לפגישה, ככל הידוע לי, וגם זה לאור העובדה שראיתי כאן כל קינק אפשרי.
לגבי הבת שלי, יותר דחוף לי לדאוג איך היא תתנהג לאחרים ותנהל עצמה מולם, כי לדעתי במידה רבה זה יקבע את ההתנהלות מולה, בין אם היא שולטת, נשלטת, או ונילית.
וכמו שכתבו אחרים - יש כבר מקומות לפעול בהם כדי לתקן עוולות שנגרמו כגון המרכז למיניות אלטרנטיבית שבאמת פועל במסירות נפש, ואפילו המשטרה שלהפתעתי לא זלזלו או היו בורים לגבי ההקשר הבדסמי הפמדומי, לפחות בתחנת מסובים icon_smile.gif
כנשלט של נשים מעניין לציין כמה דלה האמונה שלך בהן.. "יש אישה אחת למאה אנשים", או כמאמר קהלת, "אָדָם אֶחָד מֵאֶלֶף מָצָאתִי וְאִשָּׁה בְכָל אֵלֶּה לֹא מָצָאתִי" - נראה שאתה בשל לחפש לך שולט גבר, שמעתי שהם מפנקים icon_smile.gif
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 28 במאי 2020
Dear french
Bonjour bien venu
שלום ,שלום ,שלול ,וברוכים הבאים ,ליזרא'ל.
שלום ובייאן ונו,א קומינוטא דו ליזראל סדו מזו ,שלום .
שלום חביב יקר ,בחור נחמד ,טוב אתה פה ביזראל.
ולא בסיינט דוני, ולא בסרסל גארז'.ולא במרסיי, ולא בבורדו. ברוך הבא שלום לך חבר .שב עימנו קצת .

אקוט ,שרי.
תקשיב .בצורפת, היהודים שמה,הם קומינוטה ז'ייוף. שם זה תרבות של מדינה מערב ,הקוראסון זה קוראסון.
הבאגט,זה באגט .והקפה זה קפה ,בלי לה ,וקפה או לה, זה כמו שזה ,קפה או לה.

פה ביזראל, יש הרבה פולניות,ורוסיות,וישראליות, שהם בנות של פולניות ,ורוסיות.זה נשים מסוג שונה מפראנסייז.
הם לא אומרות ,לגבר ,מוסייו
והם לא יגידו לאשה, מאדאם, או ,מאדמוואזל.
מרסי ,סיל וופלא, מרסי בוקו,מרסי בייא, ז'וו זומפרי, וכ'ו
לא יקרה פה ,שר אמי .

הם פה לא בתרבות של מונמארט,מולייאר,פה אין שאנל,מרסי מארסו, רישאר אנקונינה, ז'ראר דפארדיה, מוליין רוז,פולי בראז'אר, לידו, בודהה קפה ,
פיגאל בלאנש, קוט דאזור, ניס, קאן,פרנס אולברט, פרנסס קרולין. הובר דה ג'יבנשי, קריסטיאן דיור.
פה אין כל זה ,שר אמי .
פה יש קסטרו ,פוקס אנואר. מבצע 3 ב 100 וגם זה יקר לישראל אישה .

פה זה יזראל. נשים עצבני ,נשים תרבות אחר .
נשים אינטוגרטי ביקורת הרבה קשה .על גבר .גבר בעיות יזראל..
תרבות של כסף במכולת. תרבות של נרבוס, סיגארט קפה שחור .לחם גבינה סקי מוקסימום. קמצן .
צריך אתה חושב ,איך אתה מיישר קו ,עם תרבות של נשים זה ,בנות של נשים פולין, גליציה, רוס, אוקראינה.
זה נשים בנות של נשים, חיים לא פשוט .
יודע , שואה, עבר,דרמות קשה ,הסטוריה קשה .

כשזה כל זה מתערבב לפרונסיז,יהודי , בא ישראל .עושה עליה .
הוא חושב כולם יהודים ,זה אחים אחיות ,יהודים .
אנחנו יהודים ,הכול משפחה אחד ,חברים, צוחק, דיסקוסיון, סדו מזו ,הכל אנחנו זה ,אחד יהודים.

למה ככה יחס אונטיפוטיק?
זה יזראל ,יזראל אישה ,הולך בצורפת ,מקסימום, עובד באופה עוגות .אישה יזרואל, אף למעלה, פה גדול ,הרבה ביקורת. למה צורפת לא מדבר אונגלז, אני יזראל לא יודע פרונסז, למה צורפתים, לא סימפטיקמו, אם אני לא מדבר פרונסז?

