סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריכה עזרה קטנה

קסם שבלב
לפני 3 שנים • 12 ביולי 2020

צריכה עזרה קטנה

קסם שבלב • 12 ביולי 2020
יש לי איזה שהוא משימה שמנטורית יקרה שלי נתנה לי לעשות למען עצמי והשחרור של הילדה שבי שמורדת כל הזמן בגלל עבר...
כבר יומיים אני בראש מלה מחשבות.. איך לכתוב את מה שאני צריכה... מאיפה אני מתחילה.. לא פשוט לשחרר את הילדה שבי... איך אתם הייתם מתחילים לכתוב בשביל לשחרר את העבר ואת הילדה או הילד שנמצאה בתוככם??? אשמח לעזרה ולכל עצה שתעזור לי להצליח לעשות את המשימה הלא פשוטה לי... לא רוצה לאכזב ובעיקר לא את עצמי. כי חשוב לי לשחרר את הילדה שבי.. בשביל להתקדם בחיים..
קסם שבלב
קסם שבלב • 12 ביולי 2020
מה הכוונה שלך במה שאמרת אשמח אם תסבירי בבקשה תודה מראש..
arcoiris​(נשלטת){שייכת❤️}
דמיון מודרך. זה אומנם לוקח זמן (לפעמים עשר פעמים עד שאת מצליחה לדבר עם הילדה שבך) אבל עם התמדה וסבלנות זה עובד.
את יושבת בנוחות במקום שקט ולא הפרעות ומדמיינת שאת במקום נעים שאת מרגישה בנוח בו, יכול להיות בטבע או בחדר הילדות או מה שעושה לך טוב. ואז את קוראת לילדה הקטנה שהיית לבוא. קחי כמה זמן שצריך. אם היא באה את יכולה לשאול אותה מה יושב עליה, או להגיד לה דברים שיחזקו אותה... או מה שבא לך!
עשיתי את זה בטיפול וזה לקח זמן (גם באותו טיפול וגם דרש כמה וכמה נסיונות בזמנים שונים) אבל עבד בסוף, חוויה מאוד טובה.
    התגובה האהובה בשרשור
סוגה
סוגה • 12 ביולי 2020
בתקווה שהבנתי נכון icon_smile.gif.
נסי לכתוב על עצמך, ממבט חיצוני.
תבחרי מאיפה שנוח לך, גיל ילדות או גיל בגרות, אבל נסי לכתוב על הילדה שבך, תתני לזה לזרום.
תכתבי את התחושות שלה לגבי אחרים, תחושות לגבי עצמה, מין סיכום של עצמך על הילדה הזאת.
ועוד, תוכלי גם לכתוב על יחס של הסביבה לילדה הזאת. איך לדעתך אנשים יתנהגו כתוצאה מבחירות שלה, איך היא תתערה בחברה וכן הלאה.
בהצלחות icon_smile.gif
King of Hearts
King of Hearts • 12 ביולי 2020
תחילה תעלי על הכתב זיכרונות
מילדותך.
רשימה של זיכרונות
גם אם הם חלקיים ומעורפלים.
זיכרונות של אירועים, מקומות, אנשים, מה שרק עולה.
תני לזה כמה ימים.
ואז תשבי מול רשימת הזיכרונות
ותהרהרי בכל אחד מהם.
תנסי לראות את עצמך בזיכרון,
ואז לשאול את עצמך שאלות על מי שהיית,
מה לבשת?
במה שיחקת?
ממה פחדת?
מה אהבת?
מה אהבת לאכול?
עם מי אהבת לשחק?
בתקווה שדמות הילדה שהיית תעלה
ותמצא ביטוי במי שאת היום.
בהצלחה.
קסם שבלב
לפני 3 שנים • 13 ביולי 2020
קסם שבלב • 13 ביולי 2020
arcoiris כתב/ה:
דמיון מודרך. זה אומנם לוקח זמן (לפעמים עשר פעמים עד שאת מצליחה לדבר עם הילדה שבך) אבל עם התמדה וסבלנות זה עובד.
את יושבת בנוחות במקום שקט ולא הפרעות ומדמיינת שאת במקום נעים שאת מרגישה בנוח בו, יכול להיות בטבע או בחדר הילדות או מה שעושה לך טוב. ואז את קוראת לילדה הקטנה שהיית לבוא. קחי כמה זמן שצריך. אם היא באה את יכולה לשאול אותה מה יושב עליה, או להגיד לה דברים שיחזקו אותה... או מה שבא לך!
עשיתי את זה בטיפול וזה לקח זמן (גם באותו טיפול וגם דרש כמה וכמה נסיונות בזמנים שונים) אבל עבד בסוף, חוויה מאוד טובה.

וואו תודה רבה לך ♥️
קסם שבלב
קסם שבלב • 13 ביולי 2020
---סוגה בשושנים--- כתב/ה:
בתקווה שהבנתי נכון icon_smile.gif.
נסי לכתוב על עצמך, ממבט חיצוני.
תבחרי מאיפה שנוח לך, גיל ילדות או גיל בגרות, אבל נסי לכתוב על הילדה שבך, תתני לזה לזרום.
תכתבי את התחושות שלה לגבי אחרים, תחושות לגבי עצמה, מין סיכום של עצמך על הילדה הזאת.
ועוד, תוכלי גם לכתוב על יחס של הסביבה לילדה הזאת. איך לדעתך אנשים יתנהגו כתוצאה מבחירות שלה, איך היא תתערה בחברה וכן הלאה.
בהצלחות icon_smile.gif

תודה לך ♥️
קסם שבלב
קסם שבלב • 13 ביולי 2020
King of Hearts כתב/ה:
תחילה תעלי על הכתב זיכרונות
מילדותך.
רשימה של זיכרונות
גם אם הם חלקיים ומעורפלים.
זיכרונות של אירועים, מקומות, אנשים, מה שרק עולה.
תני לזה כמה ימים.
ואז תשבי מול רשימת הזיכרונות
ותהרהרי בכל אחד מהם.
תנסי לראות את עצמך בזיכרון,
ואז לשאול את עצמך שאלות על מי שהיית,
מה לבשת?
במה שיחקת?
ממה פחדת?
מה אהבת?
מה אהבת לאכול?
עם מי אהבת לשחק?
בתקווה שדמות הילדה שהיית תעלה
ותמצא ביטוי במי שאת היום.
בהצלחה.

תודה לך ♥️
NormaJean
NormaJean • 13 ביולי 2020
כתיבה אסוציאטיבית ורצוי עם דף ועט בשפת האם שלך.
את פשוט יושבת ברגע שפינית לחלוטין-
נייד מכובה, כנל טלוויזיה או כל הסחת דעת, ומתחילה לכתוב.
זה יכול להתחיל מאוד מאולץ ("הציעו לי להתחיל לכתוב ואין לי מושג על מה אז אני פשוט עושה את זה. איזה מוזר זה לכתוב מחשבות ועכשיו הן בכלל לא באות לי...")
מבטיחה לך שאחרי כמה שורות, אחרי חצי עמוד, אחרי מחברת של ג'יבריש ריגשי- תתחילי להגיע לנקודה שאת רוצה.
אומנם אלו יהיו רגשות גולמיים, אבל הם יעזרו לך לעבד את מה שאת רוצה ולגבש מחשבות קוהרנטיים שאליהם את חותרת.
התהליך עשוי לקחת אותך לעוד מקומות מפתיעים.
מדהים מה הנפש שלנו מקיאה כשאנחנו מדגדגים לה בגרון.

מקווה שהטיפ יעזור. אצלי זאת תרפיה מובילה.

❤️