בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קרייריסטים - יש לכם מכשיר נפרד לפורנו ולכלוב?

Netrunner​(נשלט)
לפני 3 שנים • 7 ביוני 2020
Netrunner​(נשלט) • 7 ביוני 2020
אגב, תמיד אמרתי שצריך לייצר גירסה sfw של הכלוב - למשל - בלי המילה כלוב, בלי תמונות, עיצוב בסיסי ולא מחשיד, רק טקסט והכי חשוב בלי הרעש של התרנגול שמקבלים סגולה.
MindDom​(שולט)
MindDom​(שולט) • 7 ביוני 2020
I just don't give a flying fuck
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 7 ביוני 2020
אבל עם menTOR (יש כמה האמת)
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 7 ביוני 2020
בטח שלא, על הזין שלי פרטיות. הרמתי VM על קאלי שעליו מותקן TOR כי אני כל כך שונה ומתוחכמת
Inner Silence
Inner Silence • 7 ביוני 2020
מקווה בכל יום שהם חשופים להסטוריית הפעילות שלי.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 7 ביוני 2020
Jeanne כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:

ומעלה כמכונה וירטואלית מה DOK ?

מניחה שאפשר להעלות את זה גם דרך מכונה וירטואלית, אבל התכוונתי שעל ה DOK מותקנת גרסה חיה של מערכת הפעלה, כשאתה מאתחל את המחשב אתה יכול לבחור לאתחל אותו מתוך ה DOK במקום מערכת ההפעלה הרגילה שמותקנת עליו.

חפש - bootable usb drive + מערכת ההפעלה המועדפת עליך, בעיני אובונטו קלילה ונוחה להתקנה ושימוש

הבנתי למה הכוונה,
הפעלה כמערכת וירטואלית תוכל לחסוך בזמן האתחול.
רעיון לא רע...
Gabriel​(אחר)
לפני 3 שנים • 8 ביוני 2020
Gabriel​(אחר) • 8 ביוני 2020
Butterfly Effect כתב/ה:
הרמתי VM על קאלי שעליו מותקן TOR כי אני כל כך שונה ומתוחכמת

התגובה הכי סקסית אבר!
Marcus Wright​(אחר)
לפני 3 שנים • 8 ביוני 2020
Marcus Wright​(אחר) • 8 ביוני 2020
Jeanne כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:

ומעלה כמכונה וירטואלית מה DOK ?

מניחה שאפשר להעלות את זה גם דרך מכונה וירטואלית, אבל התכוונתי שעל ה DOK מותקנת גרסה חיה של מערכת הפעלה, כשאתה מאתחל את המחשב אתה יכול לבחור לאתחל אותו מתוך ה DOK במקום מערכת ההפעלה הרגילה שמותקנת עליו.

חפש - bootable usb drive + מערכת ההפעלה המועדפת עליך, בעיני אובונטו קלילה ונוחה להתקנה ושימוש

זה לא יעיל אם בכל זאת את גולשת באמצעות החיבור של המשרד,
אנשי ה- IT במשרד לא צריכים להפעיל שום אמצעי מעקב, ב- LOG של ה- DNS של המשרד יש רישום שאילתות כולל זיהוי לקוח (AGENT)
הכי טוב זה VPN לנתב (ראוטר) בבית ומי שאין לו נתב שתומך בחיבור VPN אז אפשר להרים/להתקין אחד בקלות במחיר זול יחסית
אז גם אפשר להשאיר את הפלאפון מחובר ל- VPN הזה באופן קבוע. ככה שלא משנה מאיפה גולשים כל התעבורה מוסתרת מהחיבור אליו מתחברים בכל מקום.