בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פתיחת מצלמה - מלכות ועבדים

הכלבונת של reina​(נשלט)
לפני 3 שנים • 28 ביולי 2020

פתיחת מצלמה - מלכות ועבדים

שאלה תמימה וכנה, חשובה לי דעתכם/ן:

האם אותן מלכות שדורשות פתיחת מצלמה ומסירת פרטים אישיים אך הן לא מוכנות לפתוח או לתת מידע לגביהן, האם זה תקני?

האם בגלל שאת מלכה זה אומר שאני לא אמור לפחד מחשיפה ולך מותר? הרי זה לא קשור אם אני עבד או אדון
וכמו שאת מעונינת לראות, גם אני מעוניין לדעת שאת המלכה שושנה ולא השמנמן שמשון!

בעיניי המושפלות.... עקב הצעות רבות של מלכות שדורשות שבכדי לציית להן אני אמור קודם לפגוש אדון אחר לבד ורק אז אולי אותן... בעיניי, כל מלכה כזאת, בתעודת הזהות שלה כתוב זרובבל קאקאשווילי, האם אני צודק?
Curvy Barbie
Curvy Barbie • 28 ביולי 2020
לדעתי עם כל הכבוד לשליטה יש עדיין אנושיות בסיפור וזה לא פייר שמלכה אנונימית לחלוטין ועבד לא. בכל זאת זה לא נושא פתוח לגמרי אצל כולם (וזה בסדר) ואין סיבה שמישהו יקיא את כל המידע עליו כשאין לו מושג מי עומדת מולו. במקרה שלי אני לא ארוץ להראות את הפרצוף שלי אבל אני לא אסתיר מידע או אשקר ותכלס כל הגוף שלי מרוח על כל הבלוג שלי אז אנונימיות אצלי פחות משחקת 😵
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 ביולי 2020
אופטימי מצידך להניח שבמקרים כאלו בצד השני יש בכלל אישה ולא גבר מתחזה
    התגובה האהובה בשרשור
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 28 ביולי 2020
אל תשתף פעולה עם התנהגות כזו ודרישות כאלה. אני באמת מאמינה שברוב המקרים אם לא בכולם הן מעידות על זה שזה גבר מתחזה שם בצד השני.
הכלבונת של reina​(נשלט)
מסכים, אך הבעיה היא שכל כך קשה למצוא כאן שולטות שהן מושלמות שמוכנות בכלל להתייחס , שמאמינים בסוף לכל דבר
MRY​(נשלטת)
MRY​(נשלטת) • 28 ביולי 2020
נראה לי הזוי שזה עולה כשאלה בכלל. ברור שמי שבשליטה צריך לבדוק מה הגבולות של הנשלט, והאם הפרטיות שלו חשובה לו (אגב זה לא תמיד, יש אנשים שפחות אכפת להם או שאפילו מעדיפים שהשולטת תהיה אנונימית ועם איזשהו כוח סחיטה עליהם, כמובן אחרי שנותנים בה אמון (((למה לעזאזל אני יודעת מה מחרמן נשלטים ולמה אין לי את אותה רמה של ידע על שולטים למען השם)))
הכלבונת של reina​(נשלט)
חחחח איזו מקסימה. לרוב, זה לא מגיע לרמת התעניינות בכלל במה הנשלט מעוניין אלא תפתח מיד מצלמה או תיפגש עם שולט אחר כדי לעבור את המבחן
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 28 ביולי 2020
תקשיב, מה שאתה מתאר לא נשמע בכלל כמו התנהגות של אישה. אני לא מכירה שולטות שמתנהגות ככה. עם כל הכבוד לנואשות וכל הסימפטיה - זה הזמן להפסיק לשתף פעולה עם דרישות כאלה, כי שום טוב לא ייצא מזה.

*וגם אם נגיד שיש נשים שמתנהגות ככה - גם במקרה הזה הדרישות שלהן לא לגיטימיות בעיניי ולא צריך לשתף איתן פעולה.