סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שירית

חלקה כאישה​(אחר)
לפני 3 שנים • 13 ביוני 2020

שירית

חלקה כאישה​(אחר) • 13 ביוני 2020
השעה כבר 4 ורבע לפנות בוקר, בועז על המקלדת מנסה להכיר אותי , כמי שנחשף לחווית זיון פסיבי , הדלת נפתחת בנו ורעיתו היגיעו מבילוי...
אני הולכת להכין קפה מאמי , להכין לך ?
לא אני עולה חישון אני עייף מאד .
אוףףף תמיד עייף, לא היה מזיק אם היה קצת מעורר בי את החשק !
היי בועז , אני מפריעה ?
לא , אני משוחח עם משהו שבא לי עליו , בואי תראי
עזוב אולי הוא לא יסכים .....
רגע , כלתי שירית יושבת לידי , אני יכול צהרשות לה חקרוא את השיחה ביננו ?
למה לא ?
אם זה לא מרתיע אותה , בכייפ .
היי זו אני שירית , האמת אני דיי ליברלית ובהחלט מעודדת את חמי להנות מכל עולם שגורם לו רטט , גם אם יצתרך לבצע נסיעה ארוכה מעבר לים בשביל זה ...
האמת אין המון כמוך שחושבות ככה , ניתקלתי לא אחת כשסיפרתי שאני אוהבתלהרגיש אישה במיטה , תמיד נענתי במילה אחת , איכסס .
עזוב , תרגיש נוח ... חיה ותן לחיות זו אני .
עד כאן שיחה האמת דייי רגועה על מי המנוחות של היי וביי
ושירית פונה אלי ומבקשת שאשכנע את החם שלה קצת לתת לה עיסוי בצוואר , בעלה עלה לישון בני הבית בשנתם הארוכה והיא עם קפה ביד וקצת כאבי צוואר .
בועז , אמרת שאתה רגיש וקשוב , חובת ההוכחה עליך .
בועז מתרצה , מחד חרמן עלי כי נתתי לו להבין שאני מאד רעבה וזמן רב תא הרגשתי , מאידך לצידו שירית שכאבי הצוואר שלה גורמים לה אי יכולת להרדם ...
בועז קם הביא את חמאת הקרם הריחני והתנאי היה שאדריך אותו מרחוק איך לעסות את הצוואר , בכל זאת גם להבין אותו , לגעת ולא לשתות ממי הבאר .
אווחחחח כן בועז לאט לאט , מיטל תדריכי אותו מרחוק , ההדרכה שלי חוצה גבולות היא תשלובת של ידיים חצופות
ורצון לשחק בגוף שלך בארבע ידיים , ובועז קצת מהסס כתפיים , הגב , חולצה שמפריעה מכנס מטריד ועסוי עם שמן עם בגדים , בדיחה גרועה .
את תסכימי שקצת גופך ייחשף במערומיו שאלתי , והתשובה , תרגישי נוח ושחרר לשון , בועז בנתיים שלפוחית השתן לחצה עליו ושירית ואני מתכתבים , הוא קצת מתבייש אומרת לי ...
תביני אותו , את אשת בנו ויש כאן מדרגה ברורה של מותר ואסור , היא מחייכת קלות , אני מאד ליברלית ושירגיש נוח הוא הלך להטיל מימיו , ועניתי לה , הייתי שמחה לפתוח את הפה למקלחת זהב ...
אכן חוויה עונה היא , היית שם ?
אכן , בצעירותי עם פרטנר ...
בועז אנחנו מדברות על מקלחת זהב , תמשיכי להדריך , ובועז מחכה להוראותייך ...
בועז תפשיל את המכנס שלה שים כרית מתחת לבטן שלה ותשאיר אותה במינימום בגדים .
בועז שותק ממלא הוראות ושירית מתמסרת למגע החמאה המחליקה על גופה העירום ברובו , שדיה מתנועעים כאן ושםמפסקת לרווחה לפי הוראה מוקדמת את ישבנה למנת חמאה ריחנית , בועז מחדיר אצבע לאט חאט אצבע בוטחת לפי הטבעת שלה , אנקת אנחה משירית נשיכת מצעים כדי לא להרעיש ובועז מבין שאצבע אחת לא תספיק לה וכ, השניה מפנה מקום לרעותה ואצבעותיו לו שולבו יחד , היו נחשבות ככלי מצוייד , שירית מרימה אגן , מרגישה בזין של בועז שעומד לתפארתו , בהינף מחשבה רגעית , פוקדת על בועז לשכב על הגב ועם מנת חמאה ריחנית מתיישבת להנאתה בחדירה אנאלית מדודה על הזין של בועז .
מיטל אני יושבת על כולו , הבית דומם וכל מי שיתעורר , יגרום לסערת רוחות ושירית מסתובבת לפניו של בועז ודוהרת על הזין שלו וההבנה הברורה ששירית מזמן לא קיבלה דבר , אבל יושרתה היתה במלואה והעידה בפני בועז ומולי בכתיבתה שהיא מיוחמת .....
אזרתי אומץ וביקשתי חצי שעה להבין את המרחק בינם לביני וכהרף נסיעה הגעתי לשם כששירית עדיין תקועה באחוריה עם זין רעב .....

