סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה אירוטית סשן אוראלי

Starboy
לפני 3 שנים • 31 ביולי 2020

שליטה אירוטית סשן אוראלי

Starboy • 31 ביולי 2020
יש כאן מלכות שמעבירות סשן אוראלי של ירידות למלכה וישיבה על הפנים? (בכל תנוחה/צורה/דרך)
או אנשים שיכולים לכוון אותי למלכות כאלה?

תודה לעוזרים icon_smile.gif
ממתקינקי
ממתקינקי • 31 ביולי 2020
מניסוח ״מלכות שמעבירות סשן ...״ יוצא ניחוח של מלכות בתשלום, וכאלה לפי תקנון האתר אסורות להיות פה
כל יתר השולטות באתר זה (לפחות המגמה הכללית שלהן) מחפשות קודם כל קשר ורק בתוכו, כחלק ממנו, סשנים כאלה ואחרים. מעבר לכך, כמעט אף אישה ובכלל זה גם שולטת אינה אוהבת להתחייב מראש מה בדיוק יתחשק לה לעשות בסשן.

הגישה הזאת של נשלטים שמגיעים עם דרישות מוכנות מראש, לא שאין בה הגיון לוגי, אבל אין בה הגיון *רגשי* ועל זה 99% מהנשלטים באתר זה נופלים ואחר כך תמהים למה לעזאזל אף שולטת לא טובת לב מספיק לתת להם צ׳אנס.

ואם אתה חושב שבכך שאתה מצטיין במתן מין אוראלי לשולטת הרי אתה מהווה קבוצת נדירה מבין נשלטי הכלוב, מעבר לכך שזה לא נכון זה גם לא הגישה שתקנה את לבן של השולטות כאן בפרט, או נשים בכלל.

אבל יש גם אופציה ללמוד את כל זה בדרך הקשה, על בשרך.
איה74
איה74 • 31 ביולי 2020
מה? אנשים בכלוב לא מתוייגים לפי פטישים מיניים כמו בפורנהאב? לדעתי זה ממש ביזבוז.
לשם מה התכנסנו?
ממתקינקי
ממתקינקי • 31 ביולי 2020
כן, וגם הם אין בפרופיל ״סרטוני סשנים אחרונים שהעברתי״ או ״המלצות״ או ״אלו שהסתכלו בפרופיל זה הסתכלו גם ב...״ ואפילו לא מספר צפיות בפרופיל או לייקים על הפרופיל. אני חושב שזה אתר ממש לא מקצועי. כלובי, תתבייש!
ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • 1 באוג׳ 2020
ArchAngel​(שולטת) • 1 באוג׳ 2020
עוד יום חולף ועוד נשלט שמחפש שולטות לפי פונקציות מיניות שהוא דורש להשיג מהן, מתפלא למה הוא לא מוצא את מבוקשו ואף אחת לא מזנקת עליו.

מציעה לכל הנשלטים שחושבים שזה רעיון טוב להתבטא ככה, רגע לפני שהם לוחצים Enter לדמיין את עצמם בעולם האמיתי מתבטאים באותה הדרך מול אישה, אפילו אם הם סתם רוצים משהו חד-פעמי איתה.
האם לדעתך להגיד משהו כמו "מי מכיר בחורה שתעביר לי אקט של סקס? בכל צורה ודרך? מי יכול לכוון אותי לבחורות כאלו?" זה מה שיעזור לך לשכב עם מישהי או שזה נשמע לך מגוחך כי זה יעשה הכל חוץ מלהבטיח לך סקס?

אף שולטת לא "מעבירה סשנים של אקט X".
מיניות של שולטות זה לא חוג שמעבירים במתנ"ס אליו כל גבר זר שרק רוצה יכול "להירשם" מבלי להכיר אותה בכלל, וישר לבוא ולקבל את מבוקשו כאילו זאת עסקה שנועדה לשרת אותו.
שולטת הן לא מכונה "שמעבירה סשנים" כמו איזה סרט נע שנועד להגשים פנטזיות לפי דרישה בשביל גברים שעומדים בתור אחד אחרי השני, שאין לה שום חיבור, משיכה או עניין בהם.
שולטות הן נשים, הן אנושיות, הן רוצות להרגיש נוחות משיכה וחיבור עם גבר שאיתו הן עושות אקטים מיניים, וזה התנאי שבכלל יסתכלו עליו כפרטנר מיני פוטנציאלי.
כן, גם אם האקט הספציפי הזה הכי מחרמן אותן בעולם, אף אישה לא תעשה אותו עם גבר שפשוט אמר שבא לו ועוד באופן הזה שמנסה למצות ממנה פונקציה מינית בשבילו.
המיניות של נשים שולטות היא קודם כל בשבילן, לא בשביל שגברים זרים ישיגו דרכה את מבוקשם.

