שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקשר התחיל במילים: "מלכתי, אני רוצה להעביר לך כסף"

בכוח המוח{Aion}
לפני 3 שנים • 7 ביולי 2020
בכוח המוח{Aion} • 7 ביולי 2020
תפוח אדמה חרוך כתב/ה:
בכוח,

כתבת - "המחשבה הזו שיש נשים שמתגרות מינית מזה שגברים ... מעבירים להן כסף, ושזו השליטה שלהן, אני לא כל כך סגורה על זה. כאן מתבטא אותו שיח חרשים בעצם. זה מרגיש לי קצת לא להבין את המנגנון של שליטה נשית"

יש רק דרך אחת לדעת אם נכון או לא - פשוט לשאול אותן...

סלח לי שאני מעט סקפטית, תפוח אדמה חרוך. לא כל דבר אפשר פשוט לשאול, כי הן צריכות להציג מצג שווא מסוים שירגש את הנשלטים, והן עצמן תחיינה עם זה בשלום.
בכנות: אתה חושב שזה מגרה אותן מינית? או שמה שמגרה אותן זה שהן מקבלות כסף מפראיירים שמוכנים להיות הכספומטים שלהם?
אם העסקה היא: הכי קרוב שאני יכול להתקרב לאלילה כמוך, זה להזמין לה בכרטיס האשראי שלי ארוחה/נעליים/חופשה/לשלם את הארנונה בדירה שלך, והיא מוכנה לקבל את הכסף, כי היא אוהבת כסף, אז בעיני זו לא מערכת בדס"מית, כמו שמלכה בתשלום היא לא מערכת בדס"מית, במובן שנותן השירות עושה זאת בעבור תמורה שהוא לא מקבל מהבדס"ם. האם אי אפשר להשיג עונג ממערכת בדסמית בכאילו? אפשר, ואולי אפילו מאוד. האם צריך לצפות שנותנת השירות תתרגש ממשהו אחר שהוא לא התשלום עצמו? תציע להן להשאיר את העיקרון ולהוריד את הסכומים לשקלים בודדים. בוא נראה כמה הן תתרגשנה מזה שנשלט יעביר להן כמה שקלים, ולא כמה מאות/אלפי שקלים.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 7 ביולי 2020
בכוח, את מדברת על ניצול. לא על מערכת יחסים בדסמית עם שליטה כלכלית.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 7 ביולי 2020
תפוח אדמה חרוך כתב/ה:
בכוח,

כתבת - "המחשבה הזו שיש נשים שמתגרות מינית מזה שגברים ... מעבירים להן כסף, ושזו השליטה שלהן, אני לא כל כך סגורה על זה. כאן מתבטא אותו שיח חרשים בעצם. זה מרגיש לי קצת לא להבין את המנגנון של שליטה נשית"

יש רק דרך אחת לדעת אם נכון או לא - פשוט לשאול אותן...

וברור שאלה שבטוויטר למשל יגידו שכן כשישאלו, מה האינטרס שלהן לומר שלא? צריך אבן בוחן אחרת.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 ביולי 2020
כתבתי לפני כשנה פוסט על עניין שקשור בנושא, והפסקה הזו מתוכו היא עיקר הדברים:

"...."שליטה פיננסית" הפך למונח שידוע בין כותלי האתר הזה כניצול של שולטות את הנשלטים. עשרות פוסטים נכתבו על התופעה הזו, והציגו בתוכם שני קולות עיקריים- של מחנה "הניצול" מול מחנה "שכל אדם יעשה מה שבא לו". קול שעוסק בעניין הבטיחות של *השולטות* לא קיים.
ולכן שולטות מקבלות את האשליה שעבורן אין שום סיכון בפעולה כזו, במקסימום זאת תהיה הבעיה שלו.
אבל בפועל, שליטה פיננסית עם מישהו שאין איתו קשר מבוסס זה רעיון גרוע שיכול לפגוע קודם כל בשולטת עצמה.

הדרך היחידה ששליטה פיננסית תתבצע באופן בטוח היא כחלק מקשר שליטה רציני שבו ראית את האדם שמולך בכל מצבי הצבירה בעולם השליטה ואת יודעת שהוא יכול לעמוד בהם בבגרות, שאפשר לסמוך עליו שהוא שלם עם הנעשה ושגם ישאר ככה ולא יתהפך עליך למחרת.
רק מתוך היכרות עם פרק זמן ארוך מספיק תוכלי לדעת שהוא באמת מתמסר, לא פועל מאימפולסיביות או הרס עצמי שיתנקמו בך. מתוך היכרות מספקת אתם תוכלו לקבוע כללים שישמרו על שניכם שלא יהפכו אותך לשבויה שלו או תלויה בו כלכלית, וכמובן גם תלמד אותך איפה בדיוק עובר הגבול שלו ואיך לא לחצות אותו בטעות ולעורר שדים שעדיף שישארו רדומים".

