סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטלת איסור על שימוש בתקשורת

LUNA and DADDY
לפני 3 שנים • 8 באוג׳ 2020
LUNA and DADDY • 8 באוג׳ 2020
לונה הקטנה שלי מאוד אוהבת תשומת לב ומכיוון שאני נותן לה תשומת לב מוגבלת (כי היא בסך הכל ילדונת קטנה וטפשונת ולאבא יש דברים יותר חשובים לעשות) היא עושה השלמות ומסתובבת הרבה בצאט ובהודעות עם שולטים שפונים אליה.
עכשיו אני לא רוצה חלילה להשמיץ שולטים כמו פותח השרשור הזה, אבל יש כנראה הרבה שולטים שיש להם בעיית קשב קשה והם לא מצליחים לקרוא את כל המילים של הניק של לונה ולכן הם מפספסים שלא באשמתם שכבר יש לה אבא. אחרים אולי לא מסתדרים עם האנגלית המורכבת בניק ולכן גם הם לא מבינים.

לונה שלי היא ילדונת קטנה ותמימה והיא חושבת שהם רוצים להיות ידידים שלה אז היא מדברת איתם עוד ועוד ותשומת הלב שהיא מקבלת עושה לה טוב ומעלה לה את האגו והבטחון העצמי. (ואחר כך אני צריך לעבוד קשה להוריד אותם חזרה לרצפה)

אבל מה לעשות ורובם המכריע לא באמת רוצים להיות ידידים שלה אלא רוצים לקבל את הטוטה הקטנה והחלקה שלה (תתבישו לכם ! פדופילים סוטים !) ובשלב מסויים העניין צף וכשהיא מסבירה להם בתמימות האופיינית "אבא לא מרשה לי להראות לגברים אחרים את הטוטה" הם מתעצבנים ונהיים מתוסכלים כי הם מרגישים שהם כבר מושקעים בעניין ומגיע להם משהו (צודקים, עבדו קשה, לא מגיעה להם איזו עצם ?). לונה שאוהבת את תשומת הלב (כמו שכבר אמרתי) מושכת את השיחות עוד קצת ועוד קצת עד שהם מבינים שאין להם שום סיכוי ואז הם מנתקים מגע ונעלמים לה והיא מאוד נעלבת מזה.

אולי בגלל זה שולטים לא מרשים לנשלטות שלהם להסתובב במקומות האלו, כי הם לא רוצים שהנשלטות יעלבו כמו לונה שלי שבסך הכל רצתה כמה ידידים שייתנו לה תשומת לב.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 8 באוג׳ 2020
CinderellaD כתב/ה:
אם כבר איסור שימוש באמצעי תקשורת, אולי יש איזו שולטת שמוכנה ליצור קשר עם יאיר נתניהו?

לא ידעתי שיש קומיקאית בכלוב
slave for ever​(נשלט)
זאלופון כתב/ה:
CinderellaD כתב/ה:
אם כבר איסור שימוש באמצעי תקשורת, אולי יש איזו שולטת שמוכנה ליצור קשר עם יאיר נתניהו?

( וכשאוסנת מארק קראה לאחינועם ניני אשכנזייה מתנשאת. אבל אף אחד מהם לא עקבי כמו ביבי ג'וניור).

א. פייק ניוז.

ב. הוא לא טרול.
slave for ever​(נשלט)
נידפקת חזק בתחת כתב/ה:
CinderellaD כתב/ה:

אז זהו

ליאיר נתניהו

חסר
בדחיפות

שולטת שתרסו אותו

תאלף

תיקשור ותרסן עם גאג

ואז היא ת... ז...

אותו

אולי די לדחוף פוליטיקה לכל מקום?

לא טוב לכם, מוזמנים לעזוב.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 9 באוג׳ 2020
MostlyHarmless כתב/ה:
תלוי לאיזו רזולוציה מגיעים, כמו בכל דבר - מידתיות מאד חשובה.
גם אני אוסר עליה לשוחח עם אנשים חדשים לפני שאני מאשר זאת, עם חברים ומשפחה - כמובן שהיא יכולה לדבר עם מי שהיא רוצה כמה שהיא רוצה, אבל עם אנשים חדשים - רק אחרי שאני דיברתי איתם והבנתי שהם בסדר.
כמובן שהחריגים של הכלל הזה כוללים גם לקוחות של העסק שלה (הוא עצמאית) - כמובן שמותר לה לדבר עם לקוחות, זה כבר לא עניין שלי.

אבל אם נסתכל על התמונה הגדולה - גם בינינו קיים איסור לדבר עם זרים לפני שאני דיברתי איתם והבנתי מי הם.

למה?
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 9 באוג׳ 2020
slave for ever כתב/ה:
נידפקת חזק בתחת כתב/ה:
CinderellaD כתב/ה:

אז זהו

ליאיר נתניהו

חסר
בדחיפות

שולטת שתרסו אותו

תאלף

תיקשור ותרסן עם גאג

ואז היא ת... ז...

אותו

אולי די לדחוף פוליטיקה לכל מקום?

לא טוב לכם, מוזמנים לעזוב.

אתה גם אני מניח מוזמן לעזוב.
ג'ינג'ר41

אחת התגובות היותר משעשעות!

ג'ינג'ר41 • 9 באוג׳ 2020
LUNA and DADDY כתב/ה:
לונה הקטנה שלי מאוד אוהבת תשומת לב ומכיוון שאני נותן לה תשומת לב מוגבלת (כי היא בסך הכל ילדונת קטנה וטפשונת ולאבא יש דברים יותר חשובים לעשות) היא עושה השלמות ומסתובבת הרבה בצאט ובהודעות עם שולטים שפונים אליה.
עכשיו אני לא רוצה חלילה להשמיץ שולטים כמו פותח השרשור הזה, אבל יש כנראה הרבה שולטים שיש להם בעיית קשב קשה והם לא מצליחים לקרוא את כל המילים של הניק של לונה ולכן הם מפספסים שלא באשמתם שכבר יש לה אבא. אחרים אולי לא מסתדרים עם האנגלית המורכבת בניק ולכן גם הם לא מבינים.

לונה שלי היא ילדונת קטנה ותמימה והיא חושבת שהם רוצים להיות ידידים שלה אז היא מדברת איתם עוד ועוד ותשומת הלב שהיא מקבלת עושה לה טוב ומעלה לה את האגו והבטחון העצמי. (ואחר כך אני צריך לעבוד קשה להוריד אותם חזרה לרצפה)

אבל מה לעשות ורובם המכריע לא באמת רוצים להיות ידידים שלה אלא רוצים לקבל את הטוטה הקטנה והחלקה שלה (תתבישו לכם ! פדופילים סוטים !) ובשלב מסויים העניין צף וכשהיא מסבירה להם בתמימות האופיינית "אבא לא מרשה לי להראות לגברים אחרים את הטוטה" הם מתעצבנים ונהיים מתוסכלים כי הם מרגישים שהם כבר מושקעים בעניין ומגיע להם משהו (צודקים, עבדו קשה, לא מגיעה להם איזו עצם ?). לונה שאוהבת את תשומת הלב (כמו שכבר אמרתי) מושכת את השיחות עוד קצת ועוד קצת עד שהם מבינים שאין להם שום סיכוי ואז הם מנתקים מגע ונעלמים לה והיא מאוד נעלבת מזה.

אולי בגלל זה שולטים לא מרשים לנשלטות שלהם להסתובב במקומות האלו, כי הם לא רוצים שהנשלטות יעלבו כמו לונה שלי שבסך הכל רצתה כמה ידידים שייתנו לה תשומת לב.