לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סימון לנשוי - איפה ומה

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 23 ביולי 2020
קעקוע עליך לא פוגע בה. קעקוע *עליה* זה לא הוגן. זה ממש לא פייר, למה שתגרום *לה* לעשות משהו עם הגוף שלה בשביל לספק אותך ואת האדון שלך? ממש לא לגיטימי בעיני. זה מעבר לבגידה באמון, זה חוצה גבול של אוטונומיה אישית ואשכרה לפגוע בגוף שלה בשביל לספק איזה רצון שלך שלא קשור אליה.

מסכימה אתך ממש לגבי השיפוץ, זה היה לא לעניין.
smallman​(נשלט)
לפני 3 שנים • 23 ביולי 2020
smallman​(נשלט) • 23 ביולי 2020
לא נראה לי שהיא נפגעת אם היא לא יודעת את משמעות הסימן.
ומבחינתי זו דרך טובה לא לעורר חשד וגם לרצות את האדון שממש נדלק על הרעיון.
אך למען האמת מתלבט בין זה לסריטה / צלקת.
smallman​(נשלט)
לפני 3 שנים • 24 ביולי 2020
smallman​(נשלט) • 24 ביולי 2020
נתנו לי רעיון לסמן את שמו - SAMI - בקידוד מורס
... .- -- ..
חושבים שמישהו יעלה על זה, במיוחד האישה?
Red lily
Red lily • 24 ביולי 2020
smallman כתב/ה:
לא נראה לי שהיא נפגעת אם היא לא יודעת את משמעות הסימן.
ומבחינתי זו דרך טובה לא לעורר חשד וגם לרצות את האדון שממש נדלק על הרעיון.
אך למען האמת מתלבט בין זה לסריטה / צלקת.

נראה לי שכל מי שדיבר על פגיעה באשה בקעקוע משותף התכוון לאשליה שתייצר לה כשתציע לעשות קעקוע יחד. נכון לחשוב שכל זמן שהיא לא יודעת זה לא כואב, אבל מנסיון - אין אשה שלא יודעת! יש אשה שבוחרת לא לראות.

ביום שהיא תבחר לראות, זה יהיה החלק הפוגע כי היא תשאר עם סימן לשקר הזה עליה.

תעשה על עצמך מה שטוב ונכון לך אם הבחירה שלך היא להיענות לבקשה הזו.
Sweet melody
Sweet melody • 24 ביולי 2020
לא נכנסת לשאלת המוסריות של הבגידה ועוד עם גבר, שזה לא קל לעיכול ואם זה חלילה מתגלה אתה מרסק לה את הנפש לצמיתות. לא נכנסת לשם כי כולנו בסוף חוטאים מוסרית בדרך זו או אחרת..לפעמים הצורך גובר על תחושת המוסר, וזה בלתי נמנע.

אבל לשכנע אותה לעשות קעקוע שיש בו סימון שייכות לשולט שלך, זה לא רק עניין מוסרי..בעיניי זאת פגיעה פיזית במודע במישהי שנותנת בך אמון וזה כבר רוע ובגידה שאין ממנה דרך חזרה.

אתה בחרת בדרך הזאת, זה שלך עם עצמך, אל תגרור אותה לשם.
Elegant
לפני 3 שנים • 25 ביולי 2020
Elegant • 25 ביולי 2020
אתה רוצה לגרום לאשתך לעשות קעקוע כי השולט שלך ביקש ממך ועוד לשקר לה על זה? הבנתי נכון?

אם כן, זה הדבר הבזוי ביותר שקראתי באתר הזה. אין לי מילים לתאר את תחושת שאט הנפש. אל תעשה את זה. פשוט אל.

