לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנות 35 ומעלה

the rain song
לפני 3 שנים • 3 ביוני 2020
the rain song • 3 ביוני 2020
אני לא חושבת שזה נכון להגיד שגיל הוא רק מספר. מי שאומר את זה הוא בדרך כלל צעיר שפשוט עדיין לא הספיק להיות בגיל אחר. ההשוואה שלו היא לילדות ולגיל הנעורים. כאדם בוגר הוא עדיין לא היה בן 30, 40 והלאה. כך שהוא עדיין לא יכול לדעת שגיל זה ממש לא רק מספר.
נראה לי שאם אדם בן 50 יגיד שהוא כמו כשהיה בן 20 - הוא בזבז 30 שנה.

אני בת 54 ואני בספק אם אתה יודע לספור כל כך הרבה (סתם, בדיחה) ואני מקבלת לא מעט פניות מגברים צעירים ממני בהפרשים משתנים.
לגבי גברים צעירים מאוד - ובכן, אני נורא שמחה שאתם משרתים את מדינתנו במדי צה"ל, גם על כך שאתם רוכשים השכלה גבוהה. קצת מריבות עם ההורים אני מבינה, גם איך החדר שלכם נראה, זה חשוב. לא אומרת שלא, רק מה? לא מעניין אותי, האשה המבוגרת שהנני.

ואם נגלוש מכאן באלגנטיות אל התאמה זוגית עם פערי גיל אז אני חושבת שכל מערכת יחסים שאינה עומדת בסטנדרט הנורמטיבי והמקובל שדוחפים לנו למוח מגיל אפס תלוייה בעיקר ברצונות של האנשים באותה נקודת זמן. גבר בשנות ה - 30 שלו שרוצה זוגיות ומשפחה לא יכול להיות איתי גם אם נאהב עד השמיים והכוכבים. הוא לא יקבל ממני ילדים גם אם הוא יהיה שפוט לי על התחת הכי בעולם.

ואם בחורה צעירה שואפת גם היא להנשא ולהקים משפחה לתפארת הרי שאין לה מה לחפש עם גבר נשוי או מבוגר בעל ילדים בוגרים שלא עולה על דעתו להתחיל שוב פעם ללכת לנדנדות כל יום. ועוד תרחישים שונים ומשונים (בזמנכם החופשי תשנו את הגבר והאשה כראות עיניכם.)

מתי זה כן יכול להצליח? כשהציפיות והרצונות מהחיים מתואמים. אם אהיה עם גבר צעיר, ברור לי שהוא יתייחס אלי כאל משהו זמני. הפוגה מהמירוץ לחיים. הוא לא ייקח אותי להורים שלו לארוחת ערב שישי ובאופן כללי היחסים יהיו חשאיים יחסית. אני לא אומרת שאין מצבים שיש תיאום ומערכות יחסים יכולות לפרוח בכל הרכב. אני כן אומרת שבדרך כלל יש קשר בין הגיל לבין מה שרוצים להשיג בחיים.

בקשר ליחסים חד פעמיים, זה יכול להתרחש בכל מצב. מנסיוני האישי עם הפז"מ המכובד שלי, גברים מתחילים להיות ממש טובים בסקס מגיל 40 ומעלה. נכון שלצעירים יש זקפה מפוארת וחרמנות בלתי נדלית והם מסוגלים גם 7 פעמים בלילה אבל גברים מבוגרים יותר, אולי בגלל שכבר אין להם את אופציית 7 פעמים, טורחים הרבה יותר בפעם פעמיים שעומדת לרשותם.
אבל אני בטוחה שיהיו נשים שיחלקו עלי. זו כבר העדפה אישית.

