בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקשר התחיל במילים: "מלכתי, אני רוצה להעביר לך כסף"

Netrunner​(נשלט)
לפני 3 שנים • 7 ביולי 2020
Netrunner​(נשלט) • 7 ביולי 2020
ג'ין את רוצה שאני אשלח לך לינק לטוויטר של אחת וננתח ביחד? חחחח

אבל בתכלס אתן יודעות יותר טוב מאיתנו להגיד. לכן נשמח לשמוע דעה של כל אחת.
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 7 ביולי 2020
Kitty frank כתב/ה:
נסיכת הלילה כתב/ה:

תפוח אדמה חרוך - למרות שקשה לי להאמין שיש נשים שאכן מתגרות מינית מהאקט ולא מהמתנות עצמן אני לא מחליטה עליהן אבל כמו שבכח אמרה מצויין אם אכן הן מתגרות מהנתינה וההתמסרות אפשר להסתפק בכמה שקלים בודדים כי היי העיקר הכוונה לא?

אין לי דעה נחרצת בנושא, אבל אני כן שמה לב לבעיה לוגית ברעיון הזה. זה כמו להגיד ''תפסיקו אחרי כמה סטירות קלילות, לא צריך לעשות כחולים לעור והעיקר הכוונה" או ''פשוט תקרא לה קצת 'טיפשה' ו'סתומה', לא צריך לבזות אותה לחלוטין ולפרט את כול המגרעות שלה''

הקצנה היא חלק מהקטע ברוב הדברים שכיפים (בדסם, סמים, אוכל, חיבוקים, נטפליקס)

אני מבינה מה שאת אומרת אבל חייבים לשים גבולות איפהשהו. הרי אני לא אכה מישהו עד כמעט מוות כמו שאני לא ארושש מישהו.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 7 ביולי 2020
להחזיק בכסף ולשלוט על הקניות זה יכול להיות חלק מהשליטה (כמובן מבלי להשתמש בו).
להשתמש בכסף שלא שלך זה שילוב של זנות וניצול תוך כדי שימוש בבדסמ לתרץ את זה.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
בתור מישהי שמכירה את השולטת בכתבה, אז ספציפית אני יודעת שהיא לא סתם בחורה שבאה לנצל גברים כי זה קל ופשוט.
אני מכירה גם לא מעט שולטות בתשלום, שהן מדהימות בעבודה שלהן וזה ממש לא הקבלה לזנות.
אבל יש כמה בעיות כלליות עם הנושא הנ״ל:
1. יצא לי להיתקל בכמה נשלטים שנכוו נורא בגלל נשים נצלניות ושהרסו את חייבם ומבחינתי זה פלילי לכל דבר.
2. שליטה כספית בארץ היא תחום אפור ולא ברור וקל למאוד לאבד שליטה עליו (באופן אירוני).
3. הרבה מאוד נשלטים מתייחסים לזה כמו לזנות וכותבים לכל שולטת בכלוב (שולטות שגם לא מציגות את עצמן כמלכות בתשלום), שהם מוכנים גם לשלם ורושמים להן רשימת דרישות וחושבים שהן חייבות להם משהו; מה שלחלוטין לא מקובל.
לסיכום, שכל אחד יעשה מה שבא לו כל עוד זה SSC.
TradeMark​(שולט)

כוונה קובעת משמעות

TradeMark​(שולט) • 7 ביולי 2020
אם הכוח המניע הוא האתנן החומרי במנותק ממי שמוסר אותו ומהמשמעות של נתינה כזאת אז זו היא טפילות ורדידות במקרה הטוב וזנות או ניצול במקרה הרע. אם נסתכל על כל הפעולות האלה בפריזמה של כוונות ולא בפריזמה של גירוי, אפשר להסכים שהרוב המוחלט של ה"קשרים" הכלכליים האלה מושתתים על כוונות מוכוונות רווח כלכלי או על הכוונה לקבל כמה שיותר דברים יפים בחינם עם לתת בחזרה כמה שפחות.

Mistress Tamara o​,
לטעמך להיות מלכת סאדו זו עבודה ולא זנות. ואני תוהה אם הן לא עוסקות במתן חוויה מינית ללקוח בתמורה לכסף ממש כמו שזונה עושה. אז כמו שאמרת, שכל אחד יעשה מה שבא לו כל עוד זה SSC, אבל לא צריך לכבס מילים. הן מספקות שירותי מין (מאוד ספציפיים) בתשלום. אם זו לא זנות אני לא יודע איזו הגדרה אחרת יש למונח הזה.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 7 ביולי 2020
* מחכה לתגובה של סמ ארט *
תמרעה המרטשת​(שולטת)

Re: כוונה קובעת משמעות

TradeMark כתב/ה:
אם הכוח המניע הוא האתנן החומרי במנותק ממי שמוסר אותו ומהמשמעות של נתינה כזאת אז זו היא טפילות ורדידות במקרה הטוב וזנות או ניצול במקרה הרע. אם נסתכל על כל הפעולות האלה בפריזמה של כוונות ולא בפריזמה של גירוי, אפשר להסכים שהרוב המוחלט של ה"קשרים" הכלכליים האלה מושתתים על כוונות מוכוונות רווח כלכלי או על הכוונה לקבל כמה שיותר דברים יפים בחינם עם לתת בחזרה כמה שפחות.

