בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אינסטגרם בדסמ״י

תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 31 באוג׳ 2020

אינסטגרם בדסמ״י

כבר הרבה זמן רציתי לפתוח אינסטגרם נוסף שבעצם זה יהיה המקום בו אוכל לשתף המון סשנים, תמונות יותר פטישיסטיות וכן הלאה.
גם זה מדליק אותי לדעת שיהיו אנשים שיסתכלו על זה וזה יתחיל לרתק אותם.
אם יש למישהו/י פה כבר אחד אשמח לעצות אם נתקלתם בקשיים כלשהם, פתחתם וסגרתם כי התגובות לא היו משהו.
המלצות לחשיפה רבה יותר, עצות ועוד
    התגובה האהובה בשרשור
סוטה הכפר
סוטה הכפר • 31 באוג׳ 2020
רעיון נהדר כל עוד את מצנזרת איברים מוצנעים (חזה אפשר, פטמה לא) כדי שלא ידווחו, בטוח שימצא קהל צופים ומעריצים.
Animus
Animus • 31 באוג׳ 2020
ידידה בדסמית פתחה יחד עם הבן זוג שלה אינסטגרם בדסמי. יש חשיפה רבה בנושא הבדסמ בכל העולם באינסטגרם.
ולכן הם עוקבים אחרי זוגות וזוגות אחרים עוקבים אחריהם ומשתפים חוויות ועיניינים.
לדעתי זה חמוד ויש הרבה תמונות אומניתיות- ארוטיות לייט בנושא בדסמ.
דרך מצויינת להכיר את העולם הבדסמ לבחורה שחדשה, לתת לה לסתובב לבד ולהכיר את העולם דרך תמונות.
לא פורנו ולא גרפי מידי וגם מראה את היופי האמיתי שיש בבדסמ להציע לעומת סקס ונילי.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 3 שנים • 1 בספט׳ 2020
אם כבר יש לך אינסטגרם רגיל הייתי ממליצה לך לחסום מראש באופן ידני אנשים שאת ממש לא רוצה שיראו את החשבון הבדס״מי.
בגלל שזאת רשת חברתית לפעמים אנשים שעוקבים אחריך בחשבון הרגיל עלולים לקבל ״המלצה״ לעקוב גם אחרי החשבון הנוסף....
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 1 בספט׳ 2020
לי היו כמה חשבונות אינסטגרם בדסמיים (הם נחסמים מדי פעם) בהם אני מעלה תמונות בדסמיות שצילמתי . היות וכל המצולמים נתנו הסכמה מלאה לפרסום התמונות, לא הקפדתי להגביל את הצפיה או ההתחברות.
מהר מאוד גיליתי, שאינסטגרם חוסמת פרופילים שמתקבלות עליהן תלונות של עירום או אלימות.ומסתבר שאקט בדסמי הוא אלים.
לכן מומלץ להעלות תמונות שאין בהם ערום או שהוא מטושטש, ושלא רואים בהן אקט אלים אלא משהו מרומז.
אני יודע שהאינסטגרם מלא בתמונות שלא עומדות בכללים, אבל החסימה היא לדעתי בעיקר כשמישהו מתלונן, לכן מומלץ לדרוש אישור על התחברות לחשבון שלך, ולא לאשר את מי שנראה לך שעלול להיפגע מהתוכן.
דבר נוסף, אני למדתי לפתוח מייל מיוחד לצורך החשבון אינסטגרם, ולא להשתמש במייל הבדסמי שלי. כשאינסטגרם חוסמים, ואני רוצה לפתוח חשבון חדש זה פשוט יותר, אני פשוט נוטש את המייל הישן ופותח מייל חדש.
Venomous
Venomous • 1 בספט׳ 2020
פתחתי לא מזמן אחד כזה
אני מעלה בעיקר ציורים אבל אולי אתחיל להעלות גם תמונות
עירום מובהק להבנתי אמורים לצנזר לא יודע יותר מזה
בינתיים הוא זורם סבבה ללא בעיות icon_smile.gif

מוזמנת לעקוב
https://www.instagram.com/venom_venomous_/
תמרעה המרטשת​(שולטת)
Green eyed girl כתב/ה:
אם כבר יש לך אינסטגרם רגיל הייתי ממליצה לך לחסום מראש באופן ידני אנשים שאת ממש לא רוצה שיראו את החשבון הבדס״מי.
בגלל שזאת רשת חברתית לפעמים אנשים שעוקבים אחריך בחשבון הרגיל עלולים לקבל ״המלצה״ לעקוב גם אחרי החשבון הנוסף....

זאת עצה ממש טובה, זה מה שחסר לי שאמא תיתקל בזה 🤐
MaxG​(שולט)
MaxG​(שולט) • 1 בספט׳ 2020
למה דווקא אינסטגרם? בטח יש אתרים אחרים שפחות חוסמים את על ערום ואלימות.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 1 בספט׳ 2020
Venomous כתב/ה:
פתחתי לא מזמן אחד כזה
אני מעלה בעיקר ציורים אבל אולי אתחיל להעלות גם תמונות
עירום מובהק להבנתי אמורים לצנזר לא יודע יותר מזה
בינתיים הוא זורם סבבה ללא בעיות icon_smile.gif

מוזמנת לעקוב
https://www.instagram.com/venom_venomous_/

יללא עוקב