לסיום, העדפה לנשים מבוגרות מרגיש לי קצת כפטיש. אני לא כל כך מעניינת אותם, שנת הלידה שלי מדליקה אותם. ואני מעדיפה אנשים שיתעניינו בי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 ביוני 2020
זה שיש למישהו משיכה למאפיין מסוים, לא אומר שהקבוצה בעלת המאפיין הזה חייבת לתת לו צ'אנס רק בגלל שבא לו.
וזה לא משנה איזה מאפיין "עושה לו את זה"- גיל, גובה, משקל, צבע עור וכו'. אנשים הם לא קטלוג שאתה מסתכל עליו, ואומר "כזה אני רוצה" והצד השני אמור לקבל את הרצון שלך גם אם הוא נוגד את שלו.
גם אם אתה נחמד, גם אם אתה חכם, גם אם אתה באמת בוגר לגילך, גם לדעתך הסיבה לא הוגנת ואם רק היו נותנים לך את צ'אנס היית מוכיח לצד השני מה הוא מפספס.

התפיסה הזו של "מגיע לי להכיר אותך כי אני נמשך אליך, ודעתך בעניין פחות משנה לי" זאת תפיסה מאוד רווחת בקרב נשלטי הכלוב. אין אישה שלא מכירה את מתוך התבוננות קצרה באינבוקס שלה. ומניסיון, דווקא ככל שהם צעירים יותר, ככה הדעה הזו, מלאת תחושת הזכאות הזו, היא ניכרת יותר והם אפילו לא מבינים מה לא בסדר בה ומשוכנעים שנעשה להם איזשהו עוול ולא להפך- שהם אלו שמרדדים מישהי לפטיש שיש להם ולא אכפת להם מרצונותיה אם הם סותרים את שלהם.
וזאת הסיבה שגם נשים צעירות עצמן מעדיפות פעמים רבות מישהו בוגר יותר ולא את בני גילן.
הנשים כאן, ובכלל, הן מעבר למאפיינים הפטישיסטיים שגברים רוצים להפיק מהם משהו. וזה דורש מישהו בוגר בשביל לצאת מההשקפה האגוצנטרית הזו ולראות באישה בעלת רצונות ומטרות שלא מסתכמות במה שאתה רוצה להפיק ממנה, והבגרות הזו בדר"כ מגיעה עם הגיל, כי ככל שאתה חיי יותר ככה אתה נדרש לעמוד מול יותר נסיונות עד שנופל לך האסימון. לפעמים יש מקרים יוצאי דופן, יוצאים מן הכלל שלא מעידים על הכלל, מי כמוני יודעת. אבל זה בדיוק כמו כשחלילה תזדקק לרופא אז תגביל את החיפוש שלך לבית החולים ולא תשקול אפילו לחפש במוסך, למרות ששום דבר לא מונע מרופא להיות גם מוסכניק אם הוא ממש רוצה ובהחלט קיימים גם כמה כאלו (זכורה לי כתבה שנעשתה על רופאה כזו, ואם היא זכתה לכתבה בעקבות כך זה מדגיש את נדירות העניין) פשוט סביר להניח שברוב המקרים התשובה תהיה שאין בקרב אוכלוסיית המוסכניקים את מה שאתה שואף למצוא, אז חבל על הזמן שלך.

