שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סימון לנשוי - איפה ומה

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 22 ביולי 2020
גם לי זה נראה בטעם רע. והאמת שזה גם נראה לי מיותר ואף טפשי. כל אחד יכול לעשות קעקוע ולא להסביר את זה ביותר מאשר "בא לי", אז בשביל מה לסבך בכח את מה שלא חייב להיות מסובך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני דווקא בכלל לא הייתי הולכת על קעקוע, זה קבוע מידי והאמת שבתור "סימון" זה גם נראה לי פחות אטרקטיבי. דווקא פירסינג, שהוא יותר מודולרי, נראה לי יותר מושך. זה יותר מרגיש לי כמו "סימון" לעומת קעקוע שיותר מרגיש כמו קישוט. כי קעקוע זה לא משהו "של האדון" שנמצא עליך אלא משהו שהופך לחלק מהגוף שלך, בסוף הוא כולו רק שלך, אין לו (פיזית) חלק באדון. ואילו בפירסינג אתה יכול לענוד משהו שהוא בחר, או משהו שהוא יצר, ותוכלו גם להחליף בעוד זמן כשתרצו משהו יותר בולט או פחות בולט, משהו יותר דקורטיבי או יותר הצהרתי, לפי הלך הרוח. זה פותח יותר אפשרויות. וזה גם משהו שאפשר להשתמש בו במשחק.
זה גם מתחבר לי לשדה הסמנטי של "סימון" כמו שמסמנים בקר.

עגיל בפיטמה נראה לי אידאלי - זה גם מתחבר יפה לציוד ופותח אופציות למשחקי חישה נוספים, גם לא גלוי לכל העולם וגם לא יהווה בעיה בשום סיטואציה חברתית.

אבל יש פה כמובן גם עניין של הטעם שלך, מה מושך אותך, מה היית רוצה לענוד על עצמך כל יום.

ו... אני מבינה שלא שאלת על זה אבל קשה להתאפק - אתה נשוי, הוא נשוי, הכל סודי, יש צד שלם בחיים שלו שאתה לא מכיר... אתה אומר שאתה מאד כרוך אחריו וברור מה כיף ומרגש בזה, אבל בסופו של דבר גם הוא, כמוך, שומר את הקשר בסוד בשביל להגן על מערכות יחסים אחרות שלו ועל יציבות שאר החיים שלו. אתה לא כל חייו אלא רק חלק, ואפילו לא חלק גדול. אני לגמרי מבינה את הדחף לעשות כל מה שהוא רוצה, אבל ת'יודע, זה שהוא רוצה משהו לא עומד מעל הצורך להגן על המשפחה שלך. אל תתפשר על מה שבאמת חשוב לך בחיים לטווח הארוך.
בסוף כל אחד לוקח סיכונים מחושבים לפי מה שנכון בשבילו, רק תזכור מי הקורבן הראשון כשרומן מתפוצץ ואל תקריב את הזהירות והשכל הישר על מזבח ההתמסרות והריגוש.
(וזה גם שיקול לגבי איזה סימון לבחור ובעיני זה טיעון בעד סימנים שלא יהיה נורא קשה להסיר אם בעוד שנה המצב ישתנה. לא רק מבחינת הצורך להסתיר אלא דווקא מבחינת הרצון שלך, ברמה הרגשית, לראות על הגוף שלך משהו שיהיה קשה להוריד בעתיד אם הנסיבות ישתנו. לא סתם מקעקעים ממליצים לעולם לא לקעקע שמות של בני זוג).
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 22 ביולי 2020
האנשה עצמית כתב:

הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא קעקוע זוגי שתעשה אתה ואשתך ביחד.
מעבר לכך... לא הייתי ממהר להסכים לסימון באופן כללי.
כדאי שתזכור שהקשר המשמעותי בחייך הוא עם אשתך.
אותו אדון - הוא הקשר המשני גם אם הוא נוצץ יותר.

שמעו קטע,
בהתחלה קראתי את זה כך:
אותו אדון - הוא הקשר המשני גם אם הוא נמצץ יותר.

עד שהבנתי רק בקריאה השניה שזה נוצץ.

icon_smile.gif
עלוב החיים
לפני 3 שנים • 23 ביולי 2020
עלוב החיים • 23 ביולי 2020
דעה לא פופולרית:

הבנאדם שאל שאלה, איפה ומה, ואף אחד לא עונה על השאלה, אלא מטיף לו מוסר ומזהיר אותו וכו'.

