בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה ללא כאב- הכצעקתה

מנטה וניל
לפני 3 שנים • 10 ביוני 2020

שליטה ללא כאב- הכצעקתה

מנטה וניל • 10 ביוני 2020
אני אוהבת להשלט. אוהבת לשחרר שליטה ולתת למישהו אחר להחליט. אוהבת להיות כלי לקבלה ונתינה של עונג. אוהבת לשנות עצמי לצורכי האדון שלי.
אבל אף פעם לא התחברתי לכאב. זה פאקינג כואב! לא מעורר אותי ולא מחרמן אותי וסתם גורם לי לרצות לברוח ולהתחבא באיזו פינה.
האם יש לכם נסיון בשליטה ללא כאב? האם יש פה נשלטות שחוו שליטה מעיפה ומשחררת ללא כאב?
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 10 ביוני 2020
כאב הוא צד של בדסם, הוא דרך ללכת בה
אבל הוא לחלוטין לא מתאים לכולם, וגם לא נכון לכולם
יש לבדסם הרבה הרבה יותר מה להציע מאשר כאב פיזי
וכן, שליטה יפה, טובה ועמוקה יכולה להתקיים גם בלי כאב בכלל
    התגובה האהובה בשרשור
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 10 ביוני 2020
בטח. הרבה יגידו שכאב לצורך כאב לא עושה להם את זה, בדיוק כמו הרבה דברים אחרים, התכלית היא זו שנותנת משמעות ואז כל דבר שנראה מאיים או לא מושך, יכול להפוך לאטרקטיבי ומגרה. בכל אופן, למדתי לא לפסול דברים גם אם בפעם-פעמיים ראשונות הם לא מוצאים חן בעיני, לפעמים כשמשנים את הרקע (והשחקנים) מתחילים לאהוב את זה, אפילו אם מדובר בכאב שרק נועד להכאיב באותו רגע.
Master Maor​(שולט){הפוכית}
מהצד של שולט:

לקבל משימות, לבצע, להתמסר, למסור את כח ההחלטה, אותי כשולט הרבה יותר מספק ומעיף מאשר להצליף בטוסיק. נתקלתי בהרבה מקרי שזו הייתה הווית השליטה, והסשנים היו תבלין בלבד.

לדעתי שליטה ללא כאב קשה הרבה יותר משליטה עם כאב.
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 10 ביוני 2020
שליטה אמורה לעשות טוב לצד הנשלט לא פחות מהצד השולט. את אוהבת את מה שאת אוהבת. זו את ושולט שיזכה בך ויהיה ראוי לך ידע לקבל ולדאוג שיהיה לך טוב.
Wild Bear
Wild Bear • 10 ביוני 2020
כל מה שמתאים לך קיים. כי זה פחות משנה מה אחרים אוהבים, אלא מה עושה לך את "זה".
ובכל זאת, כשסאבית רוצה מעצמה לעשות דברים שלא חשבה שתרצה... יותר מגרה מהאקט עצמו.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
נהנה להכאיב אבל זה ממש לא חובה.
זו לפעמים דרך פשוטה להגדיר גבול.
ובשלבים מתקדמים יותר של הקשר דרך להראות התמסרות.
"אני לא מזוכיסטית אבל עבורך אני אקבל את הכאב"
הרבה יותר מדליק ממזוכיסטית שבשבילה זה עונג טהור
-X-
-X-
-X- • 10 ביוני 2020
ללא כאב וגם ללא סוכר, כמו מסטיק אורביט
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: שליטה ללא כאב- הכצעקתה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 10 ביוני 2020
מנטה וניל כתב/ה:
אני אוהבת להשלט. אוהבת לשחרר שליטה ולתת למישהו אחר להחליט. אוהבת להיות כלי לקבלה ונתינה של עונג. אוהבת לשנות עצמי לצורכי האדון שלי.
אבל אף פעם לא התחברתי לכאב. זה פאקינג כואב! לא מעורר אותי ולא מחרמן אותי וסתם גורם לי לרצות לברוח ולהתחבא באיזו פינה.
האם יש לכם נסיון בשליטה ללא כאב? האם יש פה נשלטות שחוו שליטה מעיפה ומשחררת ללא כאב?

כאב הוא הקלישאה של הבדסמ, יחד עם ללבוש מחוך שחור ולכרוע ברך.

לא כל נשלט/ת אוהבים ונהנים מכאב ולא כל שולט/ת נהנים להכאיב, לצערם של כל הונילים שכותבים סיפורי פנטזיה.
אדון קפדן​(שולט)
לפני 3 שנים • 12 ביוני 2020

Re: שליטה ללא כאב- הכצעקתה

אדון קפדן​(שולט) • 12 ביוני 2020
מנטה וניל כתב/ה:

אין קשר בין שליטה לכאב
לפעמים זאת דרך להגדיר גבול ללמד התנהגות
אבל היא ממש לא חובה