סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עם מי הייתם רוצים.... מהכלוב?

הזר המוכר היטב
לפני 3 שנים • 30 ביוני 2020
הזר המוכר היטב • 30 ביוני 2020
הייתי רוצה שעתיים עם כלובי - ופנקס הטלפונים של הלקוחות שלו מהכלוב.

גרררררררררר..........
Okami​(אחרת)
Okami​(אחרת) • 30 ביוני 2020
אה אופס,כתוב עם מי..לא מה הייתם רוצים מהכלוב...פאנשיין,לביבונת ומתלבשת בחתיך תא ביחד עם רצושקה.
ממתקינקי
ממתקינקי • 30 ביוני 2020
זה כמה השאלה ״לו הייתי רוטשילד״...

אז עם אף אחד ואחת מהכלוב באופן ספציפי. המקום הזה בנוי יותר מכל על מסתורין, אנונימיות, תקשורת שרק באמצעות טקסט שאנשים מבצעים בשעות הפנאי שלהם, לעתים רבות באופן לקוני ושאינו מחובר לרצף ההודעות מפני שהם ממקבלים תשומת-לב בין 101 דברים ונעלמים לרוב ללא כל התראה. אני לא מתלונן על כך, זה אופי המקום וזאת הסיבה שאנשים נהנים להתחבר לאתר הזה. זה לא המקום להכיר או להיפגש עם אנשים, זה מקום שנועד לשחק בכאילו, וזה לגמרי בסדר.

אנשים שבאים למפגשים של הקהילה, אינם באמת מיוצגים באמצעות הפרופילים שיש להם כאן, הפרופילים הופכים להיות מיותרים. כשנוצר חיבור פנים מול פנים, כל הוירטואליה בעולם היא חסרת ערך.

אנשים שרוצים לצאת מהאתר הזה, שרוצים להכיר אנשים כאנשים ולא כפרופילים או אנליטיקות על חודו של ניסוח זה או אחר בפוסט זה או אחר שהם חפרו למוות הם מעטים והם יחידי הסגולה שאני נהנה לקיים מולם שיחות קוליות, שיחות וידאו וגם להיפגש. אבל כשזה קורה, לא מעניין אותי הפרופיל המקדים של אותם אנשים, משהו שהם ניסחו לפני שנה וחצי באיזה יום והרבה פעמים אינו מייצג כלל את החוויה הבינ-אישית מולם.

כל היתר, טובים ונהדרים, אבל לא מייצרים אצלי כל רצון בר-מימוש להיפגש, אלא אם כבר מושא לפנטזיות על פגישות, שהרי לפעמים הפנטזיה מושכת יותר מהמימוש שלה.
אדון הגאות
אדון הגאות • 30 ביוני 2020
יותר קל עם מי לא!!!!!
המלט
המלט • 30 ביוני 2020
Snitch כתב/ה:
אני רוצה ללכת עם מרי ג'יין להופעה של עומר אדם

דבר איתה לפני שאתה קונה כרטיסים.