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=864906&blog_id=72436
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
כמו תמיד יש שולטות בודדות כמו ארק אנג'ל שעונות לעניין

מעניין שיחסית המון שולטות הגיבו פה
כמו כל סשן שכל אחד עבר מתחילים בסדר מסויים
אבל לא הפוך
קודם מבססים קשר עמוק עם אמון ורק אז אפשר לדבר על פינדום אם בכלל

לתופעה ההפוכה פשוט קוראים ניצול
אני הולך לשולטת בתשלום לפעמים
וממש לא מרגיש חלילה מנוצל
היא פשוט כל כך מיקצועית בטירוף
ויש לה המון מה להציע
אז פשוט הזמן שלה יקר וכיף לי לשלם לה
ניסיתי לבדוק שולטת אחרת אבל הרף שלי גבוהה בכאב
ואז הבנתי כמה היא איכותית

אז אני קצת מציע לשולטות שחושבות על פינדום ומציבות זאת לצערי בתור תנאי
לבדוק טוב טוב מה לכן יש להציע שאתן שוות להיות שולטות של פינדום
מצטער אם משפט זה קצת מכעיס אבל האמת כואבת

מי שעוקב אחר ארק אנג'ל
רואה שולטת מהזן האמיתי של שולטות
לא פגשתי אותך מעולם אבל מגיע לך מחמאה
תפוח אדמה חרוך​(נשלט)
deepThinker כתב/ה:

וברור שאלה שבטוויטר למשל יגידו שכן כשישאלו, מה האינטרס שלהן לומר שלא? צריך אבן בוחן אחרת.

כן, נכון.
התכוונתי לשולטות בכלוב, שיכולות להגיב בשרשור הזה.

בכוח המוח, רק בשביל לענות על שאלתך - כן, אני מאמין לאלו שאמרו לי שהן מתגרות מזה מינית. והסבירו בהרחבה למה ומה: מתגרות מההקרבה שלו בשבילה, מתגרות מהאגו טריפ, משליטה שלה בו שבה הוא פועל בניגוד להגיון ופוגע בעצמו לא גופנית, אבל מוחשית מאוד..

אבל באמת, אני לא מייצג, והדיון הוא עקר - עד שמישהי שמתגרה מזה פשוט תכתוב כאן ותסביר.
או שלאicon_smile.gif
וושי
וושי • 7 ביולי 2020
בשמחה אמרתי לו
זה יהיה נפלא

אבל יש עניין קטן
אני גבר
אין דבר הוא אמר
אני עדיין אשמח להעביר לך כסף
כי אתה כזה מיוחד

ואז התעוררתי
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 7 ביולי 2020
תפוח אדמה חרוך כתב/ה:
deepThinker כתב/ה:

כן, נכון.
התכוונתי לשולטות בכלוב, שיכולות להגיב בשרשור הזה.

בכוח המוח, רק בשביל לענות על שאלתך - כן, אני מאמין לאלו שאמרו לי שהן מתגרות מזה מינית. והסבירו בהרחבה למה ומה: מתגרות מההקרבה שלו בשבילה, מתגרות מהאגו טריפ, משליטה שלה בו שבה הוא פועל בניגוד להגיון ופוגע בעצמו לא גופנית, אבל מוחשית מאוד..

אבל באמת, אני לא מייצג, והדיון הוא עקר - עד שמישהי שמתגרה מזה פשוט תכתוב כאן ותסביר.
או שלאicon_smile.gif

תפוח, זוכר שפעם דנו על זה שיש כאלה שממש בתוך זה ונהנות?
אבל האם לדעתך הרוב בטוויטר וכו' לא מחפשות פשוט לעשות קופה מהצד?

פעם נתקלתי בפרופיל של לסבית שפשוט כתבה "כסף הדבר היחיד שמחרמן אותי מכם הגברים", ועדיין, האם התחתונים שלה באמת נהיות רטובות כשהיא שומעת את הפעמון בCASHAPP מגברים אנונימיים?
תפוח אדמה חרוך​(נשלט)
Deapthinker
יש מצב,

אתה גם לא נמשך לגברים, נכון?

האם אתה היית מתחרמן מגברים הומוסקסואליים שמשלמים לך אך ורק כי אתה חתיך?
יש בזה משהו מגניב...