צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קרייריסטים - יש לכם מכשיר נפרד לפורנו ולכלוב?

Marcus Wright​(אחר)
לפני 3 שנים • 8 ביוני 2020
Marcus Wright​(אחר) • 8 ביוני 2020
גַּבְרִיאֵל כתב/ה:
Butterfly Effect כתב/ה:
הרמתי VM על קאלי שעליו מותקן TOR כי אני כל כך שונה ומתוחכמת

התגובה הכי סקסית אבר!

תכלס.
James Bondage​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 11 ביוני 2020
James Bondage​(מתחלף) • 11 ביוני 2020
משתמש נפרד במחשב הפרטי

אף פעם לא בטלפון או בעבודה. לו היה לי קריטי בטלפון ו/או עבודה, הייתי דואג למכשיר נוסף (400 ש"ח חדש או 100 ש"ח יד שניה, + 20 ש"ח לחודש סים) לשימושי כלוב בלבד.

כמו שציין דיפ, אפשר לזהות ו/או להצליב אם היציאה היא מאותו פתח בקבוק (אותו כבל רשת או אותו wifi), ולכן אם רוצים להמנע מההצלבה, אסור להתחבר לאותו כבל רשת או wifi (או להיות butterfly ולהרים Kali או Qubes או Tails עם TOR אבל מי שיודע לעשות את זה לא צריך את הדיון הזה....)

חשוב מאוד להמנע מ- ipv6, שמאפשר להצליב עליכם מידע הרבה יותר טוב. למרבה השמחה עדיין לא נפוץ בארץ, אבל בחו"ל מתחיל להיות קשה להמנע, ומתישהו זה מן הסתם יגיע גם לכאן.

רצוי להתקין uBlock Orrigin (לא uBlock ולא AdBlock ולא AdBlockPlus - אך ורק uBlock Oriigin) ולבחור את כל האופציות של Privacy. אם אתם על Android אז רצוי Firefox כי רק הוא נותן להתקין את uBlock Origin - על מחשב אפשר גם על Chrome או Edge אבל עדיין עדיף בהרבה Firefox - מהיר יותר ושמור יותר על הפרטיות שלכם.

הכי הכי חשוב: לא לפתוח לינקים מהכלוב לפייסבוק או טוויטר (ולהיפך), ובכלל עדיף שפייסבוק לא יהיה שם - לא אפליקציה, לא לפתוח את האתר אפילו פעם אחת ממשתמש (או וויפי או רשת) שאתם לא רוצים לזהות עם משתמש הפייסבוק שלכם. פייסבוק עושים מאמצים כבירים לזהות את כל האנשים בכל האתרים. השטאזי היה מביטו בהערצה בפייסבוק אם עוד היה קיים בימינו. לדוגמא, אם אתם משתפים לינק מפייסבוק, הם משנים אותו (תוספת fbclid) כדי לזהות אתכם כמפיצי הלינק. כנ"ל גוגל עם gclid.

או פשוט לא להיות פרנואידים. אבל מה הכיף בזה?
vangelis10000
לפני 3 שנים • 23 ביוני 2020
vangelis10000 • 23 ביוני 2020
Jeanne כתב/ה:
מופרד.

בשביל זה יש לי קבוע בתיק איפור, דיסקאון קי שמותקן עליו אובונטו ואפשר להעלות אותו באתחול כמחשב נפרד לגמרי.

Impressive 🍷
היד
היד • 23 ביוני 2020
כרגע אין אחד מהעבודה. כשאקבל אגלוש בפרטי בלבד עם Express vpn על גלישה פרטית.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 23 ביוני 2020
טוב, הלחצתם אותי.
אנאלון​(נשלט)
לפני 3 שנים • 24 ביוני 2020

אל תדאגו, השטאזי שלנו יודע עליכם הכל

אנאלון​(נשלט) • 24 ביוני 2020
James Bondage כתב/ה:
משתמש נפרד במחשב הפרטי

אף פעם לא בטלפון או בעבודה. לו היה לי קריטי בטלפון ו/או עבודה, הייתי דואג למכשיר נוסף (400 ש"ח חדש או 100 ש"ח יד שניה, + 20 ש"ח לחודש סים) לשימושי כלוב בלבד.

כמו שציין דיפ, אפשר לזהות ו/או להצליב אם היציאה היא מאותו פתח בקבוק (אותו כבל רשת או אותו wifi), ולכן אם רוצים להמנע מההצלבה, אסור להתחבר לאותו כבל רשת או wifi (או להיות butterfly ולהרים Kali או Qubes או Tails עם TOR אבל מי שיודע לעשות את זה לא צריך את הדיון הזה....)

חשוב מאוד להמנע מ- ipv6, שמאפשר להצליב עליכם מידע הרבה יותר טוב. למרבה השמחה עדיין לא נפוץ בארץ, אבל בחו"ל מתחיל להיות קשה להמנע, ומתישהו זה מן הסתם יגיע גם לכאן.

רצוי להתקין uBlock Orrigin (לא uBlock ולא AdBlock ולא AdBlockPlus - אך ורק uBlock Oriigin) ולבחור את כל האופציות של Privacy. אם אתם על Android אז רצוי Firefox כי רק הוא נותן להתקין את uBlock Origin - על מחשב אפשר גם על Chrome או Edge אבל עדיין עדיף בהרבה Firefox - מהיר יותר ושמור יותר על הפרטיות שלכם.

הכי הכי חשוב: לא לפתוח לינקים מהכלוב לפייסבוק או טוויטר (ולהיפך), ובכלל עדיף שפייסבוק לא יהיה שם - לא אפליקציה, לא לפתוח את האתר אפילו פעם אחת ממשתמש (או וויפי או רשת) שאתם לא רוצים לזהות עם משתמש הפייסבוק שלכם. פייסבוק עושים מאמצים כבירים לזהות את כל האנשים בכל האתרים. השטאזי היה מביטו בהערצה בפייסבוק אם עוד היה קיים בימינו. לדוגמא, אם אתם משתפים לינק מפייסבוק, הם משנים אותו (תוספת fbclid) כדי לזהות אתכם כמפיצי הלינק. כנ"ל גוגל עם gclid.

או פשוט לא להיות פרנואידים. אבל מה הכיף בזה?

ואם אתם סמולנים חלילה וכתבתם משהו נגד משפחת המלוכה מלבד היותכם כלוביסטים אתם על הכוונת
meliodas
meliodas • 24 ביוני 2020
פשוט לא שם זין..
למה אני צריך לתת למישהו תשובות.?
daniel boy

קניתי אותי כשאמרת אובונטו..

daniel boy • 24 ביוני 2020
Jeanne כתב/ה:
מופרד.

בשביל זה יש לי קבוע בתיק איפור, דיסקאון קי שמותקן עליו אובונטו ואפשר להעלות אותו באתחול כמחשב נפרד לגמרי.

הכי מאובטח עד עכשיו
ג'וני
ג'וני • 24 ביוני 2020
חד משמעית מכשיר נפרד.
המכשיר של העבודה מנוהל על ידי העבודה ומותקנים עליו Agents של מוצרי אבטחה וניהול.
יש מוצרי אבטחה שמנטרים תעבורה לאתרים אסורים, מדווחים אילו תוכנות מותקנות על המחשב וכו׳.
כלומר גם עם פרופיל גוגל נפרד (שבכל מקרה יש לי) המכשיר הוא מנוהל, יכול להיות נתון לבדיקה ויכול להישלט מרחוק.

הפתרון של Jeanne הוא נפלא בעיני.