ומכאן החל מסג' בארבע ידיים גופה העירום התפתל לאורך המיטה שדיה נפרשו לצד... הפטמות של הזדקרו לתחושות נגיסות הלשון והאנקות בקעו מגרונה היושב על צוואר שכאב רגע לפני ....
בועז הכין אותה לחדירה אנאלית עם אצבעותיו הגבריות , שירית מצידה ראשה מפוקס וגופה בוגד בחשקיה , היא שרועה על גבה , כשערוותה יחסית מזמן לא ראתה סכין גילוח , מה שהחמיא קצת והוציא משלוותה את הדגדגן הבולט שלה שקרא דרור ללשון רעבה ושיניים שינגסו בו עד כאב , כן בבקשה אל תפסיקו , מי היה מאמין שאחרי זמן אהיה חדורה עם שני כלים זקורים למולי ...
וכך היא מובלת לאחר כבוד לשבת על הזין של בועז ובו בזמן מפסקת את ישבנה לרווחה כמו אומרת בואי כנסי גם את ...
המחשבה להיות כסנדוויץ יצרו בתוכה תבערת חשק כשבלהט התנודות שלה כדי להרגיש את את הכלים נכון , בבת אחת מתפרץ מתוכה שפריץ ארוך של נוזל חם וגופה הלוהט החל לרטוט ולרעוד כאחת , כלא מאמינה לאן היגיע ....
דייי דייי אני חייבת לנוח המיטה בסלון רטבה כולה שטופת המיצים של שירית , בועז ניגש אלי , מחדיר לי לפה את הזין שלו כשראשי בולט מחוץ למיטה על מנת שהחדירה לפי תהיה במלוא מובנה ושירית עומדת בצד מחייכת וכלא מאמינה מתקרבת לאיטה וכמו גוערת בבועז , זיין לה את הפה , תגמור לה בפה , ובועז תלמיד ראוי גומר ונאנק בשתיקה שלא יתעוררו , ושירית מתקרבת לפי ומלקקת את מנת השפיך שבועז שיחרר רגע לפני , מלקקת ורוחצת את פני כאחת , זה בריא לעור הפנים שתדעי היא אומרת לי , ואני ממרום הפסגה יורדת אט אט אל הנחיתה על הקרקע ושלשתינו מבינים שההצגה רק התחילה , והיא מצידה מלאת ריחות חמאה מהולים בשפיך חם , עולה על מיטטה , נשכבת על גבה ובעלה שפתאום התעורר שואל אותה ישנת ?
מילמלת כנראה משינה כמו היה לך זיון ארוך ....
והיא עונה לו , עם מי , הרי רק אתה כאן לצידי וכולי נוטפת זיעה רטובה מחלום מתוק , בוא מתוק .....
בוא מלא אותי !