סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט מבוגר נשלטת צעירה

Story​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 27 ביוני 2020
Story​(נשלטת) • 27 ביוני 2020
אני חושבת שניצול יכול להתקיים במגוון של מערכות יחסים, והוא לא תלוי בגיל או באופי הקשר.

אין ספק שאפשר להעמיד בשאלה קשר של שליטה בין פרטנרים בעלי פער גילאים גדול.

יש כאן המון גורמים והקשרים ולכן אני די מתקשה לענות תשובה החלטית,
אבל רק אוכל לומר מתוך ניסיון והשקפה אישית שבחורה צעירה, שמחליטה שהיא מעוניינת להתנסות בקשר שליטה, ועם שולט גדול ממנה בהרבה, חשוב שתהיה לה מודעות רבה ושתהיה בבקרה על מה שמתקיים ביניהם.

מתוך אחריות אישית אני מאמינה שהיא תצליח לממש את שאהבה נפשה בלי לפגוע בעצמה. וגם אם זה יקרה, זה חלק מתהליך למידה עצמית, שמהווה חלק כל כך גדול בגיל הזה.
האיש ההוא
האיש ההוא • 27 ביוני 2020
חכמים יבינו שאין כזה דבר אמת מוחלטת ושאמת תמיד תהיה תלוית נקודת מבט ולכן תחושת חוסר הנעימות מחד או הקבלה המחלטת מאידך (וכל מה שבאמצע) הם אמת ולכן לא אערער על דעה.

יש העצמה של היררכיה כשמדובר בגבר מבוגר ואישה צעירה כי מה שמונח באור השמש זה שנקודת הכניסה אל קשר רחוקה משווה. אם מדובר בחיבור נכון ומכיל זה יוביל להעצמה ואם מדובר בחיבור מנצל זה יוביל להרס.

האתגר בדיון הזה הוא לא בעצם השאלה אלא בצורך לקבל תשובה מוחלטת האם זה בסדר או לא בסדר והתשובה, כמו בעול דבר אחר בעולם תלויה בחיבור בין השניים. למרות זאת יש מספר דברים אינטואיטיבים שאני משתדל לישם ואני חושב שחשוב לשים לב אליהם (וזה מנקודת המבט שלי כגבר שחובב נשים צעירות)

האם מי שמולי בוגרת מספיק על מנת להיות בטוחה מספיק במי שהיא כ person על מנת שהמיניות לא תהיה הדבר היחידי שיגדיר אותה.

מה באמת מושך אותה לרצות בחברתי כי כשאת בת 20 בתחילת דרכך כאישה עצמאית אורך חיים ויכולות של גבר מבוגר יכולות לסנוור.

תמיד אנסה להבין את מקור המשיכה.

איך שזה בא לידי ביטוי אצלי זה שאני לא ממהר כשמדובר באישה צעירה. אעדיף שהכרות עם אישה צעירה תהיה כזאת של חברות לפני שמשהו מעבר מתפתח, אם בכלל. אני לא שופט של שאר העולם ולכן לא אומר לאחרים מה לעשות אבל מהנשים הצעירות שקוראות את השרשור הזה אבקש רק דבר אחד- אם אפשר קחו את זה לאט.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 27 ביוני 2020
Story כתב/ה:

מתוך אחריות אישית אני מאמינה שהיא תצליח לממש את שאהבה נפשה בלי לפגוע בעצמה. וגם אם זה יקרה, זה חלק מתהליך למידה עצמית, שמהווה חלק כל כך גדול בגיל הזה.

אחריות אישית זו ללא ספק נקודה שלא מוצאת מספיק מקום בשיח הבדס"מי (או גם הזוגי-ונילי לצורך העניין) בכל מה שקשור למה הוא ניצול ומה לא. הרבה פעמים מדגישים חשיבות לאחריות מהצד השולט (או המבוגר יותר במקרה הזה) ומתעלמי קצת מהאחריות של הצד הנשלט (או הצעיר יותר במקרה הזה).

אנשים בגירים צריכים לקחת אחריות אישית על הבחירות שלהם, ולא משנה אם הם הצד המבוגר או הצעיר יותר. זה גם לא משנה מאיזה צד של השוט הם באים.
האיש ההוא
Trademark
כתבת שאנשים בגירים צריכים לקחת אחריות אישית על הבחירה שלהם.
השאלה היא מה מידת האחריות שמונחת על כתפי המבוגר/ת כשמי שמולו/ה חבר את הניסיון או את הבגרות הנדרש/ת על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה.
מהי מידת האחריות המקרה שהצעיר/ה יותר מגיעים ממקום של הרס עצמי?

אני מבין את העיקרון אבל הוא מרגיש לי כטיעון שמטרתו העיקרית היא הסרה של האחריות וזאת לא מהות השרשור הזה.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 27 ביוני 2020
האיש ההוא,
תודה שאתה מבהיר לי מה מהות השרשור, אדיב מאוד מצידך.
אבל על פניו לא הבנת את העיקרון בכלל.
האיש ההוא
Trademark
אני מבין את העיקרון. הסיבה שהגבתי אלייך ישירות הייתה שאני חושב שגם עם העיקרון מובן אמירה מוחלטת שמתעלמת מהאחריות הגדולה יותר שמונחת על הדמות המבוגרת יותר היא tone deaf.
adi mstr​(שולט)
לפני 3 שנים • 14 ביולי 2020
adi mstr​(שולט) • 14 ביולי 2020
היי לייזי, למה בעצם את שואלת?
rosewood
לפני 3 שנים • 14 ביולי 2020
rosewood • 14 ביולי 2020
20 שנה פער זה ביזיון. זה פער גדול מדי, מופרך וזה אף פעם לא יעבוד. זה מעיד על כך שמשהו ממש ממש לא בסדר.

18 שנים פער מצד שני, זה בדיוק נכון.
Roza Linda
לפני 3 שנים • 15 ביולי 2020
Roza Linda • 15 ביולי 2020
אז אחרי שהחמוד מעליי הגיב, וכמובן מיד הראה לי כי צחוקים, באתי להגיב גם, מודה שבלי לקרוא תגובות קודמות.
אני ובן הזוג שלי (החמוד מעליי) הכרנו פה בכלוב. אלה לא בדיוק יחסי שליטה כמו שזו אהבה אמיתית, עם ביטויים של שליטה בסקס.
אני צעירה ממנו ב18 שנים (ממש כמו שציארת, אני בתחילת שנות ה-20 והוא בן מעל ל-40), והיחסים בינינו מדהימים ואוהבים ומתקיימים כבר תקופה די ארוכה (:
אז מניחה שזו פחות שאלה של גיל ויותר שאלה של היחסים שבין אנשים... בטח כבר כתבו לך את זה בתגובות מעלי.
גם ביחסי שליטה של שניים באותו הגיל צריך לוודא שהיחסים שבינו לבינה הם בריאים, אז הגיל הוא, כמו שאומרים, "סתם עוד מספר", ולא כל כך רלוונטי. הסכנות הן ניצול וכו', וזה מסוכן ולא בריא לכל אחד בכל גיל.