אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם החלפת כינוי כל כמה חודשים/שבועות מעידה ו/או מצביעה על ..

Marcus Wright​(אחר)
לפני 3 שנים • 29 במאי 2020

האם החלפת כינוי כל כמה חודשים/שבועות מעידה ו/או מצביעה על ..

Marcus Wright​(אחר) • 29 במאי 2020
.
האם החלפת כינוי כל כמה חודשים/שבועות מעידה ו/או מצביעה על משהו בעייתי באישיות?

במהלך כל שנותי באתר (16.5 שנים, אבל מי סופר?) החלפתי כינוי רק פעם אחת.
וזה לא היה לי קל. אני לא יודע לשים את האצבע מדוע זה היה לי קשה רגשית אבל עשיתי את זה. רציתי להרגיש שתם עידן בחיי ושאני בן אדם אחר.
מעבר להרגשה, רציתי לגרום לסביבה לראות אותי בצורה אחרת. שונה.
הרגשתי שהכינוי הקודם מעלה באנשים שלא מכירים אותי קונוטציות מסויימות שאני לא מעוניין בהן. ולא רציתי שכך האישיות שלי תיוצג.

כאמור החלפתי כינוי רק פעם אחת במשך 16.5 שנים אבל שמתי לב לכך שבמרחב הוירטואלי יש מי שמחליף/ה כינוי ממש כל כמה חודשים, לפעמים אפילו שבועות.
לא רק כאן בכלוב, יש משחק שאני נוהג לשחק בפלאפון ושם זה אפילו מורגש עוד יותר.
בעיני החלפת כינוי כל כמה שבועות/חודשים מצביע על משהו בעייתי באישיות. זאת אמנם ראיה שיפוטית אבל סובייקטיבית ולכן אשמח לדעתכם/ן
האם החלפת כינוי כל כמה חודשים/שבועות מעידה ו/או מצביעה על משהו באישיות?
ולאו דווקא בעייתי, אולי דווקא על יצירתיות למשל?
.
o a
o a
o a • 29 במאי 2020
זה כמו בחורות שאוהבות לצבוע שיער כל חודשיים.. פשוט בא להן שינוי. לא צריך לחפש מחלות נפש בכל התנהגות אחרת לא נצא מזה
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 29 במאי 2020
אתה בוחר מאפיין סופר דופר שטחי ומגדיר באמצעותו את הבן אדם. טעות גדולה.
זה הגיוני בערך כמו להגיד שמי שמעשן גראס הוא בטלן שרואה סרטים מצוירים כל היום.

החלפת כינוי יכולה להיות חלק קטן בפאזל עם עוד חלקים, אם הבן אדם בעייתי באופן כללי, יכול להיות שהחלפת הכינוי זה חלק מהבעיתיות הזאת.
אבל יכול להיות אחלה בן אדם שמחליף כינויים סתם כי הוא אוהב את הגיוון, או בהתאם למצב הרוח. מה זה כינוי? סתם מילה חסרת משמעות שדבוקה למשתמש.
Marcus Wright​(אחר)
ההשוואה לצבע בשיער מעניינת ואולי גם היא תעיד על משהו שכזה. עד כמה שאני שם לב לסביבה, רוב הבחורות לא מחליפות צבע שיער כל שני וחמישי.

בעיני כינוי אינו "סופר דופר שטחי" .. זה כמו לומר שהשם הפרטי שלך הוא סופר דופר שטחי.
לשם קבוע יש משמעות ניכרת בחיי היום יום. עובדתית אתה לא מחליף אותו כל שני וחמישי. (לדעתי זה גם לא אפשרי חוקית) מדוע כינוי וירטואלי כן ושם אמיתי לא?
שהרי כאן כולם מזדהים באמצעות כינוי ולכן הוא מקביל לשם במציאות. ולכן הטיעון שלך לא מחזיק מיים בעיני.
אני כן מסכים עם האמירה שהחלפת כינוי היא עוד חלק בפאזל. אבל לחלק הזה יש משמעות ניכרת.
o a
o a
o a • 29 במאי 2020
זה לא חלק בשום פאזל, זה יכול להיות סימפטום אבל רק אם באמת יש בעיה. זה כמו שלא כל מי שכואב לו הראש חולה בסרטן המוח, אבל אם יש לך סרטן המוח כנראה יהיה לך גם כאב ראש
אתה פשוט מייחס למשהו חסר חשיבות יותר מדי חשיבות
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 29 במאי 2020
בעיניי החלפה תדירה של הכינוי היא סימן אזהרה. היא יכולה להעיד על הפכפכות שתשתקף אחר כך גם בקשר. לפעמים היא מעידה על כך שהאדם שרף את עצמו אצל יותר מדי אנשים ומנסה להתנער מהקונוטציה השלילית שנוצרה לכינוי שלו עקב כך.
לפעמים זה כי האדם שכח סיסמה ונראה לו יותר פשוט לפתוח פרופיל חדש. מילא אם זה קורה פעם בכמה שנים. אבל כל חודשיים?
    התגובה האהובה בשרשור
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 29 במאי 2020
Marcus Wright כתב/ה:
ההשוואה לצבע בשיער מעניינת ואולי גם היא תעיד על משהו שכזה. עד כמה שאני שם לב לסביבה, רוב הבחורות לא מחליפות צבע שיער כל שני וחמישי.