רוצה אי פעם לממש את הפנטזיות שלך במציאות? תטרח להתעניין באישה שמולך, ליצור איתה חיבור וכימיה שיגרמו לה להימשך אליך ולרצות לממש את זה איתך.
תגרום לה להרגיש שמשהו בה ספציפית גרם לך להתעניין בה ולפנות דווקא אליה, ולא שנסית ללהק בנואשות כל אישה שרק תסכים למלא לך את המשבצת הזו בעוד מי שהיא אישית לא מעניין אותך.
תגרום לה להרגיש סובייקט ברשות עצמו, שהעניין וההנאה שלה עומדים בפני עצמם ומספיק מעניינים אותך, ולא כמו אובייקט לשירותך שמהותו מצטמצמת לפנטזיה שאתה רוצה לחוות דרכה.

לא רוצה? מחפש קיצורי דרך? לפחות אל תשקר לעצמך שאם תשכור מישהי בשביל "שתעביר לך סשן", היא תהיה "המלכה" שלך באיזשהו אופן.
לצרוך שירותי מין (בהנחה ולזה התכוונת בפוסט) ולהזמין אקט מיני מפורש שפשוט יש בו "טוויסט" שבו קצת קשוחים איתך כי זה מה משרת את הצרכים שלך לא הופך אותך ל"עבד" של אף אחת.
אתה תהיה "המלך" של הסשן, מי שמנסים לרצות, לעשות למענו ולכבודו לפי התסריט שהכתיב אחרת השטר יחזור לו בחזרה לארנק.
כשתמצא מישהי שבאמת נהנת מלהיות בעמדה הזו מולך, שפועלת בסשן ממקום שבאמת מחזיק במושכות ולא ממקום שמנסה לרצות אותך, אז תהיה בעמדה שבאמת נשלטת ומוסרת שליטה לידייה של אישה.
    התגובה האהובה בשרשור
איה74
איה74 • 1 באוג׳ 2020
ארקאינג'ל, את כל פעם מגיבה באריכות ומדם ליבך, או לפחות באיכפתיות רבה.
נשלטים, ובאמת מעניין שיש רוב ברור לנשלטים שמעיזים לדבר ככה, אבל יש לא מעט גברים, מכל הקשת המינית, שמסתכלים על מין כעל פעילות recreational, פעילות לשעות הפנאי. וזה ממש ככה, חוג במתנ"ס בהתבסס על העדפות משותפות.
לא יודעת מה עשו להם בילדות ואיך גידלו אותם עם כל כך מעט אמפטיה, אבל צריך פשוט להבין שהם שם, להכיר בזה ולהתרחק מהם.
לא נצליח לשנות כלום באף אחד. ולא תפיסת עולם של איש ולא איך שמין נתפס בעינהם.
סווריןן
סווריןן • 1 באוג׳ 2020
איה, אני לא מסכים. לי הפוסטים של ארצ'אנג'ל כן שינו דברים. אני חושב שגם לגברים אחרים כאן.
איה74
איה74 • 1 באוג׳ 2020
אני שמחה לשמוע שיש אנשים עם יותר אמון ברוח האדם ממני 😄
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 1 באוג׳ 2020
כבר פנו אליי נשלטים ושאלו מתי אפשר לקבוע פגישה. כאילו אני רופאה, ומספיק שיציגו כרטיס קופת חולים. או כאילו הבה נפתח יומנים ונראה. טכני גרידא.
מישהו שאל אותי מתי כבר יגיע תורו. לכולם נתתי צ'אנס, אז למה לא לו? ועם כל הכבוד, הוא מחכה כבר הרבה זמן וזה לא בסדר שאחרים עוקפים אותו בתור.
מאלף לגורות
מאלף לגורות • 1 באוג׳ 2020
רגע,אז שולטות לא מזנקות על נשלט שמגיע עם רשימת דרישות מהשולטת לגבי מה הוא רוצה לעשות? לא ככה זה עובד?..
הופתעתי..