אבק ,ליזראליי, סה טו ,טרא קומפליקה.
אקוט ,סדו יזראל סה טרה קומפליקה, פרסקו ,לה פאם דה סדו מאזו אילה טרא אשה , נרבוס ,פרסקו אילה פה לארז'ון. קמצן.מפחד כסף לא חוזר ,אחרי הולך.בוכים כמו חולצה צהוב בצורפת רוצה מונה כסף מגובורמונט ממשלה מקארון.
כועסים שובר חלון. פוליס צורפת בורח.
נשים פה , אוסי ,אילה פה בון סקס ,אלאמ'ור. כי לא פה לאמור ,כמו ז'אן דה פלורט.
אין פה כזה פאסיון ,תשוקה. רומנטיקה.
פה זה מכנס קצר וגופיה.

בוקו דגרושות. בוקו בעצבים,בוקו דה פחד מגברים,חדש.
אילה פה לו טקניק, קומו פאר ,בון סדו מזו ,אבק לה הום יזראליין.

צריך נושם עמוק .
מחכה קורה אותך נס, אולי אתה מכיר סדו מזו ,טוב .
ביום אחד.
למנטליטה איסי ,זה פה למנטליטה קום אורופ.

שלום. שלום .
ברוכים באים ,פה .
לקונסיסטוואר, קומינוטה ,דה Sm
יזראל .
אתה עושה פה בשביל מדינה .מדינה עושה פה בשבילך.תביא עוד כסף

יזראל אוהב כסף רק לריש.
תיזהר מתווך מוכר אותך אשדוד או נתניה 5 מיליון אורו.
מה דירה עולה 1.5 מיליון שקל .
אתה ניזהר.חושב.לפני קונה בית על ים .
שלום אותך שאר אני ברוך הבא יזראל.
אני אוהב .יהודי אותך.שלום.
אין סדו מזו עכשיו .אולי פעם אחר

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מאי 28, 2020 12:44 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Talulya​(נשלטת)
Talulya​(נשלטת) • 28 במאי 2020
אהבתי במיוחד את סעיף 3. אדבר על זה עם השולט שלי😁😁😁
ואם ברצינות.אם 2 הצדדים נהנים מהפעולה למה שצד 3 יתערב??
Sm Art{☆Sm}
צרפתי יקר שלום חבר .
אני רוצה מסביר אותך ,כמה דברים.
לכל עלילה סדו ,יש היסטוריה ישן .
אתה בא פה חדש .
חסר אותך היסטוריה סדו ישן .
פעם נשים בסדו הרבה הרבה , פה .
עבדים יז'ראל ,עושה כמו טרור ,לנשים אומר הם סדו מזו .
שולחים הרבה הודעה ×קופי פייסט .
מציעים ,אני נהג ,אני לשון,אני מכונת כביסה גברת .
אני עושה הרבה אותך ,מוריד ירח אותך .מוריד שמש אותך.,אני רק רוצה לוקלוק רגל ,אותך. בבקשה .
גברת סדו יזראל מקבל 500 ירח כל יום .500 נהג כל יום.
500 פרופוזיסיון,שאק ז'ור.
אומר אשה יזראליין, סה פארדי'ס בוא אני בודק ,הצעות .
בא רווק אומר, אבל נשוי .בא בחור בן 30 נראה בן 90.
הרבה אכזבה .אכזבה הרבה אשה יזראליין.
עושים סלקסיון, מוציא נשים גבר ,חוק חדש ,בגוברמונט אסור נותן נשים כסף ,אסור מביא נשים כסף .הרבה נשים הולך .לא חוזר, מה זה פה אין כסף ,אבל זה חוק תמר זונדברג ושדולה פמינזציון, יזראל.
אשה לא צריך כסף גבר .אשה יכול עושה כסף .
הרבה נשים קונפליקט,כסף סה בון ,כסף סה פה בון ?
זונדברג עושה טוב, או אני בעצם רוצה חתן סדו ?
הם לא מבין נשים יזראל ,כל גבר סדו, זה דבר כבר מארייאז',יש אותו אשה עם טרנינג ,לא נותן אותו סקס ,ולא סדו ,בבית. כלום עונש .אשה ברוגז .גבר בא עושה כרטיס סדו אני סדו ,חושב יזראלייה שולי אותו הודעה אונז'לינה ג'ולי ,חושב הוא מינימום שון קונרי ,מינימום, ז'ורז'ט קולוני.
הוא חולם חלום .
פה הוא מקבל מקסימום מרסל ביטון ,מפתח תקווה .אומר אתה שוטף בית והולך קיבינימאט, לפני בא בעל משוק ,שובר לך ולי ראש.
אם אתה פה נשאר.
לך אשה שלך .

צריך חושב איך אולי מוצא אשה שולט ,פנימיה אור החיים ,מה ברוגז עם מנהל שמה

אולי מוצא משהו טוב על גרבונים 9 דונר.
בחורה קרית גת ,מה רב עם אבא חוזר בתשובה

צריך הרבה מזל ,ותפילות.

