שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה לכלובי. והצעה לכל דרי הכלוב להצטרף

''''''''''
לפני 3 שנים • 10 ביוני 2020
'''''''''' • 10 ביוני 2020
לך.
נח השישי
נח השישי • 10 ביוני 2020
פרומיתאוס היקר.
אתה כל כך מחרמן אותי. לקרוא אותך, את הלהט והתשוקה שיש בכתיבה שלך כל מעורר אותי. אני כל כל רוצה את הזין הימני שלך בתוכי, ממלא את התחת שלי בזרע ימני, ציוני, ונאמן למדינה. אני רוצה ללחוש לך שאני "כל כך אוהב ערבים" ו"שמאלני" ו"בוגד" רק כדי שתעניש אותי עם יד ימין החזקה שלך, תעיף ממני את כל השמאלניות שלי בסטירה, תחלל את גופי בכוחניות, תשפיך על הפרצוף שלי. בבקשה, תקרא לי בוגד, וזבל שמאלני, ותגיד לי ללכת לעזה שיזיינו אותי בתחת ויזרקו אותי מגג בניין המשטרה.

ולנושא אחר:
אני בעד להפסיק לאלתר את כל הדיונים על חקלאות באתר. הרי ידוע שזהו נושא מעורר מחלוקת ורגיש, ייבוא לעומת ייצור מקומי, אוהבי החצילים לעומת מגדלי האננס הבוגדים. אני קורא לכולם לעזוב את הכלוב אם כלובי יאפשר לאנשים להשתמש בשמות של פירות בכינויים שלהם, תוך חוסר כבוד וזלזול.
Fritz The cat
Fritz The cat • 10 ביוני 2020
איחלתי לחייל הצלחה בהמשך הדרך.
אשליית האפס המוחלט​(מתחלפת)
פרומתיאוס אהובי היקר לי מאד.
..שהכלבים ינבחו והשיירה תעבור..
ברגע שאתה רואה פוסט פוליטי תפנה אלי וארגיע אותך.
אבל לא לעזוב כי אני לא מרשה.
}{
Grey / Green
Grey / Green • 10 ביוני 2020
סליחה על השאלה, אבל מי זה? הוא איזה סלב כאן? ממקימי הדאנג׳ן? מייבשי ביצות כיכר השעון? I ain’t never heard of the dude.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 10 ביוני 2020
הוא הלך?
אני כבר יכולה ללבוש את המחוך עם הכיתוב "די לכיבוש" ולהכריח עבדים לנשק את התחת השמאלני הפמינצי שלי?
Mentz
לפני 3 שנים • 11 ביוני 2020
Mentz • 11 ביוני 2020
Grey / Green כתב/ה:
סליחה על השאלה, אבל מי זה? הוא איזה סלב כאן? ממקימי הדאנג׳ן? מייבשי ביצות כיכר השעון? I ain’t never heard of the dude.

אני חושב שעדיין יש ביצות בכיכר השעון.
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 11 ביוני 2020
Sm Art{☆Sm} • 11 ביוני 2020
דינוזאור נכחד .