זה כמובן בסדר להזהיר אותו, אבל עצרתם לרגע לחשוב שאולי זה האקסטרים שלו? זה הבדס"ם שלו? שהסכנה מרגשת אותו? שההשפלה העצומה היא הצורך שלו?

אני חושב ש3 עמודים של הטפות מוסר ואזהרות זה די והותר, אז למי שיש תובנה לשאלה שלו, זה יהיה נחמד ומבורך.
פראנסס
פראנסס • 23 ביולי 2020
דעה לא פופולרית מספר 2:
אולי כדאי לקרוא את כל השרשור ואת כל התגובות ולגלות שרוב האנשים ענו בדיוק על השאלה ואף נתנו שפע פתרונות?
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 23 ביולי 2020
bondman כתב/ה:
האנשה עצמית כתב:

הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא קעקוע זוגי שתעשה אתה ואשתך ביחד.
מעבר לכך... לא הייתי ממהר להסכים לסימון באופן כללי.
אותו אדון - הוא הקשר המשני גם אם הוא נוצץ יותר.

שמעו קטע,
בהתחלה קראתי את זה כך:
אותו אדון - הוא הקשר המשני גם אם הוא נמצץ יותר.

עד שהבנתי רק בקריאה השניה שזה נוצץ.

icon_smile.gif

אני מתחיל לחשוב שפרויד היה מראשוני אמני החושים...
😉
smallman​(נשלט)
smallman​(נשלט) • 23 ביולי 2020
בפגישה עם האדון סיפרתי לו על הדילמה שלי ושכתבתי כאן לחפש פתרונות. הוא שיבח אותי על הרצינות שלי וסיפרתי לו על הרעיונות שקיבלתי.
את רעיון הקעקוע בבית השחי לא אהב - אמר שזה מעליב.
את רעיון הסמל של סוס אהב מאוד.
את רעיון סימן "S" אהב עוד יותר כי כבר יש לו אישה (גם נשואה שעשתה מיד בלי לחשוש) שעשתה מסביב לפופיק S גדול של נחש עם זנב שנכנס לתוך הפופיק. הוא אהב את הרעיון שהנחש חודר לה לנשמה ומסמל את הסקסיות ופיתוי שלה (כמו חווה) ועוד דברים.
אהב במיוחד את הרעיון של לעשות קעקוע משותף לי ולאישה, רק שיהיה סמל ברור שקשור אליו ולא אלינו.
אהב את הרעיון של קעקוע ירח - כי מסמל את הדת שלו.
רגע אהב ורגע לא - אך היה מוכן לקבל צלקת, אך אם יהיה במקום קריטי.
יש לי עוד זמן - עד ליום הולדת שלו בסוף ספמטבר.
אשמח לרעיונות נוספים.
המון תודה לכל המגיבים - גם אילו שדואגים לי. אני ילד גדול ולא רוצה לוותר עליו ועל הקשר העמוק איתו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לשים גבולות לא בהכרח אומר ויתור על הקשר. לגיטימי שתגן על עצמך.

לעשות קעקוע זוגי עם האשה, סלח לי אבל זה ממש מוגזם ומרושע. מילא שאתה מסתיר ממנה דברים אבל לגרור אותה בלי ידיעתה לתוך זה וממש לשקר לה אקטיבית וליזום בכוונה עוד שקרים שאפשר להימנע מהם, נשמע לי ממש חציית גבול. זה מעבר לבגידה, זה כבר ממש לפגוע בה בכוונה. אני לא מבינה מה הבעיה פשוט לומר לה שאתה עושה קעקוע כי ככה בא לך.
אני לא מנסה להפוך את זה לדיון מוסרי אבל פה זה כבר נוגע בשיח המתמיד שלנו על כך שזה לא ראוי לכפות את החוויה הבדס"מית שלנו על אנשים שלא נתנו הסכמה מודעת להשתתף.
smallman​(נשלט)
smallman​(נשלט) • 23 ביולי 2020
לשאלות של רבים - הבהרתי לו שהאישה מחוץ לתחום ואני לא מוכן שיפגוש אותה "במקרה" או בכל דרך אחרת. לכן גם סירבתי להצעה שלו לשיפוץ משהו אצלי בבית אפילו במחיר ממש נמוך שהציע.
אבל קעקוע לי ולאישה לא חושב שזה פוגע בה או חושף אותה.
עדיין שוקל מה לעשות ואיפה/איך. די מבולבול האמת.
שוב תודה