צריך אתה מתפלל הרבה הרבה, חזק ,אולי בא אותך אשה סדו ,יהודי ביזראל.
אולי קורה אותך נס ,אתה מוצא אשה סדו.טוב.
תמר זונדברג עשה חוק ,
אתה עכשיו מתפלל ,בוכה. אולי בא אותך בחורה יפה סבאג כמו במטומטמת לוקח אותך מקסיקו לסדו עם הגמדה.
הצרפתי​(אחר)
הצרפתי​(אחר) • 28 במאי 2020
כשחמשה אנשים מספרים על אותו מקרה שראו ביחד, יש לפנינו חמישה סיפורים שונים לחלוטים. למה? כי כל אחד אינו מספר מה שראה אלא מה שחווה, איך הוא הרגיש ואיך הוא מבין ומפרש את מה שעיניו ראו.
אותו דבר בכתיבה, הכותב מתכוון לדבר אחד והקורא מבין ומפרש אחרת. קשה מאוד להביע את דעותיו באופן שכל אחד יבין בדיוק למה אנו מתכוונים. ובפרט שיש כמה ששומעים מה שרוצים לשמוע ואינם מעוניינים בכלל להבין מה שאתה אמרת. אני מדבר על עצמי גם כן כי אני רחוק מלהיות אדם מושלם.
אז אני כותב, ואני קורא תגובות ואני אומר לעצמי: אבל זה לא מה שכתבתי, זה לא מה שאמרתי, זה לא מה שהתכוונתי! מה נומר ומה נצטדק?
סוף דבר אין שום דבר כי אם לקיים "ואהבת לרעך כמוך". ואני מיחל לכל אחד חג שמח!
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
ישר אתה עושה מעצמך קורבן וטוען שאנחנו, או אני לצורך העניין, "איננו מעוניינים להבין".
זוהי האשמה כבדה, מזל שהיא חסרת שחר.
בא אדם, קורא שרשור, מהרהר בדבר ומגיב בתגובה מנומקת, וזה מה שיש לך להגיד?
נו באמת. עצתי לך - תפסיק לחשוב שמתנכלים לך על סמך מיגדר או נטיה בדסמית, עשה מאמצים לצאת מגישת ה"אכלו לי שתו לי", היא אינה מועילה או יעילה, ותתבגר כבר.
הצרפתי​(אחר)
הצרפתי​(אחר) • 28 במאי 2020
שיר כאב​ לא התכוונתי להיות קרבן והמסכן של השיחה, רק שאני קראתי וקיבלתי דעה של כל אחד ובסוף כל ווכוח צריך לדבר שלום שלא לצאת בפירוד אלא באחדות. את רוצא להשיא אותי למקום אחר ואני לא מעוניין בזה. אם את או משהוא אחר רוצא לדבר איתי על הנושא או על דברים אחרים בכיף כי בכתיבה כבר ראיתי את הגבול ואי אפשר לפרש כל צורכו את הדעות והמחשבות בכתיבה. אז אולי נפגש כולנו יום אחד באיזה מקום (בירושלים אם אפשר) ונלמד להעריך ולהכיר כל אחד את השני בכדי להבין אותו.
אז אני חוזר ומיחל לך בפרטיות חג שמח.
נב: ואם את נופלת עלי עוד פעם תיזארי אני יעשה לך נשיקה צרפתית icon_smile.gif
Sm Art{☆Sm}
אתה רוצה אחדות ?
אדון פרענצוזקי,אחרי שאתה מציין ,עובדה 2 יהודים ,3 דעות ???
אתה אדון פרענאצוזקי שטחון בבנק עם 6 מליון ,יורו,הולך ומבקש מגרושות, שחיות על דמי מזונות סשנים,של BDSM יהודי ,ועוד שישלמו לך חודש חופשה ,על זה שהואלת להסתשן תחתיהן?

אתה אדון פרנצוזסקי ,מנפנף בנקודה היהודית ,בעוד שאתה לא עלית למדינה יהודית, אתה עשית עליה ,למדינה חילונית ?

ציינת "פגועי נפש " .
נכון ,או לא ?
התחלת לחלק לייקים לפוסטים של עצמך ?

אתה רוצה לדחוף נשיקה צרפתית לאשה שאתה לא מכיר ,רק בשל בגד לטקס ,אדום ?

אתה מחפש סימפטיקה ,ויחסי אנוש ,בתוך בדסמ" ?

סה דגולאס ....

הרבה תמיהה, וסתירה בכיתוביך .
פרנוזצסקי יווארי.
רמפול

Re: בשורה משמחת!

רמפול • 28 במאי 2020
הצרפתי כתב/ה:
התם לא חושבים שצריך לאסור ה- MONEY-SLAVE שהופך להיות יותר ויותר נפוץ בימינו וממש מריק לגמרי הפגעי נפש והיותר חלשים בדעתם?

לא. יש דבר שנקרא רצון חופשי ואם מישהו בוחר להיות מטומטם שיבושם לו.

גם לשתות אלכוהול זה מסוכן. הרבה יותר אנשים מתו מנהיגה בשכרות מאשר מפינדום. אתה רוצה לאסור על מכירת אלכוהול? ויש עוד דוגמאות למכביר.