ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה אירוטית סשן אוראלי

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 4 באוג׳ 2020
ממתקינקי • 4 באוג׳ 2020
אני רואה פה ניסיון להילחם בדוגמה אחת באמצעות דוגמה אחרת. אשתמש בדמגוגיה רק לשם המחשה כדי לנסות לצאת עם מסקנה אפשרית קצת שונה מאשר ״ילד אסור ילד מותר״ ואסיים בכך שאני מודה שאנחנו בכלל רוכבים על שאלת תם, כדי לקדם אג׳נדה שלנו (איש איש והאג׳נדה שלו):

אפילו החסדניות כאן לא טענו שעל גברים להתבייש במיניותם, ולשחק אותה יצורים אפלטוניים שהתחברו לאתר כדי להתעניין בנושאי מזג-האוויר, פוליטיקה והגות. מדוע אותם גברים שוחרי מיניות אינם מתחילים באופן כזה עם נשים ברחוב? האם חופש הביטוי אינו חשוב להם שם?

מדוע אתה, שוחר חופש מושבע, אינך מקים מחאה שזכות כל אדם להטריד מינית בצורה מילולית כל דכפין? מדוע אינך מקדם חופש ביטוי עבור גייז לפנות אליך ברחוב ולהגיד לך ״יש לי זין גדול, ואני רוצה שתמצוץ לי אותו כאן בסמטה״. הם בסך הכל מביעים את מיניותם. מסכנים בתוך חברה שמדכאת אותם וסותמת פיות.

אולי, רק אולי, כי זה צורם ברמה הבינאישית? אולי אפשר כן להעביר את המסר הזה, אבל בצורה שמרגישה פחות קריפית? לא חובה, אפשר להמשיך להקריפ כל אדם בכל הזדמנות, זה בהחלט מותר. האם אפשר להתבכיין אחר כך שזה לא מצליח ולטעון שהעולם הוא אכזר? גם זה מותר.

אבל נדמה שאני כן מצליח להבין מה מפריע לך (הטון שלי לא ציני). שהשואל בתחילת השרשור לא הטריד נשים מינית, הוא דווקא בחר בצורה שאינה מספימה, ואינה מטרידה (לפחות ברמה הטכנית) באופן אישי כל אחת ואחת, ובעצם ״התנפלו״ עליו כדי לקדם סוג של ״מאבק״ (בפעם ה-1000) נגד ההספמה השיטתית של נשלטים (רבים, לא כולם) בכלוב מול שולטות (שנבחרות לרוב באופן אקראי לגמרי) וכאשר הם לא משיגים את מטרותיהם, הם מספימים שוב ושוב.

וכדי לחזק את המאבק לעתים קרובות מדי בשרשורים כאלה יש צורך להפוך את השואל לדוגמא למען יראו וייראו, ולבצע בו סוג של השפלה פומבית. לעתים תוך כדי שימוש בתבניות כמו ״אתה בטח...״ כלומר לקבוע עליו קביעות מבלי לשאול אותו שאלות, ולתת לו את הקרדיט אולי הוא דווקא לא ״בטח...״.

השואל דווקא החליט ל-א לפנות סדרתית ובמקום זה שאל איפה כן אפשר למצוא את מבוקשו, הגם מבוקשו קשה להשגה בעיני רבים, אז מה? אז שאל ומקסימום לא היה מקבל תשובה, וחוזר מבואס לענייני היום שלו.

למה בעצם היינו צריכים בפעם ה-1000 לעשות ממנו ״דוגמא״?
Bagel
Bagel • 4 באוג׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:
זה מדהים שבפוסטים האלו תמיד קופצים להגנתן של איזשהן נשים עלומות, שנמצאות אי שם במעמקי הכלוב, שאיש לא שמע או ראה, אבל הן שם והן בטח אוהבות את זה.

הפניות האלו נתפסות כשטחיות, לא מסקרנות, לא מאתגרות, רדודות, העתק-הדבק של אלף כאלו שבאו קודם לכן.
למה שאישה ממוצעת שיש לה פניות אטרקטיביות יותר מזו תתעכב על מישהו שפשוט הציע לה את הזין/לשון/תחת שלו?
.