Mistress Tamara o​,
לטעמך להיות מלכת סאדו זו עבודה ולא זנות. ואני תוהה אם הן לא עוסקות במתן חוויה מינית ללקוח בתמורה לכסף ממש כמו שזונה עושה. אז כמו שאמרת, שכל אחד יעשה מה שבא לו כל עוד זה SSC, אבל לא צריך לכבס מילים. הן מספקות שירותי מין (מאוד ספציפיים) בתשלום. אם זו לא זנות אני לא יודע איזו הגדרה אחרת יש למונח הזה.

תראה, האם זו עבודה לכל החיים? אני בספק רב, האם זה זנות?
לא כל חוויה בדסמי״ת היא מינית אז זה מאוד תלוי; כי כן יש אלמנטים זהים.
אני מכירה שולטות שהנשלטים שהיו אצלן בסשן אומרים שזו חוויה ששינתה אותם.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 7 ביולי 2020
הקטע בבדסמ שהוא שפוי ובהסכמה. הבעיה, ששפוי ובהסכמה זה עניין סובייקטיבי בלי גבול ברור.

פורס פה כמה דברים שפויים ולאחר מכן מקבילים לא שפויים:

שפוי:
הצלפות המשאירות סימנים
לא שפוי:
נזק בלתי הפיך לגב.

שפוי:
ביצוע ביזאר במסגרת בדסמ על הגוף
לא שפוי:
צריכה שלו המובילה לבעיה רפואית

שפוי:
ללכת עם נשלט לקניון שהוא קונה לך דברים בתקציב, שלא משפיע אם הוא גומר את החודש או לא.
לא שפוי:
לשלוט על חשבון הבנק שלו, והכנסתו לחובות.

אנחנו אנשים בוגרים, ואנחנו צריכים לקבל החלטות כבוגרים. העובדה שיש כל כך הרבה שולטות שכל מה שמעניין אותן זה פינדום זו פשוט עובדה שהיא בעיקרה עצובה ותו לא.
YOUR SUB SLAVE
YOUR SUB SLAVE • 7 ביולי 2020
אני חושב שזה אחד הדברים הכי מגרים ומדליקים בדליטה תחושת השפלה מדהימה...חבל ששולטות מרגישות לא בנוח עם זה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 8 ביולי 2020
Dan_Kap כתב/ה:
little maggie כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:
ביום שאראה את כללי האתיקה של הפינדום, אולי אהיה יותר רגוע.

בינתיים תקוע לי בזיכרון עבד מהקהילה שלנו שמסר פנקס צ'קים חתום לשולטת שלו והגיע לשלב שבו הוא בחשבון מוגבל ומבלה בהוצאה לפועל.

כי אם יהיו "כללי אתיקה" אז בטוח שכולם יקפידו עליהם?
העבד הזה שתקוע בזכרונך הגיע למצב הזה כי אין "כללי אתיקה" שכתובים איפשהו?

העבד ההוא הגיע למצב הזה כי הוצב בפני המניפולציה הקלאסית של "אם אתה מאמין ובוטח בי, תן לי פנקס צ'קים חתום".
ודי ברור שמהרגע שפנקס הצ'קים הגיע ליד של ה"שולטת" היא לא בדיוק שמה את המצב הכלכלי שלו בראש מעייניה.

בעיני, בדסמ אמור לפעול לטובת כל השותפים למערכת היחסים.
כשמישהו הופך לכספומט או לפנקס צ'קים או לחור או מאפרה או בובה לחבלים, רצוי מאד שמי שנמצא/ת בצד השני יחשבו על הבטיחות הפיזית, הנפשית, הכלכלית והחברתית של מי שהניחו את עצמם בידיהם.

את עוברת מאתיקה לשאלה כיצד אוכפים את קיום האתיקה, שהיא שאלה קשה יותר.

יש פטיש "שליטה כלכלית" ויש עבריינות ואין קשר מחייב ביניהם. כל דבר אפשר להפוך לניצול ולפשע. גם שליטה "פיזית" של שוטים וחבלים יכולה להיות דבר שעושים בכיף ושיתוף פעולה ויכולה להיות קרקע לאלימות וכפיה. גם שליטה "מנטלית" יכולה להפוך תוך שניה להתעללות תוך שברקע אומרים "זה בסדר, זה בדס"מ, זה בהסכמה, הוא נהנה מזה".
נראה לי שפשוט, כמו חניקה למשל, זה פטיש שצריך לממש מאד מאד בזהירות ורק עם אנשים שיש לנו סיבה טובה לסמוך עליהם.