תסמוך על זה שבת 35 שרוצה גבר מעל 40 יודעת מה היא עושה, גם אם אתה לא מסכים עם זה.
היא עברה את החוויות שלה והגיע למסקנה שהיא רוצה גבר שסגור על עצמו, שיקח אותה ברצינות, שיראה אותה כמכלול האישה שהיא ולא כפטיש, שלא "יתבלבל" ויתנדף אחרי הסשן.
תסמוך על זה שהיא הגיעה למסקנה שדווקא בבן 40+ היא תמצא את זה, כי יש לה את הניסיון שלה. כי גם היא הייתה פעם בת 20 או כי בעבר כשהיא לא סיננה היא חוותה על בשרה למה זה לא זה. או אפילו סתם כי צעירים לא עושים לה את זה, והיא מעדיפה מראה מבוגר.
אתה לא יודע יותר טוב ממנה מה טוב עבורה, ועד שלא תצא מהחשיבה הזו, עד שלא תתייחס לשאלה "למה היא מעדיפה בן 40+?" כהזדמנות לקחת בחשבון את נקודת המבט שלה במקום להתמקד בעצמך ולהאמין שזה פשוט מהלך לא פייר כלפייך, לא באמת התבגרת כפי שנדמה לך.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 3 ביוני 2020
אני אענה לך.
הקשר הכי ארוך שהיה לי פה היה עם מישהו שצעיר ממני ב-16 שנה. הייתי בת 44 והוא בן 28. זה החזיק מעמד כמעט שלוש שנים.
הוא גר עם ההורים אז לא יכולנו להיפגש אצלו. אני גרה עם בן זוג, אז יכולנו להיפגש אצלי רק כשבן זוגי לא היה בבית. בן זוגי ואני ביחסים פתוחים, אבל ההסכם הוא שלא מביאים אחרים הביתה כשהשני נמצא.
ה קונסטלציה הזו יצרה מצב שבו יכולנו להיפגש רק פעם בשבוע. לי זה לא הספיק. הוא לא הראה סימנים של לצאת מהבית של ההורים, כך שלא היה צפי לשינוי.

הרוב המוחלט של הצעירים פה נמצאים במצב דומה. גרים עם ההורים או עם שותפים, ולא יכולים להיפגש אצלם. בשבילי זה דיל ברייקר.

מעבר לכך, נשים בגילאים מבוגרים יותר כבר מיצו את הסטוצים, ההתנסויות, הריגושים. הייתי שם, עשיתי, חוויתי. עכשיו אני רוצה משהו יציב. בחור צעיר לא יכול להציע לי את זה. במיוחד לא נשלט חדש.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 ביוני 2020
אגב, תשאל את עצמך שתי שאלות:
1. למה אתה לא מעוניין במיוחד בשולטות צעירות ממך? כנראה כי גם אתה מייחס משמעות לגיל. כנראה שגם אתה תופס שולטת מבוגרת ממך כבוגרת, מאתגרת ויציבה יותר מאחת צעירה. אז מה הפלא ששולטת כזו תרצה בעצמה נשלט מבוגר על פני צעיר?

2. למה נגמרו הקשרים הקודמים שלך עם מבוגרות ממך ולא הבשילו לכדי משהו ארוך ומשמעותי? כי כנראה שעבור שניכם גיל לא היה רק מספר כפי שאתה טוען, וזה גרם לכם לא להסתדר ולהרגיש שאתם במקומות שונים אחרי שנגמר שלב הריגושים ונאצלתם להתמודד עם שגרת היום-יום ביניכם.
מילא היית אומר שהייתם באותה רמה מנטאלית, באותו מקום בחיים, אבל אתה מתאר אתכם במילים "הפכים מנוגדים" וזה מדגיש שבמקרה שלך גיל ממש לא נתפס כמספר.

לפעמים, כדאי להפנות את השאלות שאנחנו רוצים לשאול אחרים כלפי עצמנו. הרבה פעמים נגלה שהדבר הזה שאנחנו שופטים דרכו אחרים הוא בדיוק מה שאנחנו עושים בעצמנו.
-X-
-X-
-X- • 3 ביוני 2020
לך על הצעירות...
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 3 ביוני 2020
זה דרך העולם ,המבוגרות מנצלות את הטיפשות, של הצעירים,וצעירות מנצלות, את הצורך שלהן במבוגרים .
נשים מבוגרות ,עלטערע וואמען ,ויונג גייז ,זה דבר ידוע עוד בהונגריה.
שהיו עושים, יקסעפשאנאל פאנטאסייז, פנטזיות חריגים.
עלטערע וואמען,אבק, פאמאעלעך, אוטוויקלונג,פון,קינדערלאך, אבאק אובער 35 יאר פר'או.
מעא אגרויסע טיץ, און,גרויסאע, טאכעס.
נאיב, יונג, קינדערלאך, קידנאפערז,וואמען,
צו אדאלץ,פאנטאנסייז, וואס, זענען, צורך,די וועלט.
נבעך, אזוי,נו שויין.