סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנות 35 ומעלה

אורן דנינו 2657​(נשלט){הנכנע}
לפני 3 שנים • 2 ביוני 2020

בנות 35 ומעלה

כל הרעיון לפי דעתי של הbdsm שזה עולם ללא גבולות וללא חוקים שרק שתי הצדדים קובעים את החוקים והמגבלות הרי. שמתי לב שיש מלא צעירים בפורום ויש מלא מלכות בגיל ה-40 . ממה שאני רואה כמעט כל מלכה שהיא עברה את הגיל 35 בערך מגבילה שמגיל 40 ומעלה ולא פחות (בין הנמוכים שראיתי זה 30) היא מחפשת את הנשלט שלה .
מה אתם חושבים/חושבות זה באמת קריתי הפרש גילאים כה גדול לסשן/אפילו קשר שזה יכול להפריע ? אני אישית בחיים הייתי רק עם קשרים שגדולות ממני דווקא כנגד כל היסכויים מצאנו נושאי שיחה משותפים בגלל ההפכים המנוגדים , אני תמיד אומר שהגיל רק מספר ולא קובע הרבה .
אז מה אתם חושבים או אתן חושבות הפרשי גיל יכולים באמת להוות בעיה ? דווקא כל הרעיון לנסות ולהתנסות פה ולעשות עולם ללא מגבלויות וגובולות
אשמח גם לשמוע את הצעירים הנשלטים מה הם מחפשים וגם השולטות פה בגיל 30 ומעלה ולמה זה מפריע להם להיות עם צעיר ועדיף נשלט יותר מבוגר
''''''''''
'''''''''' • 2 ביוני 2020
מה הבעיה פשוט לכבד כשמישהי כותבת שהיא מעוניינת בפרטנרים רק בגילאים מסוימים?

או לצורך העניין לכבד כל גבול שמופיע בפרופיל.

למה צריך לכתוב על זה פוסט? איזה תשובות אתה מצפה לקבל?

אתה אמנם פחות ממורמר מהכותב הממוצע, אבל התירוץ שלך הוא שמדובר בעולם ללא חוקים ומגבלות? בחייאת בנאדם.

סתם גורם לך להישמע ילדותי ומתלונן.

אגב, אני לא נוטה להעיר לאנשים על שגיאות כתיב וניסוח, כי לפעמים יש לזה סיבות טובות, אבל תשקול לעבור על הטקסט לפני שאתה מפרסם. יקחו אותך יותר ברצינות.
אוקיינוס​(נשלטת)
אוקיינוס​(נשלטת) • 2 ביוני 2020
אני חושבת שסטטיסטיקות מראות שאצל נשים הגיל הרצוי של הפרטנר עולה עם השנים, בהתאמה לגילן, בעוד שאצל גברים (סטטיסטית, זו אינה הכללה) הנטייה היא להרחיב את הטווח (כלומר, גם צעירות וגם קרובות לגילם) או במקרים אחרים, להישאר על אותה קבוצת גיל - וכך נוצר פער שנים הולך וגדל בינם לבין הפרטנרית הרצויה.
כשאתה שואל פה "למה זה מפריע", אתה שוכח שגיל הוא רק עוד העדפה. כמו שיש כאלו שנמשכים לנשים מלאות ובהירות, לדוגמה, וזה אולי לא "יפריע" להם להיות עם אישה שאינה בטייפ הזה, אבל זאת לא ההעדפה שלהם.
כדאי לזכור גם שהמגוון העצום של הגברים שפונים אלינו מאפשר לנו להיות יותר בררניות.
[quote="NobleSavage"]מה הבעיה פשוט לכבד כשמישהי כותבת שהיא מעוניינת בפרטנרים רק בגילאים מסוימים?

אתה אמנם פחות ממורמר מהכותב הממוצע, אבל התירוץ שלך הוא שמדובר בעולם ללא חוקים ומגבלות? בחייאת בנאדם.

סתם גורם לך
אגב, אני לא נוטה להעיר לאנשים על שגיאות כתיב וניסוח, כי לפעמים יש לזה סיבות טובות, אבל תשקול לעבור על הטקסט לפני שאתה מפרסם. יקחו אותך יותר ברצינות.[/quote
]