בעיני כינוי אינו "סופר דופר שטחי" .. זה כמו לומר שהשם הפרטי שלך הוא סופר דופר שטחי.
לשם קבוע יש משמעות ניכרת בחיי היום יום. עובדתית אתה לא מחליף אותו כל שני וחמישי. (לדעתי זה גם לא אפשרי חוקית) מדוע כינוי וירטואלי כן ושם אמיתי לא?
שהרי כאן כולם מזדהים באמצעות כינוי ולכן הוא מקביל לשם במציאות. ולכן הטיעון שלך לא מחזיק מיים בעיני.
אני כן מסכים עם האמירה שהחלפת כינוי היא עוד חלק בפאזל. אבל לחלק הזה יש משמעות ניכרת.

מעוניינת להרחיב קצת את המחשבה icon_smile.gif
בעיני גם שם פרטי זה סופר דופר שטחי. רוב האנשים אפילו לא בחרו אותו אז למה שתהיה לו משמעות בשבילם? נראה לי שעם הזמן מחליטים שזה מי שהם ומוצאים את הסיבות למה השם מבטא אותם. גם אני עשיתי את זה עם השם שלי מן הסתם, נתתי לו משמעות של עבר הווה ועתיד (ואפילו כרכתי אותו עם דימויים מהתנ"ך ומשוררות מודרניות!), אבל בסופו של דבר יכלתי לעשות את זה עם כל שם שניתן לי ו"להתאים" את עצמי לכל החלטה של כל משמעות.
אותו דבר עם ניקים בעיני. יש אנשים שיקשרו לשם ויזדהו איתו, יהפכו אותו לחלק ממי שהם, ויש כאלה שרואים שהכל כאן זה 0 ו-1 ויחליפו את הניק בכיף שלהם מתי שבא וכמה שבא.

עושים את זה הרבה במדיות חברתיות כגון טוויטר וזה מצחיק וקליל. לא חייבים לקחת הכל ברצינות קיומית.

אני מסכימה שיכול להיות שאנשים מחליפים את הניק כדי כאילו "להתחיל מההתחלה" אבל זה די מטופש כי עדיין כל התגובות שלהם בפורומים, הבלוג שלהם והודעות שהם שלחו לאנשים מקושרים לפרופיל, לא?
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 29 במאי 2020
להתרחק מהאנשים האלה.. ולתזכר בהערות הפרטיות למקרה שיפנו
Marcus Wright​(אחר)
Askew כתב/ה:

מעוניינת להרחיב קצת את המחשבה icon_smile.gif
בעיני גם שם פרטי זה סופר דופר שטחי. רוב האנשים אפילו לא בחרו אותו אז למה שתהיה לו משמעות בשבילם?

נכון שלא בחרנו את השם הראשוני שניתן לנו אבל יש לנו אפשרות לשנות אותו. עובדתית מעטים האנשים שעושים את זה. זה מצביע על כך שאנשים חיים בשלום עם השם שניתן להם ואף אוהבים אותו. מי שלא אוהב מחליף. אבל לא מחליפים בתדירות של אחת לחודש.
הפואנטה היא התדירות.

Askew כתב/ה:

עושים את זה הרבה במדיות חברתיות כגון טוויטר וזה מצחיק וקליל. לא חייבים לקחת הכל ברצינות קיומית.

אין לי בעיה שעושים את זה, גם אני עשיתי את זה. השאלה היתה ממוקדת ואם לא אז אמקד אותה.
האם זה מצביע על משהו באישיות כאשר הדבר מתבצע לעיתים תכופות?

Askew כתב/ה:

אני מסכימה שיכול להיות שאנשים מחליפים את הניק כדי כאילו "להתחיל מההתחלה" אבל זה די מטופש כי עדיין כל התגובות שלהם בפורומים, הבלוג שלהם והודעות שהם שלחו לאנשים מקושרים לפרופיל, לא?

אז הסכמנו על משהו אחד.
sarang
sarang • 29 במאי 2020
עבורי הכינוי הוא סתם כינוי.
משקף את מצב רוחי באותו רגע.
לפעמים אופטימי וקליל לפעמים כבד, עצוב ואפל.
כמו שאני מחליפה טבעות וצבע אודם לפי החשק, כך אחליף את הכינוי.

*את צבע השיער לא ניתן להחליף באותה תדירות וקלות מאחר ואנו מוגבלות לצבעים שמחמיאים לנו.