סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה ללא כאב- הכצעקתה

Nadja​(שולטת)
לפני 3 שנים • 13 ביוני 2020
Nadja​(שולטת) • 13 ביוני 2020
למה שליטה צריכה להיות קשורה לכאב?
נשלטת שולטת בנפשה
נשלטת שולטת בנפשה • 13 ביוני 2020
עבורי,
הכאב הפיזי הוא "קינוח" בלבד.
אמנם הכרחי לעיתים (כי אוהבת מתוק..)
אבל "אסתפק" במנה עיקרית כל עוד תיתן לי את העונג העילאי בתחושה שיש מולי גבר שמשפיע על מצב רוחי ועל הלך מחשבתי, ושמביא אותי למקום מאוד מסויים בו אני מושפעת, עד כדי לבצע אקטים כאלה ואחרים שלא הייתי יוזמת ושמסבים לו אושר.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 13 ביוני 2020
יש שולטים שכאב תנאי הכרחי ויש שלא
תבחרי מה שמתאים לך
kareena​(נשלט)
kareena​(נשלט) • 13 ביוני 2020
עאיני אוהב כאב, אך לא פעם מספר סטירות הכניסו אותי למוד מסויים שקשה לי להסביר - סוג כניעה והיפנוט שבה אני כאילו מציית ומסתכל על עצמי מבחוץ. ממש לא מבין את זה ולכן לא ממש יכול לצערי לא ממש יכול/ה להסביר.
fly high

כאב ושליטה זה לא בהכרח מקשה אחת

fly high • 13 ביוני 2020
אני לא חזק בספיגת כאב אבל אני כן יודע לקבל כאב במידה מסויימת
ואני חושב ששליטה בלי כאב היא עוצמתית יותר מאשר עם כאב כי היא שליטה בנשמה והיא הרבה יותר חזקה
אני לא מאמין ולא חושב שזה צריך לבוא ביחד ומהניסיון שלי האישי בדרך כלל כשהשליטה הייתה מנטאלית היא הייתה הרבה יותר עוצמתית
Domlolita
Domlolita • 13 ביוני 2020
אני באופן אישי לא אוהבת לקבל כאב, זה לא עושה לי את זה בשום צורה. למעשה אני מגיבה די דומה למה שתיארת.
שליטה זה לא רק מתן כאב שליטה זו היכולת שלו להפנט אותי ושלי לתת מעצמי עד הקצה למישהו אחר. כאב עבורי זה קצה . אבל אם הוא ידע איך לקחת אותי לשם בצורה מתוחכמת אולי אצליח לספוג עבורו שתיי הצלפותicon_smile.gif
האנשה עצמית
לפני 3 שנים • 14 ביוני 2020
האנשה עצמית • 14 ביוני 2020
גם לדעתי כאב זה לא משהו לשאוף אליו.
אפשר לאבד / להעניק את השליטה לצד השני גם ללא כאב.
לדוגמה, קשירות, ניצחון המיינד שלו על זה שלך. ועוד.
philosophic john​(שולט){ginny}
philosophic john​(שולט){ginny} • 14 ביוני 2020
בדס'מ הוא מרחב של העברת-כוח בין שני בגירים (או יותר) שבמסגרתו אפשר לעסוק במגוון פעילויות מרגשות (מה שנקרא קינקים ופטישים). הענקת כאב או קבלת כאב זה רק קינק/פטיש אחד מרבים.

עם זאת, כדאי לזכור שכאב הוא אלמנט פוטנטי על הספקטרום התחושתי שיש לו פוטנציאל מאוד גדול - במינון הנכון - להכניס הרבה מאוד עניין גם במערכת שאין בה מפגש בין צד סדיסטי וצד מזוכיסטי. במיוחד מאחר ולסטירת לחי, כיפוף יד או משיכת שיער יש עוד משמעויות חוץ מהכאב עצמו.

השאלה אם בתוך מערכת בדס'מית יש אלמנט כזה או אחר - כמו כאב - היא החלטה של הצדדים לקשר.
TomahDav​(פמית מתחלפת){ShayDav}
לא מזוכיסטית, וכשקיבלתי כאב זה היה למען ההנאה של הפרטנר שלי.
עכשיו כשאסור לי כאב באף רמה, השולט שלי לא מוצא בזה בעיה. ואם הוא ירצה להעניק כאב למישהי, אני אשמח כל עוד הוא יחזור הביתה מרוצה.

ומהצד השולט שלי אני מוצאת שליטה לא סדיסטית יותר ויותר אטרקטיבית.
No Limits
לפני 3 שנים • 15 ביוני 2020

Re: שליטה ללא כאב- הכצעקתה

No Limits • 15 ביוני 2020
מנטה וניל כתב/ה:
אני אוהבת להשלט. אוהבת לשחרר שליטה ולתת למישהו אחר להחליט. אוהבת להיות כלי לקבלה ונתינה של עונג. אוהבת לשנות עצמי לצורכי האדון שלי.
אבל אף פעם לא התחברתי לכאב. זה פאקינג כואב! לא מעורר אותי ולא מחרמן אותי וסתם גורם לי לרצות לברוח ולהתחבא באיזו פינה.
האם יש לכם נסיון בשליטה ללא כאב? האם יש פה נשלטות שחוו שליטה מעיפה ומשחררת ללא כאב?

ברור שאפשר לשלוט ללא כאב.
מי שסיפר לך אחרת לא מבין דבר וחצי דבר בבדס"מ.

אין קשר קלוש בין בדס"מ לבין כאב, רבים מאלה שאני מכיר לא מתחברים לכאב,
כאב לא הכרחי בשביל סשן טוב.

כן, יש פה גם סאדיסטים וגם מזוכיסטים - בשלל רמות - אבל רובן עשר.