מי בכלל קופץ להגנתן של נשים? אני מגן פה על גברים שמוצגים פה כמיץ של הזבל בכל פעם שהם מתבטאים בצורה שלא מוצאת חן בעיניך. מי שם אותך בכלל לקבוע מה נשים אוהבות?
את חושבת שזה שטחי ורדוד אבל זה את, זה שלך. זה סובייקטיבי לחלוטין. למה שמישהי לא תרצה מישהו ישיר ולעניין? למה את צריכה לכפות את עצמך ואת הרעיונות שלך בדבר עניינים שבינו-לבינה? הפורום הזה הוא אתר הכרויות לענייני סאדו, זה בגדול מה שזה. וגם מקום לחלוק חוויות, פנטזיות מיניות וכו״

לפי מה שנשמע הבחור מחפש בכלל שירותי מין בתשלום ולא רומן רומנטי. זה לגיטימי לחלוטין ואפשר פשוט לתת לו המלצה במקום לשפוך לו מים קרים על הראש.

חוץ מזה לשלוח מליון הודעות זה בסדר גמור. כולנו מקבלים ספאם, כולנו חלק מהחרא הזה, זה חלק מהחיים המודרניים. מי שרוצה לשלוח שישלח.

הנקודה היא שכולם פה רוצים סשן אוראלי (או כל סשן אחר של הגשמת פנטזיה מינית) פשוט חלק כותבים : עומד לי הזין, מי באה? וחלק פותחים בלוג ופונים בעדינות ספרותית לנשים פה. אך למרות ההבדל בסופו של דבר כולם מחפשים פה זוגיות או זיון או סשן. או לפחות רובם. וכמובן שזאת דעתי הפרטית.

האנשים שהכי קשה לי איתם בימינו הם לא תומכי טראמפ וביבי אלא דווקא אנשים ליברליים שמגזימים בחשיבות העצמית של עצמם ושל הרעיונות בהם הם מאמינים. הסיבה שקשה לי איתם זה כי אני בעצמי שמאלני ליברל.
ממתקינקי
ממתקינקי • 4 באוג׳ 2020
בייגל היקר,

יש בתוך כל מה שאתה מציין דברים שקל להבין איתם, לקבל, אפילו להסכים איתם אם שומרים על ראש פתוח ולא משתמשים בשיח כאן כדי לקיים מלחמת דוגמות.

אני מציע שכדי לדון בצורה ״שפויה״ יותר ופחות מחנכת או מתלהמת הרי אנחנו צריכים להיות מודעים יותר שכל מה שנכתוב הוא דעה או אמונה, ולא ציטוט מתורה קדושה כלשהי המתארת אמת אחת יחידה על פיה מתקיים היקום כולו.

אכן אנחנו נגועים בשיח מכליל, בין היתר כי כך מורכבת התקשורת הפומבית, הפרסום, וזאת גם טקטיקה רטורית שיש לה היסטוריה שלמה של הצלחות. אכן מתחילים להאמין שאם מישהו כותב ״נשים הן...״ אז הרי מדובר בתיעוד מדויק של העובדות והדבר מאוגד ישירות לגנום של כרומוזום X.

שמאל. חלש.

אבל עכשיו ברצינות. מעבר לויכוחים מה ״יעיל״ לעשות באם הינך נשלט בואכה שולטת, יש פה גם ויכוח על מה שיקרה בעתיד (ואני חושב שלשם החזון הזה נאבקות חלק מהכותבות בשרשור). הנבואה ניתנה לשוטים. צד אחד טוען שכפי שנוצר שינוי מגמה בגלל השרשרת מוסכמות ״חברתיות״ בכלוב באשר להתנהגות של שולטים כלפי נשלטות (אני אישית רואה עדיין מלא תלונות שסותרות זאת) כך יהיה ניתן לייצר מוסכמות ״חברתיות״ בכלוב באשר להתנהגות של נשלטים כלפי שולטות.

מדוע העליהום מתמקד בפונים גברים? מפני שיש קשר סטטיסטי בין ספאם בכלוב לבין מגדר השולחים שלו. אני לא חושב שיש פה ביטוי של שנאה גזענית כלפי גברים, על אף שקל תמיד לתבל תלונות כנגד גברים מסוימים עם כמה עלבונות נפוצים על המין הגברי בכללותו.
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 4 באוג׳ 2020
Starboy כתב/ה:

שיהיה לכולנו המשך שבוע נפלא.

איימן.

לכולם יש דעות וכולם חייבים להביע אותם (כמו שאני עושה עכשיו!) ואתה אחלה שאתה יושב וקורא את כל התגובות אבל בבירור הדיון הזה כבר לא קשור אליך😂

תחפש בצ׳אט זה בטח יניב יותר תוצאות.
אתה יכול להסתכל גם בלוח הכרויות או לחפש בלוגים של חרמניות, הפורום מטבעו הוא מחפרה וקשה לי להאמין שמישהי תגיב לך בחיוב כאן.