זה עדיף מאשר להיות מתנשא כמוך. אין לך תגובה להביע פשוט אל תגיד כלום . התגובה שלך אם כבר מיותרת , אז כתבתי קצת ניסוח לא תקין , בטעות יצא לי שגיאות כתיב קורה אנחנו בני אדם. אבל זה תגובה של מתנשא כמוך , לא התמרמרתי רציתי לשמוע דעות של אחרים בנושא פערי הגילאים מה חושבים על זה . אין לך מה לענות שב בשקט בחייאת .... לא פירסמתי שם של אף אחת אמרתי בכללי מה אני רואה לרוב בפורום לגיטמי לגמרי לפתוח פוסט מה חושבים על פערי גילאים במיוחד שכל הרעיון של המקום הזה זה עולם ללא גבולות. סתם שתדע במציאות אנשים כמוך אוכלים, אתה מהאנשים שמאחורי מקלדת גברים ....הכי מגעילים אותי.
"מתהפך" היקר תגיד אתה מעריצה מאוהבת שלו שאין לך דעה משל עצמך? 😂
ותשמור את המילים האלו לעצמך . במציאות לא היה לך אומץ לדבר ככה בכלל מזהה אנשים כמוך
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 2 ביוני 2020
אולי הגיל הוא רק מספר, ובאהבה אין חוקים, אבל מה לעשות ובאתר הזה נשים מקבלות המון פניות וצריכות לסנן.
כנראה שהרבה נשים הבינו שיש הרבה יותר סיכוי שמישהו מבוגר יותר ימצא חן בעיניהם, ואין להן כוח לסנן מבין הרבה צעירים מישהו שישבור את הסטיגמה.
וחוץ מזה אולי למישהי יש רצון ספציפי במישהו מבוגר שאותו היא רוצה לממש, לגיטימי לא?
אני למשל מחפש לרוב נשים צעירות או בגיל שלי, ובטינדר אני עושה פחות סוייפים למבוגרות.
האם אני מפספס את אהבת חיי? האם מקרון צדק כשהתחתן עם המורה שלו מבית הספר?
יכול להיות, אבל בחיים בוחרים ומצמצמים אפשרויות. אם אתקל במישהי מבוגרת שתשבה את לבי,
כנראה שזה יהיה מחוץ למרחב הוירטואלי בסיטואציה יותר ספונטנית.
כאן נשים כותבות בפרופיל גבולות כדי להקל על עצמן את החיים,
ואם אתה פונה למישהי למרות שהיא כתבה שהיא לא מעוניינת,
זה כבר רושם ראשוני די גרוע, ורושם ראשוני קשה לתקן. לא חבל?
רוצה לשכנע שעדיף צעירים? אתה יכול לכתוב איזה הסבר למה שווה לנסות נשלט צעיר.
ואם אתה רוצה להראות שאתה בוגר לגילך, אתה יכול לכתוב על זה בלוג, ולהפליג במחשבותיך העמוקות והמעניינות.
אם הוא יהיה מספיק מוצלח, בטח יהיו גם כמה מבוגרות שיקראו אותו.
אם שום דבר אחר לא עובד, אתה תמיד יכול לנסות לצאת מהמרחב הוירטואלי למאנץ' או למסיבה, ואולי תעביר את המסר שלך בעזרת
שפת הגוף, בלי פרופילים ופורמטים נוקשים, אבל אם גם שם מישהי אומרת לך שאתה צעיר לה, תהיה בחור טוב ואל תנג'ס.
אלה החיים.
שלגי
שלגי • 2 ביוני 2020
NobleSavage כתב/ה:
מה הבעיה פשוט לכבד כשמישהי כותבת שהיא מעוניינת בפרטנרים רק בגילאים מסוימים?

סתם גורם לך להישמע ילדותי ומתלונן.

אגב, אני לא נוטה להעיר לאנשים על שגיאות כתיב וניסוח, כי לפעמים יש לזה סיבות טובות, אבל תשקול לעבור על הטקסט לפני שאתה מפרסם. יקחו אותך יותר ברצינות.

תכלס, הבחור צודק

מבינה שזה ביעס אותך - אבל זו השורה התחתונה
מספיק לנסות לדחוף לנו דברים שכתבנו מפורשות שאיננו מעוניינות בהן.
ההחפצה מאחורי הגישה הזאת תמיד מזכירה לי את המשפט האלמותי:
״יבוא לך דינה״
שאלתי הייתה בכללי למה הפערים הגדולים משמעותיים לקשר לבנות פה שלא מעוניינות בצעירים ואך ורק בגילם כי בנינו רוב הגברים עם צעירות זה לא בעיה לרוב . הכל היה מתוך סקרנות לא מרמור או בדווקא לשאול למה הנשים פה רושמות ככה!!
עוד מישהו רוצה לנסות לחנך אותי או להגיד שאני ממורמר , להעיר על השגיאות כתיב , לכתוב לכבד מה שכותבים פה?
אז אני ינסך שוב ושוב את השאלה מי שרוצה מוזמן לכתוב מה הוא חושב על פערי גילאיים כה רב לקשר מכל סוג שהוא . אשמח לשמוע מהקהל של הבוגרות פה מגיל 30 ומעלה אפילו על קשרים שניסיתם ומה גרם לזה להיגמר .
מי שלא רוצה לענות על זה ועדיין רוצה למשיך להעיר לי על הפוסט ולהגיד לי לשחרר ומה הבעיה אם מה שאנשים כותבים בחייאת תחסכו ותעברו לפוסט אחר ... התגובה מיותרת .כבר כתבו פה את הרוב. תודה .