והשולט שלך? הוא סמרטוט, אפילו יותר ממך.
Elegant
לפני 3 שנים • 25 ביולי 2020
Elegant • 25 ביולי 2020
עכשיו קראתי שההצעה ל"קעקוע זוגי" (ממש זוגי...) היא של אחד המגיבים פה בשרשור והיא עוד התגובה ההאהובה בשרשור. לאן הגענו אנשים?

בגידה זה דבר בזוי בעיני, זה יכול למוטט אנשים. עם זאת, אני לא נכנס לחיים של אחרים. רוצים לבגוד? בעיה שלכם. אבל להוסיף על כך את הפגיעה בגוף?

גועל נפש.

כל מי שתומך בזה פשוט אדם מחליא.

מספיק לחשוב מהזין. מוסר זו לא מילה גסה.
kareena​(נשלט)
לפני 3 שנים • 26 ביולי 2020

יש מצב שזה הפתרון שלך

kareena​(נשלט) • 26 ביולי 2020
smallman כתב/ה:
נתנו לי רעיון לסמן את שמו - SAMI - בקידוד מורס
... .- -- ..
חושבים שמישהו יעלה על זה, במיוחד האישה?

נראה לי שבימינו מורס לא פופולארי ולא יעלו על זה.
השאלה אם זה יספיק לאדון שלך.
עציץ​(מתחלף){משוייך}
לפני 3 שנים • 26 ביולי 2020
עציץ​(מתחלף){משוייך} • 26 ביולי 2020
תשמע, נאמן אתה לא, חבילת הנישואין הזו שטה היישר אל הקרחון, עכשיו אתה רק מנסה למשוך כמה שיותר את השקרים שאתה מאכיל אותה, פשוט תפרק את החבילה, תגיד לה שאתה לא מעוניין בקשר הקיים וצא לדרך חדשה ותסתמן כמה שרק תרצה. למה להעביר אותה את הסבל הזה?
smallman​(נשלט)
לפני 3 שנים • 27 ביולי 2020
smallman​(נשלט) • 27 ביולי 2020
תפסיקו לשפוט אותי. אתם לא מבינים את מצבי וכמה טוב לי.
לא מבינים איך אני סופסוף מרגיש וכמה הוא חשוב לי.
אני מרגיש איתו כל כך במקום שבו אני צריך להיות - קשה לי להסביר.
אני יודע שאני לא היחיד שלו ואולי אני פחות חשוב לו מאשר הוא לי - אבל אני מרגיש בעננים כשאני איתו ואני מחוייב לספק אותו.
אני מרגיש כל כך טוב לדעת שאני גורם לו אושר ומספק את הצרכים שלו.
אף אחד לא יכול להבין איך שאני מרגיש. אני יעשה דברים רק כדי שירגיש טוב ועוד יותר טוב.
גם לי מוזר לעתים לחשוב על מה שאני עובר, אבל מרגיש שזה המקום שלי.
קשה לי בעצמי להבין מה שאני עובר אבל כמו שהוא אמר לי בהתחלה - אתה לא צריך להבין, אתה צריך להרגיש.
למדתי בחודשים האלה להפסיק לבחון או לנסות להבין - פשוט לשחרר ולסמוך עליו. להתמסר ולעשות. לא לשאול או לפקפק בדברים.
שהוא יודע הכי טוב מה טוב לי גם אם בהתחלה זה לא נראה לי או קשה בלי - בסוף זה נכון לי.
הוא מבין את הנפש העמוקה שלי. את הצורך העמוק ביותר שלי - הרבה יותר מאשר אני מבין את עצמי.
הסטירות כואבות אבל עושות לי טוב כי אני יודע שיש מטרה לכל סטירה. כי יודע שזה שזה גורם לו אושר ומרגיע אותו.
בחיים לא הרגשתי כל כך טוב. בחיים מישהו לא דאג לי ולא הבין אותי כמו שהוא מבין אותי.
תודה לו על הסבלנות שהיה לו בהתחלה והמשברים הראשוניים.
מרגיש עמוק בתוכי שלו כל הזמן.