סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני לא רוצה לזיין אף אחת מכאן

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 19 ביולי 2020

אני לא רוצה לזיין אף אחת מכאן

ממתקינקי • 19 ביולי 2020
לא פרסמתי את זה ב״הבנים על הבנות״ כי מעניין דווקא לשמוע איך נשים רואות את התופעה מהזווית הכנראה שונה שלהן.

בעקבות שרשור קודם שפתחתי, בשבוע האחרון אני שם הרבה יותר לב לניסיונות של הצד השני להסית את השיחה לקונטקס מיני או להוציא אותי כאילו אני מעוניין בסקס עמו. אני מצדי מקפיד לא ליזום שום אזכורים מיניים במתכוון כדי שתשומת הלב שלי תהיה נקיה ככל האפשר.

בעבר, היו גם פעמים שאני עצמי זרמתי עם אזכורים מיניים בהתכתבות מהסיבות הבאות:
1. כדי ״לא לשבור״ את היוזמה של הצד השני, מה שכנראה לא היה מתקבל בשמחה
2. יוצא מצב שאני בעצם צריך להבהיר שאני ל-א רוצה לזיין אותה והיא גם שואלת למה... אני מוצא את עצמי מסביר את המובן מאליו (אני לא מכיר אותה)
3. בגלל שהגעתי להתכתבות כשאני חרמן מראש בלי להפריד במתכוון (שׁהחרמנות שלי זה לא העניין של המתכתבת עמי)

אני חושב שזה הרבה יותר בריא וריאלי לקיים ככה תקשורת, וזה אף דרך סינון לא רעה להבין מגמות של אנשים כאן.

אני מרגיש שאני הרבה יותר נאמן לעצמי כך, כי גם במציאות מעולם לא הרגשתי יצר לזיין מישהי רק כי הסתכלתי עליה (ופה אין אפילו את אלמנט ההסתכלות). היצר שלי תמיד הלך לכיוון של אני סקרן לגביה, אני חושב שהיא מושכת, מעניין מה יש שם עוד חוץ מאשר חיצוניות.

במאמר מוסגר: גיליתי שחלק (לא מאוד מייצג) מהנשים כאן בכלוב, דווקא מתעצבנות מזה. אני רק מנחש שהן מתעצבנות מפני שהן רגילות לתמרן את השיחה כך ומגלות שבעצם אין להם כל כוח בהקשר הזה מולי. אבל זה רק ניחוש, כי כאשר אדם מתעצבן הוא לרוב לא יודע להסביר למה.

איך אתם חווים את ההיבט הזה?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 ביולי 2020
פויה סקס, הרי אני הרבה יותר רגיש ומתחשב ונחשק מכל שאר הגברים שרק רוצים לזיין. אף אחת פה לא תקטוף את הפרח שלי!
    התגובה האהובה בשרשור
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 19 ביולי 2020
הייתי מאחלת בהצלחה, אבל עם ההודעה הזו (ושאר הממתקים שפיזרת בפורום), אין לי ספק שתצליח במטרתך גם ללא זה(:
ממתקינקי
ממתקינקי • 19 ביולי 2020
זאלופון כתב/ה:
פויה סקס, הרי אני הרבה יותר רגיש ומתחשב ונחשק מכל שאר הגברים שרק רוצים לזיין. אף אחת פה לא תקטוף את הפרח שלי!

זה מה ששמעתי מלא מעט נשים כאן בכלוב ״כל הגברים כאן רוצים רק לזיין״ וחלק הגדילו לטעון שגברים בכל אשר הם הולכים, הם רוצים רק לזיין.

אז אתה טוען שאתה רגיש, מתחשב ונחשק?
ממתקינקי
ממתקינקי • 19 ביולי 2020
Ivy poison כתב/ה:
הייתי מאחלת בהצלחה, אבל עם ההודעה הזו (ושאר הממתקים שפיזרת בפורום), אין לי ספק שתצליח במטרתך גם ללא זה(:

אז הנה ניתנת לך כאן הבמה לפרט מדוע את חושבת שהגישה המתוארת הנ״ל (נניח לרגע לשאר הממתקים בפורום, כדי לא לסבך את הקוראים) היא פסולה.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 19 ביולי 2020
לא מחפש כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:

אז הנה ניתנת לך כאן הבמה לפרט מדוע את חושבת שהגישה המתוארת הנ״ל (נניח לרגע לשאר הממתקים בפורום, כדי לא לסבך את הקוראים) היא פסולה.

פסולה? לא. מה שעובד לך. אבל לא נראה שזה עובד.
בעצם, אם אתה לא מחפש כלום, בין היתר לא לזיין, זה עובד מצוין.
ממתקינקי
ממתקינקי • 19 ביולי 2020
פרלין כתב/ה:
אני לא מבינה את השאלה.
במה אנחנו דנים?

לצורך השאלה שלך, איך את באופן אישי מתייחסת לאנשים שמנסים להסית את ההתכתבות איתך לכיוון מיני (זה בד״כ מתבצע כמחטף, העברת נושא). אבל את יכולה גם להציע שאלות משלך icon_smile.gif
ממתקינקי
ממתקינקי • 19 ביולי 2020
Ivy poison כתב/ה:
לא מחפש כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:

פסולה? לא. מה שעובד לך. אבל לא נראה שזה עובד.
בעצם, אם אתה לא מחפש כלום, בין היתר לא לזיין, זה עובד מצוין.

כשאת כותבת ״אבל לא נראה שזה עובד״ הרי את מסיקה שהצלחה (או חוסר הצלחה) שלי תלויה במקרים שאני כותב עליהם. וכאן הטעות. אם אישה אינה מעוררת מיזמתה כל שאלה שמתייחסת לרצון שלי לאקט מיני איתה, הרי בין אם אני מסכים או מתנגד לשתף עם זה פעולה, זה כלל לא רלוונטי.

כהכללה גסה, איני חושב שאישה שיוזמת שאלה כזאת יש בכלל קריטריון של הצלחה מולה, מאחר ומדובר בסוג של פרובוקציה בשקל (כפי שאני מבין את זה) והיא ממילא לא מתכננת שהמשך התקשורת יוביל למקום ״מוצלח״ כלשהו. אני מסייג את דבריי במקרה שבו שני הצדדים מעוניינים בסייבר סקס, ואז אכן התנהגות כפי שאני מתאר מטרפדת אותו.
''''''''''
'''''''''' • 19 ביולי 2020
על מה לעזאזל אתה מדבר חח